forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 20 kwie 2024, 2:30

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 6630 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 634, 635, 636, 637, 638, 639, 640 ... 663  Następna
Autor Wiadomość
Post: 13 maja 2020, 10:59 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 14:47
Posty: 2614
Na pytanie, jaką rolę w rozwiązywaniu potężnego kryzysu konstytucyjnego związanego z pandemią i wyborami odegrał prezydent Andrzej Duda, odpowiedź jest prosta - żadną. Tym samym udowodnił, że jest doskonale niepotrzebny

_________________
Religia jest obrazą godności człowieka! Rzymski katolicyzm jest najbardziej niemoralną religią w całej historii ludzkości, to szkoła fałszu, obłudy, hipokryzji, szalbierstwa i cynizmu.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 13 maja 2020, 13:44 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 wrz 2014, 20:43
Posty: 6010
Są na świecie rachunki krzywd.
Ja się ciągle uczę.
Jak to się niektórzy śmieją.
Ostry cień mgły.
Ostry cień mgły.

Są tematy trudne.
Jako prezydent żądam i będę żądał.
Ojczyznę dojną, racz na zwrócić panie.
Ostry cień mgły.
Ostry cień mgły.

Dr 50 Kopiejek

https://twitter.com/LeeonBat/status/1260543607326609408


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 13 maja 2020, 17:14 
Offline

Rejestracja: 03 wrz 2014, 10:40
Posty: 988
Zoo szuka imienia dla osiołka. Musi być na literę "M".

https://www.onet.pl/informacje/lubin/zo ... 0,30bc1058

Propozycje można zgłaszać na fb. Nie mam tam konta, ale mam propozycję: Ateusz, albo i Atousz.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 13 maja 2020, 17:17 
Offline

Rejestracja: 04 wrz 2014, 19:45
Posty: 2943
Fstyt dla porządnego łosiołka takie imiona! Za co chcesz mu krzywdę uczynić?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 13 maja 2020, 18:25 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 wrz 2014, 20:43
Posty: 6010
nick pisze:
Fstyt dla porządnego łosiołka takie imiona! Za co chcesz mu krzywdę uczynić?



Właśnie, nie zasłużyło sobie na to biedne zwierzątko.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 13 maja 2020, 19:17 
Offline

Rejestracja: 03 wrz 2014, 10:40
Posty: 988
Jak nie? Piękne ma to uszy. Te uszy. Znaczy źwierzątko ono. Uszy.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 15 maja 2020, 14:30 
Offline

Rejestracja: 04 lis 2015, 9:10
Posty: 718
dochodze do wniosku ze Duda musi te wybory wygrac, nie wazne jak bardzo bedzie sie kompromitowal, sam nie wiem, chyba musieliby odkryc w jego komputerze tresci pedofilskie zeby mogl przegrac z tymi idiotami

dzisiaj przeczytalem wyjasnienia Kidawy odnosnie rezygnacji ze startu w wyborach prezydenckich, po zakonczeniu lektury wyjrzalem przez okno czy przypadkiem nie otwieraja sie niebiosa aby kandydatka PO mogla wniebowstapic na ognistym rydwanie, nic takiego nie mialo miejsca wiec konkluzja byla oczywista - to kretynka czystej wody

w skrocie przedstawialo sie to tak - to ja sprawilam ze wybory w maju sie nie odbyly bo kocham bezpieczenstwo Polakow, kocham tez Senat, dzieki mnie Polska ma szanse na demokratyczne wybory, przeciwnicy to szatany, jestem prawdomówna, bezkompromisowa, uczciwa, odważna, odpowiedzialna za innych i dobrze obciągam (zartuje, tego ostatniego nie mowila), rezygnuje ze wyborow ale oczywiscie nie z polityki bo wiem ze jest jeszcze w chuj do zarobienia...przepraszam, do zrobienia, dziekuje wszystkim moim pomagierom, NADZIEJA !!!


bede musial poszukac czy nie da sie gdzies obstawic zwyciestwa Dudy u bukmachera, przynajmniej sobie zarobie


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 15 maja 2020, 15:06 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
Niebiosa to powinny ci się otwierać po tym co pierdolą pisiory. A to co Kidawa powiedziała to zwykłe polityczne mydlenie oczu. Musiała przecież jakoś wyjść z problemu. Nie przyprawiaj do tego uszu jak nie przymierzając. Bo niczego takiego nie było. Może to się nie podobać, ale o niebiosach mówić to zwykłe pierdolenie idioty.


ps.

Kidawa nigdy nie była moją pupilką. Zawsze uważałem, że to pomyłka, jeżeli chodzi o kandydowanie. Choć doceniam to, że postanowiono aby kandydowała kobieta. Nikomu z pozostałych partii, nawet lewicy nie przyszło to do głowy.

ps.1

Zresztą tam była jeszcze jedna sprawa a może wiele innych błędów. Kandydat to jedno a drugie to sztab wyborczy. Na szefa wybrano Arłukowicza bo ten jak się nie mylę wypracował bardzo dobry wynik w wyborach do PE. Niestety jako szef sztabu Kidawy położył sprawę. I mam nadzieję, że jak wybiorą nowego kandydata to zmienią sztab. Odeślą do kąta tego idiotę Arłukowicza.

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 15 maja 2020, 16:04 
Offline

Rejestracja: 04 lis 2015, 9:10
Posty: 718
Boruch pisze:
Niebiosa to powinny ci się otwierać po tym co pierdolą pisiory. A to co Kidawa powiedziała to zwykłe polityczne mydlenie oczu. Musiała przecież jakoś wyjść z problemu. Nie przyprawiaj do tego uszu jak nie przymierzając. Bo niczego takiego nie było. Może to się nie podobać, ale o niebiosach mówić to zwykłe pierdolenie idioty.
ps.
Kidawa nigdy nie była moją pupilką. Zawsze uważałem, że to pomyłka, jeżeli chodzi o kandydowanie. Choć doceniam to, że postanowiono aby kandydowała kobieta. Nikomu z pozostałych partii, nawet lewicy nie przyszło to do głowy.
ps.1
Zresztą tam była jeszcze jedna sprawa a może wiele innych błędów. Kandydat to jedno a drugie to sztab wyborczy. Na szefa wybrano Arłukowicza bo ten jak się nie mylę wypracował bardzo dobry wynik w wyborach do PE. Niestety jako szef sztabu Kidawy położył sprawę. I mam nadzieję, że jak wybiorą nowego kandydata to zmienią sztab. Odeślą do kąta tego idiotę Arłukowicza.


czy aby na pewno piszemy o tym samym kandydacie? bo ja czytalem autohagiografie Kidawy-Blonskiej a ty prawdopodobnie zanurzyles sie w odmetach jakiegos podrecznika o rownouprawnieniu plci

zgadzam sie natomiast ze ten wybor byl bledem, male partie moga wystawiac swoich najwiekszych asow ale z gory sa skazane na porazke, natomiast najwieksza opozycja bylaby w stanie przeforsowac zwyciestwo nawet peryferyjnego kandydata ale tylko wtedy gdyby Duda mial znacznie nizsze poparcie, w obliczu tak duzej przewagi nalezy wytaczac najwieksze armaty jesli mysli sie o zwyciestwie, no chyba ze z gory zaklada sie porazke a kampania jest tylko pro forma zeby nikt nie przyjebal sie o odpuszczenie wyborow i aby budzic zainteresowanie


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 15 maja 2020, 17:37 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
A co miała powiedzieć twoim zdaniem Kidawa? Proszę państwa to prawda, jestem wielką pomyłką jako kandydatka?

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 6630 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 634, 635, 636, 637, 638, 639, 640 ... 663  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 89 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group