forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 29 mar 2024, 0:14

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 356 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 36  Następna
Autor Wiadomość
Post: 19 maja 2020, 18:28 
Offline

Rejestracja: 11 gru 2018, 16:59
Posty: 4687
No to wytłumacz na jakiem fizycznym , chemicznym zjawisku polega ta diagnostyka. Jakie są normy poszczególnych rezonansów itp.

Powiesz rezonansu. Ale wybacz. Trzymając dwie elektrody z jakimś oscylatorem lecącym po częstotliwościach nie ta się jak piszą wyłapać no rezonansu jakieś bakterii.
Boże czy Ci i tym we co to wierzą już do reszty na rozum padło?

Nawet jakby, to wiesz jaka by musiała być czułość takiego czegoś. Zwykle różnice w trzymaniu tych elektrod. Bo raz złapiesz mocniej, raz trzymasz lżej. Wilgotności skóry jej przewodnictwa u różnych osób. Drobnych różnic w miejscu przyklejenia tych przyklejanych.
Przy napięciu kilku woltów bo chyba to nie kopie.

TK skanuje plasterek po plasterku cale ciało( lub wycinek) promieniami rtg (zasada działania chyba znana) Potem specjalizowane procesory i komputer na wyjściu to analizuje, obrabia, i podaje w formie przystępnej dla czlowieka czyli obrazu 3D. I to nie koniec, Specjalista dokonuje kolejnej analizy i DIAGNOSTYKI za pomocą której, często do spółki ( konsultacji) z lekarzem specjalistą danej dziedziny stawia DIAGNOZĘ.

A tu generator jak ze szkolnego laboratorium, kilka minut, i już wydruk o wszystkich chorobach jakie miałaś, masz i nie masz,. CUDO!!! No miód Malina normalnie.

_________________
Obrazek


Ostatnio zmieniony 19 maja 2020, 18:29 przez Komandor, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 19 maja 2020, 18:29 
Czarna_Mańka pisze:
Powiedz jak jest zbudowany aparat do biorezonansu?
Co ma w środku?

Służy do diagnostyki i do leczenia wedle ciebie,
czyli to musi być skomplikowane
i drogie urządzenie, bardziej skomplikowane i droższe niż aparat
do MR, CT a może nawet PET

No dawaj...

ps. wibracje owsików i grzybów mierzy to już wiemy dzieki tobie
i wibracje alergenów też
ale jak jest zbudowany?


A powiedz mi po co mi to? Przecież ja cię nie zmuszam do korzystania z innych metod niż konwencjonalne. Stosuj sobie co chcesz ale jednocześnie, pozwól mi korzystać i wypróbowywać inne metody niż te "jedynie prawdziwe"
Ty mnie nie przekonasz a ja nie zamierzam przekonywać ciebie. Nawet mi nie zależy na przekonywaniu kogokolwiek.
Jak na razie to panuje jeszcze wolność pod tym względem i dzięki Bogu. No oczywiście do momentu gdy korporacje farmaceutyczne wykupią sobie patenty na wszystkie zioła i środki naturalne, wtedy zrobi się nieciekawie ale ty będziesz z tego powodu w siódmym niebie. :lol: :lol: :lol: :lol:


Na górę
  
 
Post: 19 maja 2020, 18:31 
Komandor pisze:
No to wytłumacz na jakiem fizycznym , chemicznym zjawisku polega ta diagnostyka. Jakie są normy poszczególnych rezonansów itp.

Powiesz rezonansu. Ale wybacz. Trzymając dwie elektrody z jakimś oscylatorem lecącym po częstotliwościach nie ta się jak piszą wyłapać no rezonansu jakieś bakterii.
Boże czy Ci i tym we co to wierzą już do reszty na rozum padło?

Nawet jakby, to wiesz jaka by musiała być czułość takiego czegoś. Zwykle różnice w trzymaniu tych elektrod. Bo raz złapiesz mocniej, raz trzymasz lżej. Wilgotności skóry jej przewodnictwa u różnych osób. Drobnych różnic w miejscu przyklejenia tych przyklejanych.
Przy napięciu kilku woltów bo chyba to nie kopie.

TK skanuje plasterek po plasterku cale ciało( lub wycinek) promieniami rtg (zasada działania chyba znana) Potem specjalizowane procesory i komputer na wyjściu to analizuje, obrabia, i podaje w formie przystępnej dla czlowieka czyli obrazu 3D. I to nie koniec, Specjalista dokonuje kolejnej analizy i DIAGNOSTYKI za pomocą której, często do spółki ( konsultacji) z lekarzem specjalistą danej dziedziny stawia DIAGNOZĘ.

A tu generator jak ze szkolnego laboratorium, kilka minut, i już wydruk o wszystkich chorobach jakie miałaś, masz i nie masz,. CUDO!!! No miód Malina normalnie.


Ależ ja mam to daleko w dupie jak to działa. Wyobraź sobie, że pszczoła też ze swoim grubym zadkiem nie powinna fruwać a patrz pan wbrew fizyce sobie fruwa w najlepsze. :lol: :lol: :lol: :lol:


Na górę
  
 
Post: 19 maja 2020, 18:36 
Offline

Rejestracja: 11 gru 2018, 16:59
Posty: 4687
Fruwa, ale nie wbrew fizyce,

Szklaną kule se kup. Też nie będziesz wiedziała jak to działa ale taniej wyjdzie.

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 20 maja 2020, 13:14 
Offline

Rejestracja: 11 gru 2018, 16:59
Posty: 4687
Jego podstępność w stosunku do poprzedniego polega m.in:

- na długim okresie utajenia (chorujesz, zarażasz a nie zdajesz sobie z tego sprawy)
- częstym, prawie bezobjawowym, przebiegiem (jak wyżej)

Wbrew pozorom, wcale nie wirusy powodujące szybką i gwałtowną reakcje są najniebezpieczniejsze. Nawet te z bardzo wysoką śmiertelnością. Dlaczego?

Kolejny raz namawiam do przeczytanie "Samolubnego genu".

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 20 maja 2020, 14:27 
older pisze:
Przecież ciebie, Komandor, kurwa! Nie ma!!! Ty jesteś wykwit na mózgu aby ludzi, którzy cię czytać zechcą na tym forumie. Co innego taka Malyna. No, ta to już galaktyki ogarnia. Kurwa - absurdu. Ale co tam, żyj Komandor w tym niebycie. :)


Ależ jest wręcz odwrotnie panie Older. To mnie nie ma. Nie ma mnie, bo ja w przeciwieństwie do oponentów nie potrzebuję widzów/świadków swojego istnienia. Ja napiszę co mam napisać, powiem co chcę powiedzieć i wcale mi nie zależy na odzewie. Ot tak tylko sobie a muzom.
Ludzie są tresowani od maleńkości. Uczy się ich ujednoliconego myślenia, zgodnego z założeniami kogoś, potem ci sami ludzie wykonują swoje obowiązki za marchewkę. I czują się z siebie dumni bo...... no właśnie, bo co.
Bo wyuczyli się wszystkiego czego im się kazano wyuczyć, nęcąc "nagrodą". Potem posłusznie wykonują swoje wyuczone obowiązki i cieszą się, że "ktoś ich czasem docenia". Są wręcz dumni z tego jak dobrze wykonują te wyuczone "obowiązki".
I tak to powstaje w sposób prosty mechanizm "nie ma człowieka niezastąpionego", bo wszyscy muszą robić pod szablon, mówić pod szablon, myśleć pod szablon. Ten Pawłow, to był chyba geniuszem.
I cóż ci ludzie robieni pod "szablon" pozostawią po sobie. To już matka czwórki dzieci jest bardziej wartościowa dla ludzkości niż te wszystkie "ludzie, zdyscyplinowane, wyuczone automaty".


Ostatnio zmieniony 20 maja 2020, 21:43 przez Malina, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
  
 
Post: 20 maja 2020, 19:40 
Offline

Rejestracja: 28 kwie 2016, 22:42
Posty: 1247
Zadałam sobie trud i zajrzałam na stronkę, na którą Malina się powołuje - zaiste ciekawa lektura!
Na pierwszy rzut oka wyglada dość profesjonalnie. Ale gdy się wnika w szczegóły, okazuje się, że to mieszanka faktów i bzdur, oraz zwykłych kłamstw.
Przede wszystkim jest to zwyczajne antyszczepionkostwo.
Ale naprawdę ciekawie robi się wtedy, gdy się trochę pogugla - od Wiki poczynając, ofc.

Autorytety tam przywoływane, to najczęściej nikomu bliżej niezani osobnicy. Są jednak wyjątki.
Najciekawsza jest chyba niejaka Judy Milkovits https://www.google.com/search?client=firefox-b-d&q=Judy+Mikovits. Nie dość, że jej dokonania w rzeczywistości wyglądają dość wątpliwie, to jeszcze była posądzana o manipulowanie warunkami eksperymentów w celu uzyskania porządanego wyniku i zmuszona do wycofania opublikowanych artykułow. Nie dość, że jest oskarżana o szerzenie teorii spiskowych, oraz dezinformacji i paniki. Ciążył na niej również zarzut o przestępstwo pospolite - kradzież nieruchomości (w przypisach, z linkiem).

Wracając jeszcze do tego biorezonansu:
- przypomniałam sobie, że kilka miesięcy temu znalazłam w skrzynce pocztowej ulotkę z zaproszeniem na badania objazdowe. Tak! Na TE badania! Firma z Katowic, peregrynująca po kraju, zawitała do mojej mieściny i oferowała za bezcen (całe 5.00 PLN) kompleksowe badania stanu organizmu. Magicznym pudełkiem od tego biorezonansu.
Wyguglałam opinie. Co się okazało?
Faktycznie, badanie pudełkiem coś pokazuje. Z opisów wynika, że opiera się na pomiarze rezystancji skóry, czy raczej naskórka. (Albo nawet samego potu? Przecie to elektrolit, więc przewodzi!)
Potem jakaś pani coś tam niby analizuje i przedstawia o pomstę do nieba wołający stan delikwenta.
Niby jeszcze nie jest źle, ale trzeba zapobiegać i to natychmiast, żeby nie było gorzej, wręcz katastrofalnie. I dopiero tutaj zaczyna się biznes :) Preparaty (naturalne, ofc) na wszystko, z czym mamy problem. A mamy prawie ze wszystkim.
Ponoć naiwniacy za ten ratunek w ostatniej chwili płacili nawet kilkaset złotych. Z dobrawoli - ale zahipnotyzowani tragicznymi wynikami "badania".

A!
I jeszcze gdzieś tam się przewinęła informacja o przedwczesnej menopauzie!
Podobno przez ileś tam lat było zero przypadków, a od czasu szczepień jakichś tam pojawiła się ona lawinowo. Hmmm... Tyle tylko, że to jest przypadłość rozpoznana od ponad stu lat! I występuje bez żadnych wakacji. W różnych okresach średnio na poziomie 1-4% żeńskiej populacji. Rekord ponoć stanowiło 18%, ale najmniejszego związku nie miało z jakimikolwiek szczepionkami. Wręcz przeciwnie!


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 20 maja 2020, 19:50 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 7:47
Posty: 6455
moja Ziemia jest kulista i krazy wokolo Slonca, moje Slonce jest centrum ukladu zwanego potocznie Slonecznym, acha zeby bylo w temacie, jestem szczepiony i szczepilem wszystkie swoje dzieci, cieszymy sie dobrym zdrowiem do dzisiaj......




jaaaaaaaa pierdole...Malyna ty .............ok, lotr ewer

_________________
Ceń słowa. Każde może być twoim ostatnim. S.J.L. weil...Alle sagten: Es geht nicht. Da kam einer, der das nicht wusste und der es einfach tat.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 20 maja 2020, 20:03 
Offline

Rejestracja: 10 wrz 2014, 8:29
Posty: 638
Moje słońce też jest teraz w centrum...kuchni i smaruje mięso jakąś glazurą na jutrzejszego grilla. Z moim słońcem jestem czasami sczepiony, choć już coraz rzadziej :-)


No,co??? Wszyscy pierdolą głupoty, to i ja mogę


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 20 maja 2020, 21:41 
IroB pisze:
moja Ziemia jest kulista i krazy wokolo Slonca, moje Slonce jest centrum ukladu zwanego potocznie Slonecznym, acha zeby bylo w temacie, jestem szczepiony i szczepilem wszystkie swoje dzieci, cieszymy sie dobrym zdrowiem do dzisiaj......
jaaaaaaaa pierdole...Malyna ty .............ok, lotr ewer


No i dobrze. Moje nie jest. Zabronisz mi?


Na górę
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 356 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 36  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 13 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group