forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 19 kwie 2024, 18:04

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 645 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35 ... 65  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Wybory
Post: 18 maja 2020, 19:44 
Malina pisze:
AGAFIA pisze:
Boruch pisze:
Chciałem tylko zapytać, jeżeli nie Trzaskowski to kto? Biedroń nie ma szans.

Nikt, policza głosy tak,żeby wygrał Duduś. Musi dojść do zamieszek, inaczej jeszcze długo będziemy skazani na PiS.



Nie leć mi tu patriotyzmem bo byłam patriotką zanim to stało się modne. Zależy mi na Polsce, mieszkam tu od dłuższego czasu, dostrzegam wymianę to na gorsze. Dlatego uważam że PiS to jest najgorsze co mogło Polskę spotkać.

Skazani na PiS?
No tak, wszystkim marzy się zwijanie Polski bo po co nam Polska, jak mamy Niemcy i europejski kołchoz.
Komu jak komu ale Tobie się trochę dziwię bo Polska był kiedyś dla Ciebie ważna.

ps nie odbieraj tego jako atak, bo nie jest. Poczytaj raporty Bloomberga, są przerażeni, że Polska nie będzie już ekonomicznym wasalem. A tyle sobie po kryzysie w tym roku obiecywali w Davos. Teraz 3 mln nadwyżki nachodźców z byłego ZSRR z lat 1987-98, będą musieli osiedlić na Ukrainie choć marzyła im się Polska, zwłaszcza Górny Śląsk, Małopolska, Lubelszczyzna (Zamość, Przemyśl, Chełm) oraz..... (to trochę dla mnie jest zaskoczeniem, choć nie do końca ze względów transportowych) północny wschód Polski.


Na górę
  
 
 Tytuł: Re: Wybory
Post: 18 maja 2020, 20:38 
Cytuj:
Nie leć mi tu patriotyzmem bo byłam patriotką zanim to stało się modne. Zależy mi na Polsce, mieszkam tu od dłuższego czasu, dostrzegam wymianę to na gorsze. Dlatego uważam że PiS to jest najgorsze co mogło Polskę spotkać.


I cóż Ci takiego złego ten PiS uczynił?
Dał dzieciom 500+?
Emeryton 1-stkę?
Młodym zlikwidował podatki?
Niepełnosprawnym podwyższył zasiłek oraz ich opiekunom?
Przed pandemią obniżył bezrobocie do 4%?
Zaczął spłacać polskie długi?
Zrównoważył budżet?
W czasie pandemii wspomaga przedsiębiorców, wypłacając im pieniądze na przetrwanie?
Wstrzymując im płacenie ZUS i podatków?
Doprowadzili wreszcie edukację do porządku?
Wznowili szkoły zawodowe?
Pomagają rodzicom w wydatkach szkolnych 300+?
PŁACA MINIMALNA ROŚNIE DO 2000 ZŁ MIESIĘCZNIE. Wprowadzono minimalną stawkę godzinową.
PODWYŻKI NAJNIŻSZYCH EMERYTUR DO 1000 ZŁ
BEZROBOCIE NA NAJNIŻSZYM OD LAT POZIOMIE.
ZAPEWNIONO SENIOROM DARMOWE LEKI.
ROZPOCZĘTO PROGRAM MIESZKANIE+. Polacy maja prawo do godnego życia. Własne mieszkanie daje takie poczucie.
RODZICE MAJĄ WOLNOŚĆ WYBORU. Nie ma już obowiązku wysyłania sześciolatków do szkoły. To rodzice, nie urzędnicy, decydują kiedy ich pociechy rozpoczną naukę.
ZAKAZ ZABIERANIA DZIECI RODZICOM Z POWODU BIEDY.
Rząd stabilizuje finanse publiczne, uszczelnia system podatkowy. Już dziś są większe wpływy do budżetu. Ponadto rząd finalizuje kolejne duże inwestycje zagraniczne.
podatek CIT dla małych przedsiębiorców obniżony z 19 do 15 proc.
Ochrona ziemi rolnej przed wykupem przez „słupy”.
Podatek bankowy.
Wreszcie robi porządek z klikami i kastą sądową.
Spółki państwowe generują całkiem dobre dochody. Nawet polski lot zaczął wyrabiać na czysto 150 mln a już tusk chciał Niemcom sprzedawać.
No straszny jest ten PiS, straszny.
A przecież mogli zapierdolić wszystko jak za czasów PO/PSL od 2007 i zostawić te wiek emerytalny na 67 a nawet zrealizować plan Tuska, podwyższenia do 73 roku życia.
No ale nic "gorszego" Polski nie spotkało przecież.
#jpdl


Na górę
  
 
 Tytuł: Re: Wybory
Post: 19 maja 2020, 11:46 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
Znaczna część tej wyliczanki to wierutne bzdury, które łykają jako prawdę objawioną różnego rodzaju naiwniacy. Ale to ich sprawa.

Dobrze - nie będę wyliczał w zamian co złego zrobił mi PiS. Mógłbym tu zająć wiele czasu swoją wyliczanką. I nie są to tak drugorzędne sprawy jak wyżej. Człowiek nie żyje tylko pełnym bandziochem jak się wydaje ww autorce pochłoniętej zachwytem nad prezesem. I podejrzewam również że pani Malina sama nie wierzy w to co pisze. Pisze bo po prostu chce nam tu umilić czas.

Ale jest jedna rzecz, którą jakby zrobił PiS to byłbym im niezmiernie wdzięczny. ŻEBY POSZLI W PIZDU.

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: Wybory
Post: 19 maja 2020, 12:50 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 16:15
Posty: 16796
Obrazek

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: Wybory
Post: 19 maja 2020, 12:58 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 7:47
Posty: 6459
Malina pisze:
Cytuj:
Nie leć mi tu patriotyzmem bo byłam patriotką zanim to stało się modne. Zależy mi na Polsce, mieszkam tu od dłuższego czasu, dostrzegam wymianę to na gorsze. Dlatego uważam że PiS to jest najgorsze co mogło Polskę spotkać.


I cóż Ci takiego złego ten PiS uczynił?
Dał dzieciom 500+?
Emeryton 1-stkę?
Młodym zlikwidował podatki?
Niepełnosprawnym podwyższył zasiłek oraz ich opiekunom?
Przed pandemią obniżył bezrobocie do 4%?
Zaczął spłacać polskie długi?
Zrównoważył budżet?
W czasie pandemii wspomaga przedsiębiorców, wypłacając im pieniądze na przetrwanie?
Wstrzymując im płacenie ZUS i podatków?
Doprowadzili wreszcie edukację do porządku?
Wznowili szkoły zawodowe?
Pomagają rodzicom w wydatkach szkolnych 300+?
PŁACA MINIMALNA ROŚNIE DO 2000 ZŁ MIESIĘCZNIE. Wprowadzono minimalną stawkę godzinową.
PODWYŻKI NAJNIŻSZYCH EMERYTUR DO 1000 ZŁ
BEZROBOCIE NA NAJNIŻSZYM OD LAT POZIOMIE.
ZAPEWNIONO SENIOROM DARMOWE LEKI.
ROZPOCZĘTO PROGRAM MIESZKANIE+. Polacy maja prawo do godnego życia. Własne mieszkanie daje takie poczucie.
RODZICE MAJĄ WOLNOŚĆ WYBORU. Nie ma już obowiązku wysyłania sześciolatków do szkoły. To rodzice, nie urzędnicy, decydują kiedy ich pociechy rozpoczną naukę.
ZAKAZ ZABIERANIA DZIECI RODZICOM Z POWODU BIEDY.
Rząd stabilizuje finanse publiczne, uszczelnia system podatkowy. Już dziś są większe wpływy do budżetu. Ponadto rząd finalizuje kolejne duże inwestycje zagraniczne.
podatek CIT dla małych przedsiębiorców obniżony z 19 do 15 proc.
Ochrona ziemi rolnej przed wykupem przez „słupy”.
Podatek bankowy.
Wreszcie robi porządek z klikami i kastą sądową.
Spółki państwowe generują całkiem dobre dochody. Nawet polski lot zaczął wyrabiać na czysto 150 mln a już tusk chciał Niemcom sprzedawać.
No straszny jest ten PiS, straszny.
A przecież mogli zapierdolić wszystko jak za czasów PO/PSL od 2007 i zostawić te wiek emerytalny na 67 a nawet zrealizować plan Tuska, podwyższenia do 73 roku życia.
No ale nic "gorszego" Polski nie spotkało przecież.
#jpdl



super!!! jesli to wszystko prawda to super, ALE......pewne jest ze dwie duze banki dostala telewizornia i dwiescie malych baniek dostal Rydzyk......a tak sie zapytam, ten zapytajnik, znaczy znak zapytania przy kazdym wyliczonym punkcie to co ma znaczyc? sie tylko pytam bo nie rozumie.

_________________
Ceń słowa. Każde może być twoim ostatnim. S.J.L. weil...Alle sagten: Es geht nicht. Da kam einer, der das nicht wusste und der es einfach tat.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: Wybory
Post: 19 maja 2020, 12:59 
st1111 pisze:
Obrazek


Super panie prosiaczku.


Na górę
  
 
 Tytuł: Re: Wybory
Post: 19 maja 2020, 13:06 
Offline

Rejestracja: 22 wrz 2014, 17:53
Posty: 10656
Lokalizacja: Czestochowa.
No i popatrz Jędrek: - akurat tego jednego nie chcą spełnić..........!

p.s
A z tą Maliną faktycznie jest coś nie tak...........!
Wytłumacz jej tam który, że tę kasę będzie trzeba oddać.........z procentami....... :(
Przez co prosiak będzie miał żebraczą emeryture........... :lol:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: Wybory
Post: 19 maja 2020, 13:12 
Cytuj:
Dobrze - nie będę wyliczał w zamian co złego zrobił mi PiS.

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

To ja wyliczę, "sukcesy" PO.
Obrazek


Na górę
  
 
 Tytuł: Re: Wybory
Post: 19 maja 2020, 14:05 
Offline

Rejestracja: 11 gru 2018, 16:59
Posty: 4689
To znaczy Stary Praktyku, ze Ty konfederat od Korwina- Myszki?

Znaczy nie odbierać i nie dawać lepiej?

Czyli nie odebrać takim np Kulczykom 10 mln a biedakowi 1000 zl aby temu biedakowi nie dać potem 6 czy 12 tysięcy?
To jest myśl. Ja chyba na tym skorzystam chociaż Kulczykiem ani dziennikarzem/prezesem z 20 patykami na rękę nie jestem.
Ale czy na pewno na tym biedny skorzysta? A jak tak to ile, to nie wiem.

Przecież to normalne, ze państwo aby coś dać musi najpierw zabrać. Państwo jak i nam pieniądze z nieba nie spadają. Za PRL też tak było. Placileś podaki tylko, że ukryte bo zakład płacił za ciebie. Ty tego tylko na odcinku z pensją nie miałeś.

PS. Tak się czasami zastanawiam czy to jeszcze lewicowy portal jest?

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: Wybory
Post: 19 maja 2020, 14:10 
Cytuj:
.pewne jest ze dwie duze banki dostala telewizornia


Ale chyba wiesz, że te 2 mld to nie była gotówka a obligacje, którymi szpitale nie mogą obracać ani też spieniężać.
Taki tam "drobiazg" o którym raczą zapominać "obrońcy" służby zdrowia. :lol: :lol: :lol:


Na górę
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 645 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35 ... 65  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: redaktor1966 i 77 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group