forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 23 kwie 2024, 7:54

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 9959 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 939, 940, 941, 942, 943, 944, 945 ... 996  Następna
Autor Wiadomość
Post: 22 maja 2020, 18:23 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 wrz 2014, 1:12
Posty: 6422
Lokalizacja: Mokolodi - Okavango
Maniu, te aktorki/piosenkarka/inne celebrytki znane z tego, że są znane
też uprawiały seks z dziewczynkami i przyczyniły się do samobójstwa jednej z nich?

_________________
Kobieta mnie bije - nigdy nie należy wierzyć informacjom niezdementowanym.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 22 maja 2020, 18:34 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
Komandor pisze:
Mnie też przeraza film Siekielskich. Ale też przeraża mnie ten Latkowskiego. I wszystkie takie podobne doniesienia, programy w TV, książki.

Z tobą Panie Boruch zaś jest problem taki, że Ciebie tylko jedna krzywda przeraża. Mnie każda. Dlatego ja jestem krętaczem a Pan, panie Boruch mówi prosto z mostu jak jest. Pod warunkiem, ze dotyczy to krk, księdza lub PiS.

Latkowski to chuj bo księdza w swoim filmie nie pokazał.
Ale jakoś pan już udaje, ze nie widzi, jak panu przytoczyłem, fragmenty gdzie o księżach pisze. W tym Jankowskim. I zapytałem czy chujem wtedy był czy nie?

Ano tak, o gejach pisał, że taki burdel mają. Znaczy jednak chuj. Ale popatrz pan Sekielscy też o Lawendowej Mafii (sam pan się oburzał jeszcze niedawno) a ten Latkowski w tym ostatnim filmie o gejach ani słowa. To jak Pan to rozbierzesz z tej perspektywy?
Skomplikowane prawda?

A mnie Panie Boruch gówno obchodzi kto i dlaczego, i kiedy. Ważne, że powiedział o bestialstwie kogoś i o krzywdzie dzieci.
Ja nie mam tak prostych zasad jak Pan. Kali ukraść - Kalemu ukraść. Dlatego kręcę.

@C_M -. Oni bronili ten klub przed PiSem! Znanym PiSiorem Karnowskim. :P


Ile razy mam pisać i jakimi wielkimi literami? To forum większych niż do ciebie dotrze raczej nie przewiduje. Jesteś albo tępy kołek i nie umiesz czytać ze zrozumieniem albo po prostu złośliwa ........

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 22 maja 2020, 18:38 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 wrz 2014, 1:12
Posty: 6422
Lokalizacja: Mokolodi - Okavango
Maniu, nie chcę być złośliwy, ale wklejanie fotek kobiet z poparciem dla "zatoki świń" deprecjonuje pozostałe argumenty.
Jeśli one dały a nie są winne złu, które się tam działo, wtedy pozostałe (faceci, a każdy z nas to świnia!) automatycznie tracą na wadze.

_________________
Kobieta mnie bije - nigdy nie należy wierzyć informacjom niezdementowanym.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 22 maja 2020, 19:20 
Offline

Rejestracja: 16 lis 2019, 16:58
Posty: 148
A czym one się różnią od parafianek broniących klechy pedofila?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 22 maja 2020, 19:22 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 wrz 2014, 1:12
Posty: 6422
Lokalizacja: Mokolodi - Okavango
Spierdalaj na drzewo, nie z tobą konwersuję głąbie!

_________________
Kobieta mnie bije - nigdy nie należy wierzyć informacjom niezdementowanym.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 22 maja 2020, 19:29 
Offline

Rejestracja: 16 lis 2019, 16:58
Posty: 148
stanax pisze:
Spierdalaj na drzewo, nie z tobą konwersuję głąbie!


Argument powalający!
Ubliżyłem ci w jakiś sposób, czy pytanie cię przerosło?
Jestem takim samym użytkownikiem forum jak ty.
Pytanie uważam za zasadne. Nie widzę różnicy.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 22 maja 2020, 19:57 
Offline

Rejestracja: 11 gru 2018, 16:59
Posty: 4689
@Stan. Nie chodzi o to, że korzystały z dziewczynek ale o to, że popierały ten kurwidołek broniąc go przed władzami Sopotu. Karnowskim.

I to już jak sprawa się rypła i np była w Uwadze TVN poruszana. W wyborczej. I prasie Trójmiasta.

No i niektóre tłumaczenia raczej dziwne. Np byłej hostessy i potem menedżerki słynnego pięterka. Nie, nie chodzi o to że była świadkiem jak jakiś te małolaty obracał. Ale chyba wiedziała kto jest na huśtawkach?

Chociaż, też uważam, że pokazanie tych fotek w filmie mógł sobie Latkowski darować i bardziej ogólnie podejść. Jak w tej Uwadze zrobiono.
Ale na forum, to co innego.

I taka uwaga. Jak kobiety broniły Polańskiego, Feministki nawet to też nie powinno się o tym mówić?
To jednak o czymś mówi.

I tak często śmiejemy się USraju. Ale tam jednak to działa inaczej. Akurat lepiej. Jest taki aktor. Świetny, Bardzo go cenie za talent i grę. Kevin Spacey. Został oskarżony przez kogoś, że go na jakiejś imprezie po tyłku obmacał. 14 latka chyba. Potem jakiś inny się dorzucił. Tylko o molestowaniu było. Żadnego gwałtu. Uwiedzenia. I kolejni. Większość ok 18 lat i więcej.

I czy ktoś z kolegów go bronił? Z House of Cards , pomimo, ze był producentem, szybko się go pozbyto. I serial zdechł. szkoda. Facet praktycznie skończony w środowisku. Przynajmniej oficjalnie. Nie było akcji "Tak dla Domu Kart" .
Też twardych dowodów nie ma. Zdjęć, filmów, obdukcji.
Zresztą już za jedno z molestowań został uniewinniony.

W innych przypadkach podobnie. Przynajmniej oficjalnie, koledzy się oburzają a nie bronią.

A tu bronili i broniły. Kilka miesięcy po samobójstwie dziecka kiedy już te sprawy z kurwidołkiem powiązano.

I wiesz Stan. To nikt nic nie wiedział i bywał tam tylko na imprezach charytatywnych ratować dzieci.

Wiesz jak gdzieś bywam to przynajmniej z plotek wiem co tam się dzieje.
Że w Roksanie połowa pań to po 100$. Że w Arkadii marynarzowe wygłodzone siedzą na chłopaków młodych (studentów WSMW, WSM m.in) liczą. Ze w SPATiF-ie w Sopocie po schodkach małolaty (ale nie ja takie ok 18 akurat widziałem) na fortepianie tańczą a kibelek koedukacyjny wiele widział. Ze w barze Postój (był taki Gdyni, mogą ci buty pod stołem obsikać. W Bosmańskim po mordzie dostać. A u Maxima (nie bylem akurat - kilka razy w Skorpionie, nieco dalej przy bulwarze) gangsterzy i mała Lady Pank. Każdy z nas, czy bywał, czy nie bywał o knajpach i innych przybytkach jednak coś wie.
Z Częstochowy też wiedziałem gdzie trawkę czy inne używki można dostać. W parkach kolo Jasnej Góry, kolo Puchatka. Albo panienki są dolarowe (w Partii, Piekiełku) lub tanie za piwo (taki bar kolo kortów, nazwy nie pamiętam)
Czy bym był gotów swoją gęba w obronie tych przybytków stawać? Jeszcze po jakiejś aferze grubszej?

Wielu właścicieli knajpek w Helu znam osobiście. Co Agafia może potwierdzić bo jeden leciał za mną mnie przepraszać za jakieś nieporozumienie z rachunkiem. I bywam. I czy myślisz, ze jakby się okazało, ze któryś w pedofilie zamieszany to bym bronił? Moja żona by broniła?
Nie wyobrażam sobie.

Może one tak naiwnie, z głupoty. Ale tak już jest, że za naiwność i głupotę się płaci. Trzeba było myśleć.


@Panie Boruch. a moje pytania?

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 22 maja 2020, 20:10 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 wrz 2014, 1:12
Posty: 6422
Lokalizacja: Mokolodi - Okavango
Maniu, afera z filmem Latkowskiego jest świeża. Nie "mogłyby", lecz "mogą" jeszcze przeprosić.
Zresztą, jak sama wiesz, najciężej jest się przyznać do błędu i przeprosić za niego.
Najczęściej brniemy w debilne uzasadnienia swojego wcześniejszego stanowiska,
czego najlepszym przykładem jest kurew z usowa. Ego bierze górę i żaden logiczny argument nie dociera.

Straszą sądem ci, którzy zostali skrzywdzeni fałszywym oskarżeniem. Czy pośród nich jest taki,
który jest pedofilem a teraz udaje niewinnego, nie wiem. Być może.
Jak było naprawdę nie dowiemy się nigdy, bo dobrze oboje wiemy, kto miesza w tym garze z pomyjami.

O drugim filmie Sekielskich. W nim faktyczni zboczeńcy i ich ofiary. Popatrz, a mimo tego
zarzucają im ci od pomyj, że to fałszywka. Mnie to przeraża.

_________________
Kobieta mnie bije - nigdy nie należy wierzyć informacjom niezdementowanym.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 22 maja 2020, 20:39 
Powiem z własnego doświadczenia.
Aromat trójmiejskich lokali wąchałem już za komuny, grając chałtury w trójmiejskich Night Clubach jako DJ.
Wtedy jeszcze taki grajek musiał mieć zdany egzamin przed Kumisją Ministerstwa Kultury, pod światłym
przewodem red. Marka Gaszyńskiego. I rzeknę tak: Pedofilia była zawsze! Nie że walenie przedszkolaków
za gumę z Donaldem, ale panienki niepełnoletnie do lokalu weszły zawsze, i wyszły z niego nierzadko
niepewnym krokiem bo im w kiblu nogi nieco w procę szły. Przed epoką iPhonów dawały za pastelowe włoskie
ciuszki, albo zwyczajnie za parę groszy na ruchy. W dyskotekach królowali samochodowi złodzieje i właściciele
ferm lisów srebrnych, a schody klatek schodowych sąsiadujących z np. dyskoteką Sawa w Gdańsku, spływały
spermą. Po pamiętnej wywrotce komuny przybyło celebrytów, influencerów i nowobogackich biznesmenów,
którzy zamieniając wcześniejszy kreszowy dres z czasu handlowania na bazarze, na obecnie obowiązujący
garnitur od Bossa, zachowali jednak dawną mentalność. Te nowe elyty z łamów Pudelków, tradycyjnie gustują
w Jacku Danielsie One Barrel, krwistym steku i blacharze ze świeżą nastoletnią cipką. Nie wiem zatem, czy
ci dzisiaj wołający larum nigdy nie byli w dyskotece, klubie, czy elitarnych chlorniach typu SPATiF? Każdy kto był
- widział. Np. do sopockiego SPATiFu swobodnie wchodzą pizdziawki w wieku sporo przeddowodowym, bramkarzowi
- przepraszam - selekcjonerowi uchylając miniówki i pokazując różowiutki pośladek, a nobliwi profesorowie ASP
stoją nierzadko na schodach, nagabywani o legitymację związku. Wewnątrz oczywiście można wybierać jak w
sklepie z lalkami, wg. gustu i kredytu na karcie. Jak żyję, nie spotkałem się z tym, żeby tzw. selekcjoner sprawdzał
papiery małolacie - o ile nie wygląda na uciekinierkę z przedszkola. Oczywiście w towarzystwie "wujka" znanego
cieciowi, wejdzie nawet trzynastolatka. Ona "Zatoka Sztuki" nie jest żadnym wyjątkiem. Ot zwyczajnie była modna
pośród celebryctwa, którego towarzystwo przyciągało "ćmy". Przedtem był tam klub "Galaxy", w którym małolaty
"ssały pęto" za browca lub paczkę fajek, bo to była podlejsza knajpa. Tak więc polecam podczas odwiedzin Sopotu
zajrzeć no SPATiFu, czy "EGO" w "Krzywym Domku" i popatrzeć na średnią wieku nosicielek szpilek. One się nie rodzą
w "Zatoce Sztuki", "SPATiFie", "EGO", czy innym klubie. One rosną w pokoju obok, albo najdalej w mieszkaniu sąsiada.


Na górę
  
 
Post: 22 maja 2020, 20:55 
Offline

Rejestracja: 28 kwie 2016, 22:42
Posty: 1247
Czarna_Mańka pisze:

nie muszę sprawdzać paniusiu, bo sprawdzam fakty ZANIM napisze - to raz
film z 2005 rok - oglądałam - to dwa, więc wiem o czym mówię w przeciwienstwie do ciebie

film pierwszy z 2005 roku o chłopcach z dworca centralnego to plagiat? czego niby? artykułów z prasy z Trójmiasta? dotyczących Zatoki Sztuki pisanych w latach 2014-2015?

drugi o Zatoce Sztuki to remake? to dwie rózne historie

------------

co do tego co ma Latkowski za uszami - daj konkrety,
ale nie jak z radiem erewań i moskwiczami na placu czerwonym
FAKTY sprawdz i tu je przytocz
FAKTY a nie pomówienia/zasłyszenia
Chętnie się zapoznam z tymi faktami bo znam tylko cudze pomówienia,
---------------------------------------------------

zdyskredytowałaś film myląc dwa filmy
leciwy film ( odgrzewany kotlet), pospieszny film, plagiat ( " Były publikacje w prasie lata temu - na nich zresztą opierał się Latkowski, tylko zapomniał o cudzysłowach i przypisach... Czyli plagiat." ), potem , że remake
Remake? wolne żarty
i autora też zdyskredytowałaś

Właśnie dołączyłaś do osób które mówią co wiedzą ale nie wiedzą co mówią

dobranoc i bez odbioru

Po pierwsze primo - nie zdyskerydetowałam filmu, tylko wyraziłam pewne wątpliwości, a po wykazaniu mi błędów odszczekałam, mało?
Nie widzę powodu do odsądzania mnie od czci i wiary, skoro przyznałam się do wtopy (nie mam TVP, może wyszłam przed szereg, proszę o wybaczenie!)
Fakt - to było na zasadzie "nie wiem, ale się wypowiem".
Jednak po mojej ekspiacji niepotrzebne chyba były dalsze oceny i przypinanie kolejnych określeń deprycjonujących?

ps
to taki wtręt do postu z wczoraj - niezainteresowani winni olać.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 9959 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 939, 940, 941, 942, 943, 944, 945 ... 996  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 107 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group