forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 19 kwie 2024, 19:07

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 30010 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 2964, 2965, 2966, 2967, 2968, 2969, 2970 ... 3001  Następna
Autor Wiadomość
Post: 26 mar 2020, 12:05 
Offline

Rejestracja: 11 gru 2018, 16:59
Posty: 4689
Na tym własnie polega propaganda, manipulacja, czyli PsyOps.
Na pewnym braku zainteresowania, niewiedzy, lenistwie intelektualnym itp.

Pokazać piękny samolocik co fikołki fika ładne, łódkę co lód lamie bo musi bo rakiety tak strzela (w kontraście to takiej co nie musi łamać bo to nie jednostka strzelająca rakiety balistyczne) i już pelikany łykają.

I ja sobie mogę tu pisać np, ze jednak F-16 to nie taki znowu zły wybór. Bo aby merytorycznie to uzasadnić to trzeba długo i na dodatek trochę nudnie i niezrozumiale. I wcale nie tylko w jakiegoś miga czy su piłem ale też i SAABa. W tamtym czasie wszystkie praktycznie nie istnialy.

A obrazek z samolocikiem zaglądającym do luku transportowego trafia szubko i prosto. I nawet nie trzeba się wysilać zbytnio aby w tym zachwycie pomyśleć a to on jest tego by zagadał czy po to walkę często na odległość kilkudziesięciu kilometrów wygrywał. Aby np sieciocentryczny był.

Obrazki z OP co się w lodzie wynurzają też przemawiają. W krótkiej odpowiedzi, równie szybkiej i uproszczonej, ze nie od kruszenia lodu są dałem się złapać.
Ale jakbym chciał to merytorycznie to by kilka długich postów to zajęło. typy OP, zadania, dane techniczne,trochę z teorii konstrukcji okrętu, fizyki.

I kto by przeczytał?.

A tyle by było trzeba aby rzetelnie zdemaskować manipulacje w postaci dwóch zdjęc ze śmiesznym komentarzem.

Lepszy krótki częściowo prawdziwy tekst, pomagamy (prawda) samoloty wysyłamy (prawda) ale latamy do okola (prawda) bo Polska nie puszcza. (kłamstwo)

I na takie nawet te tuzy intelektu dziennikarze i politycy się łapią. Bo to trafia. Bo często chcą wierzyć. Dobry Putin zły Duda (i spółka) co przeszkadza.

Aby potem taki komunikat kłamliwy zdemaskować to już nie tak łatwo. Trzeba sprawdzić nasze oświadczenia, oświadczenia Włoskich władz w tym lotniczych itp. Sprawdzić czy jakieś komunikaty były. Zmykanie przestrzeni powietrznej (tak jak morskiej), ograniczenia w ruchu (morskim też) wymagają ogłoszenia i podania do wiadomości. Powinieneś słyszeć o rożnego rodzaju tzw "wiadomościach żeglarskich".

Ale to wymaga dłuższego tekstu od dwóch zdań.

A tu ocenia się jakość po długości. czym krócej tym lepiej. Może być głupio.

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 26 mar 2020, 14:18 
Offline

Rejestracja: 11 gru 2018, 16:59
Posty: 4689
ODPOWIEDZ JEDNEMU TUMANOWI DIALEKTYCZNEMU ZE ŚFINII!!!


Tumanie dialektyczny jeden.

Znam prawo. Zresztą podobne mają i inni. W tym Włosi. Turcja - wiem bo sam uczestniczyłem (pośrednio) w załatwianiu takich zgód na przeloty.
Ale nikt nie przeszkadzał złożyć taki wniosek.
Tym bardziej, ze to nie leci przez polityczne rządu i Sejmu szczeble a bardziej techniczne:
Jak sam debil pisze:

Wniosek składa się Dowódcy Operacyjnemu Rodzajów Sił Zbrojnych w postaci papierowej lub elektronicznej,

Na dodatek debil se wylicza jakieś dni.

w związku z tym miały pełną świadomość tego, że ich wojskowe samoloty z pomocą medyczną dla Włoch nie mogą w zgodzie z polskim prawem przelecieć przez polską przestrzeń powietrzną wcześniej, jak po 10-ciu dnia roboczych,


Durna pala dialektyczna mająca pewnie jak każdy durny humanista przekonanie o wyższości ducha nad materią myśli ze taką pomoc się organizuje od tak. Putin się budzi i se mówi ... kurwa wysyłamy pomoc do Ilalianców. Na drugi dzień lecą. Tylko ze ich nieformalnie Polska nie puszca.

Debil jeden do swojej ziemianki na mazurach się szykuje pewnie przez kilka dni a myśli ze takie przedsięwzięcie logistyczne i operacyjne to się w dwa dni załatwia.

I jeszcze wymyśla. Jak nie ma formalnego wniosku i formalnej odmowy to nieformalna musiała być.

A ta nieformalna kretynie to jak wpłynęła? Przez znajomą panią ekspedientkę w sklepie czy panią sprzątaczkę w ministerstwie.

Nie zauważa też tumanek od łykania wszystkie co wydali Kreml i jego propaganda, ze taki przelot to i chyba nieco Ukrainę by musiał zahaczyć (i to może też jakiś powód)


I najważniejsze.
No i kto im każe wojskowymi wozić. Mają przecież takie same i to w ilości kilkudziesięciu sztuk w gestii Ministerstwa Spraw Kryzysowych, którymi do tej pory wozili.
Cywilnym wystarczyło by zgłoszenie lotu.

I przynajmniej by przywieźli lekarzy i potrzebny sprzęt jak Chińczycy a nie generałów i pułkowników z pododdziałami chemicznymi.

Kiedyś się pan, panie Barycki od tego robienia gały udławisz. Ostrzegam po dobroci.

Uwaga: Mam nadzieję, ze do kogo miał to obrazek dotarł - do tych do których tylko obrazki i inne memy docierają. wiec jako niemerytoryczny kasuje.

_________________
Obrazek


Ostatnio zmieniony 26 mar 2020, 19:50 przez Komandor, łącznie zmieniany 2 razy

Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 26 mar 2020, 16:01 
Offline

Rejestracja: 11 gru 2018, 16:59
Posty: 4689
Ja mniej, ale już sobie wyobrażam nieformalną zgodę na nieformalny wniosek o przelot 9 transportowców wojskowych
Ale tuman kombinuje. Jak Ziobro. To że dowodów nie ma jest dowodem na to, że były tylko zostały zniszczone, Bo jakby nie zostały zniszczone to by były.
Dowodów na to że coś zostało zniszczone też nie ma co jest dowodem na to że zostały zniszczone.

Ot taka jego dialektyka debila.

Nieformalnie to się można z taksówkarzem na kurs umówić. Albo z panienką na loda w krzakach. I to też nie zawsze.

Ale w przestrzeni powietrznej nawet cywilnej, nie ma miejsca na nieformalne zgody, uzgodnienia itp/

Na dodatek bezczelniejsze manipuluje z tymi 10 dniami albo zwyczajnie analfabeta funkcjonalny nie nierozróżniający lotu tranzytowego od lądowania i to konkretnie na lotniskach wojskowych. Bo już lądowanie (np w celu uzupełniania paliwa) na międzynarodowych to tylko 3 dni.

Też tumankowi dielektrycznemu na czerwono zaznaczę jak lubi ten kolor

Cytuj:
3. 1. Wniosek składa się Dowódcy Operacyjnemu Rodzajów Sił Zbrojnych w postaci papierowej lub elektronicznej,
za pośrednictwem operatora pocztowego, poczty elektronicznej, faksu, sieci lub systemów teleinformatycznych lub w inny
dostępny sposób, w tym drogą dyplomatyczną za pośrednictwem ministra właściwego do spraw zagranicznych.
2. Wniosek składa się w następujących terminach:
1) 2 dni robocze przed planowanym lotem tranzytowym wojskowych statków powietrznych bez ładunku niebezpiecznego lub z ładunkiem niebezpiecznym;
2) 3 dni robocze przed planowanym lądowaniem wojskowych statków powietrznych na międzynarodowych lotniskach
bez ładunku niebezpiecznego lub z ładunkiem niebezpiecznym;
3) 3 dni robocze przed planowanym lądowaniem wojskowych statków powietrznych należących do państw członkowskich Organizacji Traktatu Północnoatlantyckiego na wojskowych lotniskach bez ładunku niebezpiecznego lub z ładunkiem niebezpiecznym;
4) 10 dni roboczych przed planowanym lądowaniem wojskowych statków powietrznych nienależących do państw członkowskich Organizacji Traktatu Północnoatlantyckiego na wojskowych lotniskach bez ładunku niebezpiecznego lub z ładunkiem niebezpiecznym;

_________________
Obrazek


Ostatnio zmieniony 26 mar 2020, 16:17 przez Komandor, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 26 mar 2020, 16:10 
Nawet przez mój ogródek bez formalnej mojej zgody nikt nie może łazić bo może zebrać bez łeb opatom! :)


Na górę
  
 
Post: 26 mar 2020, 16:59 
Offline

Rejestracja: 11 gru 2018, 16:59
Posty: 4689
taki sobie tuman pisze:
To nie debil se wylicza, analfabeto, a Jego Ekscelencja Minister Obrony Narodowej RP:


MON wylicza ale tumany nie rozumieją co i po co i dlaczego.


Cytuj:
2. Wniosek składa się w następujących terminach:
1) 2 dni robocze przed planowanym lotem tranzytowym wojskowych statków powietrznych bez ładunku niebezpiecznego lub z ładunkiem niebezpiecznym;


Adaśiu - debilu dialektyczny to one u nas, te samoloty, miały lądować i to na wojskowym lotnisku czy we Włoszech?

Jak we Włoszech to czemu cytujesz przepis dotyczący lądowania i to na lotnisku wojskowym a nie tranzytu - analfabeto funkcjonalny?

I czy tylko Polska zgoda była wymagana na tej trasie? A Niemcy? Może też Austria?

I dalej debil dialektycznie bredzi:

Cytuj:
No i znowuż, Komandorze, niestety, analfabeto, to nie debil sobie wymyśla, a wymyśla sobie to Jego Wysokość Putin i nie w 2 dni, a w 1 dzień.


I debil sobie tak jak kurwa jakiś świetny albo inny idealista co wierzy że słowo nad materią góruje. Wystarczy słowo i już mamy np 100 płci. Z dziś na jutro (to specjalnie pod Adaśka bo lubi gender).

I Tuman myśli, ze te samoloty od tak sobie stoją i czekają na kiwniecie palcem. W hangarach sobie spokojnie czekają, brygady medyczno-chemiczne w koszarach. Lekarze, żołnierze w sobotę wieczór chleją gorzale, baby obściskują, TV oglądają, sprzęt w magazynach a tu Pan Putin nagle mówi lecimy.

I w 24 godziny już są w powietrzu. Dotarli do koszar, załadowali graty, przejechali z MSD (miejsca stałej dyslokacji) do miejsca załadunku,
Może jakiś jeden samolot w wysokiej gotowości tak. Ale nie 9. A jak 9 stało w wysokiej gotowości to znaczy że przygotowania były znacznie wcześniej i decyzja podjęta również. Bo bez decyzji takich operacji się nie szykuje. I w stałych planach operacyjnych nie ma.

Ja pierdole, jak można być takim naiwnym tumanem Panie Barycki Adamie. Spytaj się pan jakiegoś znajomego od logistyki jak to się organizuje.

Ale łykaj Pan, Panie Adamie łykaj. Czasami się uleję ale radość jaka za to.

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 26 mar 2020, 17:58 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 wrz 2014, 1:12
Posty: 6422
Lokalizacja: Mokolodi - Okavango
Komandor pisze:
Naprawdę tak myślisz, ze nie reaguje a klaszcze?
Nie. Zwyczajnie mnie takie chuje wkurwiają. A w nerwach czasem pierdolnę za dużo.
Przepraszam :oops:

Mieliśmy tu na forum już takich brontów, golemów i innych. Jest jeszcze ich stary kompan,
który ostatnio trochę przysiadł na dupie. No i jest ten nowy pidoras. Wtedy i teraz niewielu
z nas reagowało/reaguje na ciśnięty przez nich kit. Gorzej, bo niektórzy z dotąd wydawałoby się
normalnym postrzeganiem realnego świata, zaczynali chapać dzidy tym bucom. Wniosek z tego
prosty - niektórzy dają sobą manipulować i jeśli nie będziemy reagować, w końcu staniemy się
takimi samymi zmanipulowanymi kretynami, jakimi oni już są.

_________________
Kobieta mnie bije - nigdy nie należy wierzyć informacjom niezdementowanym.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 26 mar 2020, 20:05 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
Ja się chciałem zapytać czy Barycki odnalazł w końcu przychylność samego imć Jerzego Urbana, że z nim dyskutujecie? Gdzie on pisze, tu na fo czy gdzieś palcem po gównie? Bo już kurwa nie wiem.

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 26 mar 2020, 20:14 
Offline

Rejestracja: 11 gru 2018, 16:59
Posty: 4689
Ja mam alergię na głupoty i tumanów. Ostrą.

Np jak dla jakiegoś ścisłego dialektycznego marksisty 10 dni roboczych czy 2 dni to żadna różnica.

Za to dzień opóźnienia z przywiezieniem 100 lekarzy i personelu, polewaczek (jakby co to wiem jak to się fachowo nazywa) i innych pierdół na miarę tysięcy istnień.

I jeszcze tuman wierzy chyba na serio, ze oni tak w 24 godziny od tej rozmowy Putina bez wcześniejszego planowania się załadowali i polecieli.
I jeszcze zdążyli wydrukować te nalepki "From Russia with Love" i na każde opakowanie przykleić.

_________________
Obrazek


Ostatnio zmieniony 26 mar 2020, 20:20 przez Komandor, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 26 mar 2020, 20:17 
Offline

Rejestracja: 11 gru 2018, 16:59
Posty: 4689
Boruch pisze:
Ja się chciałem zapytać czy Barycki odnalazł w końcu przychylność samego imć Jerzego Urbana, że z nim dyskutujecie? Gdzie on pisze, tu na fo czy gdzieś palcem po gównie? Bo już kurwa nie wiem.


Nie dyskutujemy. Jebiemy jak psa i każdego innego głupka.

Na naszym forum myślących podobnie też nie brakuje. To do nich też jest.
Tez są tacy co myślą, ze pomoc od rozmowy w ciągu 24 wysłali bo Putin taki wspaniały a ich armia ma taką gotowość do pomocy.

I nieistniejącymi realnie (nie o kilka prototypów chodzi) samolotami jak Su-57 się zachwycają bo śliczne są.

Mam palcem wskazać?

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 26 mar 2020, 22:06 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 7:47
Posty: 6459
MMM pisze:
Barycki napierdolił kolejnych kocopałów. Olej idiotę, niech sobie pisze. Kto go czyta? Ewentualnie Alinka - kretynka.



dokladnie tak, olac...obojetnosc i wruszenie ramionek i pujscie swoja droga......zabija najmocniej.......

_________________
Ceń słowa. Każde może być twoim ostatnim. S.J.L. weil...Alle sagten: Es geht nicht. Da kam einer, der das nicht wusste und der es einfach tat.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 30010 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 2964, 2965, 2966, 2967, 2968, 2969, 2970 ... 3001  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 58 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group