forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 28 mar 2024, 14:35

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 6642 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 535, 536, 537, 538, 539, 540, 541 ... 665  Następna
Autor Wiadomość
Post: 19 kwie 2020, 12:12 
Offline

Rejestracja: 11 gru 2018, 16:59
Posty: 4687
Bo jak ktoś, będąc nawet i faktycznym doktorem nauk, opowiada bzdury to należy reagować.
Bzdury to sobie może niewykształcona osoba od biedy "bezkarnie" prawić.
Inna siła rażenia jest bzdur opowiadanych przez pomywacza/czkę z niepełnym podstawowym albo nawet i pełnym a inna przez doktora nauk. Bo taki tytuł uwiarygadnia te bzdury. Czyli jak ktoś jest doktorem nauk i naukowcem to podlega krytyce i ocenie naukowej. A jak nie jest a tylko się podaje to jest oszustem, którego należy zdemaskować. Nawet Kwaśniewski kiedyś tego doświadczył.
Takiej publicznej krytyce podlega też publikujący swoje dzieła artysta: reżyser, malarz, rzeźbiarz, pisarz, poeta czy nawet publicysta piszący art, nie tylko naukowy, nauczyciel itd.

Krytyka czyjeś niewiedzy, opowiadanych bzdur, szczególnie w debacie naukowej czy też nawet przy popularyzowaniu nauki, TO NIE HEJT!!!

Bo Iro dojdziesz do absurdu kiedy każda krytyka np płaskoziemców, czy antyszcepionkowców hejtem nazwiesz.

Już prędzej za hejt można uznać wyśmiewanie za POGLĄDY polityczne, religijne - po poglądy jak gusta. Każdy ma swoje i wcale nie mają wymogu weryfikacji naukowej. A to i ty namiętnie czynisz w stosunku do całej grupy ludzi. A to zwolenników PIS, A to wierzących (bagatela kilkadziesiąt milionów tylko w Polsce). W ciemno. Na zasadzie swoistej odpowiedzialności zbiorowej.

A NAUKA JEST JEDNA!!!!!!!!!!!!!!!!! I ma wymóg weryfikacji i zgodności z materialną rzeczywistością.
Np, że satelity okrążają "kulę" ziemską po orbicie a nie są jak modele samolotów na uwięzi na sznurku zaczepionym o jeden (tylko jeden) biegun na środku.

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 19 kwie 2020, 12:40 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 7:47
Posty: 6455
aaaaaaaa, teraz rozumie, wiec wy uwazacie Alinke za naukowca..........hym, aha.....a to tak, to wszystko tlumaczy i zgadzam sie ze wtedy to nie hejt.
Mam tylko jedno pytanie czy nie jest tak ze w takim razie z naukowcem Alinkom powinni naukowcy dyskutowac czy tez polemizowac?

Nie wysmiewam nikogo, najczesciej posluguje sie sarkazmem :mrgreen: uwazam ze wlasnie ze wzgledu na osiagniecia PRAWDZIWEJ zweryfikowanej nauki minal czas by glosic zmartwychwstanie.......natomiast jestem by zaczac bronic prawem rozne alinki i LGBT ynki.

_________________
Ceń słowa. Każde może być twoim ostatnim. S.J.L. weil...Alle sagten: Es geht nicht. Da kam einer, der das nicht wusste und der es einfach tat.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 19 kwie 2020, 12:47 
Offline

Rejestracja: 11 gru 2018, 16:59
Posty: 4687
Nie ma zakazu polemizowania przez magistra bez nauk a nawet niemagistra. Przynajmniej na poziome popularnonaukowym.

Bronić prawem? Jestem za. I Alinka przeze jest broniona. Ale Alinka a nie głoszone przez nią glupoty.

PS. A tak ci rykoszetem - czemu Ty mnie hejtujesz tą krytyką? Ja też chce być chroniony! Znalazł się stalker od ¯\_(ツ)_/¯ :lol:

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 19 kwie 2020, 12:59 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 7:47
Posty: 6455
zle mnie odbierasz! to nie hejt wobec Ciebie, ja sie poprostu dziwilem......ale juz mam wszystko wyjasnione i jest ok.
Stalker? ja!? stalker!? ja tu normalnie sie odnosze do roznych userow nie tylko do Ciebie, stalker to chyba taki co sie uprze na jednego i go przesladuje, czy ? Ja odbieram tak tu jednego mlotka co mnie stalkuje, stalkowal, na razie przestal ....sie chyba pogniewal ze wzgledu na brak dystnsu do siebie i brak poczucia humoru, jednoczesnie majacy snydrom Kalego. Jak Kali wali w ryj to jest smieszne ale jak Kalemu sie w ryj oberwie to juz smieszne nie jest. :)

_________________
Ceń słowa. Każde może być twoim ostatnim. S.J.L. weil...Alle sagten: Es geht nicht. Da kam einer, der das nicht wusste und der es einfach tat.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 19 kwie 2020, 13:00 
Offline

Rejestracja: 11 gru 2018, 16:59
Posty: 4687
A może ja tez się po prostu dziwie sarkastycznie? :lol:

PS - ten PS to bardziej żart był a trochę i przykład, przesadzony, Twojego toku myślenia.

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 19 kwie 2020, 13:12 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 7:47
Posty: 6455
wladasz sarkazmem po mistrzowsku, wiec moze chyba napewno sie dziwisz wlasnie tak jak piszesz.....

ok,ide na spacer odkwarantanny.....milej reszty konca, konca tygogdnia. :D

_________________
Ceń słowa. Każde może być twoim ostatnim. S.J.L. weil...Alle sagten: Es geht nicht. Da kam einer, der das nicht wusste und der es einfach tat.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 19 kwie 2020, 15:58 
Jeśli mogę się wtrącić, tu Komandorze sam się utopiłeś, pani dyskurs nie jest naukowcem, nie jest nawet namiastką naukowca co wystarczy sprawdzić wpisując w Google jej imię i nazwisko. Popełniłeś spory błąd, jakoby uznając tę osobę za naukowca i demaskując czy dyskutując z tym stalkerem. Zupełnie niepotrzebnie i bez żadnych podstaw nobilitując jej wpisy takimi twierdzeniami, jak wyżej, że jest szkodliwa bo reprezentuje naukę. IroB to wyłapał. I celnie.


Na górę
  
 
Post: 19 kwie 2020, 18:09 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 21:29
Posty: 3960
Lokalizacja: 5 księżyc Saturna
Komandor pisze:
I zobacz Pan na reakcję.


Pozwolę sobie przywołać klasyka - "ideał" sięgnął bruku.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 19 kwie 2020, 18:20 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 7:47
Posty: 6455
wyrwane z kontekstu zacytowanie "Jak tego Irek (i inni obrońcy) nie rozumiecie to ja już nic na to nie poradzę."

nie jestem zadnym obraca Alinki, jak juz to tylko jestem zdziwionym ze mozna sie alinko tak dlugo zajmowac.....

_________________
Ceń słowa. Każde może być twoim ostatnim. S.J.L. weil...Alle sagten: Es geht nicht. Da kam einer, der das nicht wusste und der es einfach tat.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 19 kwie 2020, 18:21 
Trochę mi przykro Komandorze, myślałam że rozumiesz. Trudno, pewnie dałam ciała nie pierwszy raz to, ale to już nie jest moje forum, trzeba mi się z tym pogodzić. Trzymajcie się kochani i się wspierajcie. Pozdrawiam serdecznie.


Ostatnio zmieniony 19 kwie 2020, 18:26 przez AGAFIA, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 6642 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 535, 536, 537, 538, 539, 540, 541 ... 665  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 36 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group