forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 28 mar 2024, 23:40

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 6642 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 536, 537, 538, 539, 540, 541, 542 ... 665  Następna
Autor Wiadomość
Post: 19 kwie 2020, 18:26 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 7:47
Posty: 6455
na twiterze to ta Alinka o Tobie Komandorze takie bzdety? i co w tym niebezpiecznego?

Ps. Jednak jest Alinka warta wzroszenia ramionkami na moje oko, juz kilka razy tu pisalem, co mawiala moja babcia o samotnym psie i czyms co nie ruszane nie smierdzi.

_________________
Ceń słowa. Każde może być twoim ostatnim. S.J.L. weil...Alle sagten: Es geht nicht. Da kam einer, der das nicht wusste und der es einfach tat.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 19 kwie 2020, 18:35 
Offline

Rejestracja: 11 gru 2018, 16:59
Posty: 4687
Nic. Ale podaje jako przykład i różnice.

Ja ogólnie chociaż w nawiązaniu do pewnego przykładu a ona w szczegółach (miejsce zamieszkania, była praca, stanowisko) bo popełniłem zbrodnie wielką używając jej imienia. No jak śmiałem.
Lata mi to co podała i napisała, chociaż niejeden polonus czy nawet Amerykanin sprawdzi kto zacz tak wulgarnie z imienia.
Ale nie widzisz asymetrii w zachowaniu?

To może inaczej. Ja ci Iruś a Ty w rewanżu (bo nie lubisz) z takimi danymi.

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 19 kwie 2020, 18:49 
Offline

Rejestracja: 11 gru 2018, 16:59
Posty: 4687
IroB pisze:
wyrwane z kontekstu zacytowanie "Jak tego Irek (i inni obrońcy) nie rozumiecie to ja już nic na to nie poradzę."

nie jestem zadnym obraca Alinki, jak juz to tylko jestem zdziwionym ze mozna sie alinko tak dlugo zajmowac.....


Iruś no co Ty. Przecież ja tak Twoimi słowami:

IroB pisze:
.natomiast jestem by zaczac bronic prawem rozne alinki.


I tak przy tej okazji, bo mam czasem wrażenie jakbym w piaskownicy z kimś rozmawiał.

Co oznacza chronić prawem?

Czy ja tu nawołuje aby je palić na stosie? Do więzienia wsadzać? kamieniować?
Przecież jest chroniona.

ALE PRAWEM NIE SĄ CHRONIONE BZDETY, KTÓRE WYPISUJE. ŻADNE I NIKOGO BZDETY NIE SĄ.

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 19 kwie 2020, 19:38 
Offline

Rejestracja: 11 gru 2018, 16:59
Posty: 4687
Jeden post, za moją zgodą, został przez MMM przeniesiony aby w oczy nie gryzł.
I nie dawał przyczynku ani dodatkowych informacji o mnie (bo coś sprostowałem z dywizjami).

Nie miejsce pretensji do MMM, ze miesza, bo zrobiła to w dobrej wierze i za moją zgodą.

A że miała racje to widać po reakcji pewnej pani z USA.

Bo za długo mnie przekonywała, ze się narażam i za późno przeniesione chyba.

Ja, w międzynarodowych, (co tam międzynarodowych! AMERYKAŃSKICH!!!!) internetowych mediach "naukowych" gdzie doktory pisują. I to u boki URBANA!!!! Z fotkami, moimi, (żony, ukochanej Tukanki - w linkach - też!

To mi schlebia.

Ile bym musiał za taką reklamę zapłacić?

A Ty Iro... no cóż mogę powiedzieć? Ty wiesz, tylko głupa palisz. Kreujesz się na ¯\_(ツ)_/¯¯\_(ヅ)_/¯¯\_(ツ)_/¯¯\_㋡_/¯ czy też ¯¯\_( ͡° ͜ʖ ͡°)_/¯

A ja tam, jak już, wolę na ╭∩╮

Przynajmniej szczerze.

_________________
Obrazek


Ostatnio zmieniony 20 kwie 2020, 19:47 przez Komandor, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 19 kwie 2020, 20:28 
Offline

Rejestracja: 11 gru 2018, 16:59
Posty: 4687
A to już wiem, kto cię napuścił na to moralizowanie!!!

Ta sama osoba co cię uważa za największe zło na świecie a Twoje korytko za ściek śfiński
Wszystkich epitetów nie przytoczę ze względu na swoja wręcz (czy można używać słowa "wręcz?) przysłowiową niewinność i delikatność.


Cytuj:
rafal3006 napisał:
Irobe, przekaż na fo NIE, wiesz komu, by przestali się interesować wiadomo kim tzn. by wysłali w kosmos wątek "Wieści z USraju" - wtedy i tylko wtedy wiadome osoby zaznają błogiego spokoju zapomnienia.
Czy to takie trudne do zrozumienia?
Dla pajaców najwidoczniej zbyt trudne.


No to przekazałeś. Dziękuję.

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 19 kwie 2020, 21:02 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 7:47
Posty: 6455
wiesz dobrze Komandorze jakie mam zdanie o rafalku o bardzo malym rozumku, czy ?

ale zaciekawiles mnie i poszukam rafalkowych wbzdzin by sie przekonac ze piszesz prawde o jego wypowiedziach na moj i mojego watka..wontku....wantku.......a chuj z tym jak byc poprawnie po polskiemu :)

nikt mnie nie napuszczal...ja juz mam tak nasrane w pecynie i lubie bronic ucisnionych :)
TAK!!! popelnilem grzech zaniedbania,nie zglebilem wiedzy o tym jak Alinka potrafi byc wredna i klamliwa i falszywa jednoczesnie. Zareagowalem po tym jak zobnaczylem wklejony przez nia sama linka do twitera gdzie wystepuje jak sama ona, letko mnie wkurwilo jak sobie przypomnialem ile bylo krzyku i molestowania mnie bym wywalal posty z jej dobrami :) osobistymi........jesli sie dobrze wczytasz na sfini pod krzyzem to nie bedziesz mi zarzucac zem popychadlem rafalka o bardzo ale to bardzo malym rozumku.

_________________
Ceń słowa. Każde może być twoim ostatnim. S.J.L. weil...Alle sagten: Es geht nicht. Da kam einer, der das nicht wusste und der es einfach tat.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 19 kwie 2020, 21:12 
Offline

Rejestracja: 11 gru 2018, 16:59
Posty: 4687
Widzisz Irobie, a ja jej nawet nie odpłacę opisując jakieś upadki moralne, wklejając fotki, i linki/ Nie będę znajomym fotek linków do powielania rozsyłał a tym bardziej znajomym z USA czy Kanady z prośbą o przesłanie dalej. A tym bardziej nie użyje względem niej gróźb karalnych. Niech żyje jak najdłużej.

Tak nisko jednak nie upadłem.

Czujesz różnice czy dalej jeszcze nie?

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 24 kwie 2020, 18:17 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 7:47
Posty: 6455
znalazlem w sieci:
2 września 2014roku Jacek Pałasiński pisał:
Jak będzie wyglądać Polska, kiedy Kaczyński dorwie się do władzy? Jak on. Będzie niedomyta, rozemłana, obleśna, nieestetyczna z zepsutymi zębami., niedouczona, agresywna, cwana a pozbawiona szlachetności ducha. Zadufana w sobie gardząca wszystkim i wszystkimi i przede wszystkim bezgranicznie głupia.

Jest rok 2020 minęło od napisania tej opini 6 lat........... i jaka jest teraz Polska ? inna ! lepsza???!! smiem watpic, a Wy?

_________________
Ceń słowa. Każde może być twoim ostatnim. S.J.L. weil...Alle sagten: Es geht nicht. Da kam einer, der das nicht wusste und der es einfach tat.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 30 kwie 2020, 22:43 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 7:47
Posty: 6455
filia watku zyczenia z przyczyn roznych.......juz za niewiele minut nastapi pierwszy maja......kiedys ....byl dniem ze ja pierdole....hahahahahah, to bylo jeszcze za komuny!!!! :) :) .) tak, zylem w tej szerokosci geograficznej, szczescie cale ze po piedzisiatym trzecim kiedy juz nie bylo Stalina....czemu szczescie? bo gdybym zyl wczesniej to bym skurwysynow ..............tak, tak.......niech sie swieci pierwszy Maja.

_________________
Ceń słowa. Każde może być twoim ostatnim. S.J.L. weil...Alle sagten: Es geht nicht. Da kam einer, der das nicht wusste und der es einfach tat.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 08 maja 2020, 13:06 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 7:47
Posty: 6455
od czasu kiedy rocznicowalismy odejscie wiecie kogogo, nadszedl dzien by po raz kolejny sie cieszyc z tego ze dzieki bohaterstwu narodu radzieckiego i po czesci tez bohaterstwu niektorch czlonkow narodu polskiego, ludzkosc jako calosc pokonala ludzi faszystow, hitlerowcow i innych chorych z nienawisci. Chwala zywym i poleglym za wasza i nasza wolnosc.

A ja dziekuja szczegolnie ludzia radzieckim, dzieki nim dostalem fajny zakatek Ziemi na miejsce urodzenia.

_________________
Ceń słowa. Każde może być twoim ostatnim. S.J.L. weil...Alle sagten: Es geht nicht. Da kam einer, der das nicht wusste und der es einfach tat.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 6642 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 536, 537, 538, 539, 540, 541, 542 ... 665  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 54 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group