forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 18 kwie 2024, 11:19

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 663 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42 ... 67  Następna
Autor Wiadomość
Post: 24 maja 2020, 11:36 
Offline

Rejestracja: 10 wrz 2014, 8:29
Posty: 638
nick pisze:
Franciscano zwrócił Wam uwagę, że macie chuja wielofunkcyjnego.
Nawet gadać potrafi.

Niby tak, ale mój to przeważnie pierdoli bez sensu :lol:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 24 maja 2020, 12:24 
Offline

Rejestracja: 04 wrz 2014, 19:45
Posty: 2943
Widocznie jest to jego funkcja wiodąca. :D


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 24 maja 2020, 17:32 
Offline

Rejestracja: 14 cze 2016, 11:06
Posty: 2533
Franciscano pisze:

W ten sposób, nieudolny zapewne, usiłowałem wyrazić pogląd, że stare pierdziele w kwestiach dotyczących tego, co młodemu człowiekowi wolno (czy też jak powinien się zachowywać), mają gówno do powiedzenia.
Jeśli zajdzie potrzeba, mogę spróbować ubrać tę myśl w prostsze słowa.


Franczaesco - ja jestem starej daty ale mam zasady. W Armii byłem (i to nie byle jakiej) i mimo wieku uważanego za "dojrzały" (a chuja ja tam dojrzały :lol: ) w ryja dać potrafię. Co wzbudziło u mnie w gminie szacun, bo paru "karkom" dojebałem onegdaj . I mimo hipisowskich korzeni i gołębiego serca jak trzeba to nie ma przebacz. No, jak samemu sie dostanie w ryja to trudno - ryzyko zawodowe, ale przebacz nie ma. I takiemu gnojowi to trzeba skopać dupę, bo inaczej nie zrozumie. Niestety, jest inna zmiana pokoleniowa (godzę się z tym) która nie była w wojsku, nie pracowała a wszystko im się należy ale jakieś zasady kurwa muszą być! A co co są w Maciarescudywisionekaput to nadaja się do burdeli na pensjonariuszki dla proboszczów.

_________________
Nic nie jest takie, jakim to widzimy...


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 26 maja 2020, 10:06 
Offline

Rejestracja: 16 lis 2019, 16:58
Posty: 148
Skoro młody człowiek to dla ciebie gnój, to nie ma o czym gadać...
To nie armia. W mordę dać...
I jaki ty przykład młodzieży dajesz?
Bo bez maseczek przez wieś przeszli?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 26 maja 2020, 10:07 
Offline

Rejestracja: 16 lis 2019, 16:58
Posty: 148
Dwudziesty pierwszy wiek a tu, kurwa, jakbyś troglodytę spotkał...


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 26 maja 2020, 10:12 
Franco, idź pod trzepak na dzielni i dawaj przykład, proszę, przepraszam, dziękuję, dostaniesz joby i skopią ci ryj, smutny paparuchu.
Z gnojstwem trzeba ich metodami, Korczaki za dychę i Makarenko w powijakach ty, jesli wiesz o czym w ogóle mówie.
Chrystus pierdolony na forumie nam się objawił.
Cham rozumie tylko chamskie metody.
Vide: PiS! :)


Na górę
  
 
Post: 26 maja 2020, 11:36 
Offline

Rejestracja: 11 gru 2018, 16:59
Posty: 4689
Jechałem tak 10 temu, bokami (nie szóstką a przez wsie), do Koszalina. W każdej napotkanej wsi wszyscy w maseczkach ładnie. Jedna osoba na cała wieś ale w maseczce.
Dziadek, tak 80-90 na oko. Kłeło takie stare (bez przerzutek ciężki, jak ten szczyt techniki Ukraina [rower] z tobolami na kierownicy i ramie ledwo pchał. Ale w maseczce. No nic by nie było dziwnego gdyby nie to, że to miedzy wsiami było. W środku lasu.
Zresztą i młodzi idący poboczem, sami, gdzie tylko pola i las w maseczce. No trochę przesada akurat. Ale o czymś świadczy.

A w Helu, prawie wszyscy przyjezdni, turyści i ci na wypoczynek dłuższy, bez. Nawet do sklepów się bez maseczek pchają. No trochę i w maseczkach, ale to już tak 50+. Pewnie takim dziadkom się lepiej oddycha a młodych dusi.

I tu akurat to przyznać, że w tych maseczkach, starsi i ci na wiochach to potencjalni wyborcy PiS. A ci bez jednak i raczej PO itp.

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 26 maja 2020, 12:19 
Offline

Rejestracja: 16 lis 2019, 16:58
Posty: 148
older pisze:
Franco, idź pod trzepak na dzielni i dawaj przykład, proszę, przepraszam, dziękuję, dostaniesz joby i skopią ci ryj, smutny paparuchu.
Z gnojstwem trzeba ich metodami, Korczaki za dychę i Makarenko w powijakach ty, jesli wiesz o czym w ogóle mówie.
Chrystus pierdolony na forumie nam się objawił.
Cham rozumie tylko chamskie metody.
Vide: PiS! :)


Żeby ci ciśnienie nie skoczyło czasem...
Skansen, kurwa, mentalny.
Niewiele już rozrywek zostało, co?
Ponarzekać w internecie. Wyrzygać frustrację...
Sami sobie wystawiacie świadectwo.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 26 maja 2020, 12:59 
Offline

Rejestracja: 11 gru 2018, 16:59
Posty: 4689
Każdy sobie jakieś wystawia. Ja też. Nie zawsze najlepsze.

I wiesz, jednak bym radził nieco spuścić z tonu.
Bo tak już jest. Zaczepiasz to dostajesz.

Ten Twój wpis:
Franciscano pisze:
Ot, żółć się oldbojom ulewa... Młodość ma swoje prawa a obowiązków nie ma żadnych. I chuja macie do gadania! :D



Jednak agresywny był. Dlaczego? Pozwól ze Ci wyjaśnię. Bo ja mam takie pedagogiczne zacięcie jednak. Najpierw tłumacze teoretycznie a dopiero potem instruktaż z pokazem i ćwiczenia (czyli leje).

- młodość ma swoje prawa - fakt. ale też i obowiązki.
- starość (dojrzałość) też ma swoje prawa. I obowiązki - np. uczyć młodzież, i reagować (brak reakcji czasem do tragedii prowadzi).
- pomijając wiek. Parafon był u siebie, zwierzyna w Puszczy była u siebie, a młodzież gośćmi jeno. Jak gdzieś idziesz w gości to zachowujesz się według reguł gospodarza. Nawet w hotelach, gdzie grubą kasę płacisz, jest regulamin dla gości. I też nie wszystko ci wolno. Bo mogą wywalić.
Mogę tak dalej. Ale nie mam czasu przepisywać więcej internetu.

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 26 maja 2020, 13:25 
Powiedzieć temu franciscanu prościej już nie można. THX komandoru. Się przytrze.


Na górę
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 663 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42 ... 67  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 46 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group