forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 28 mar 2024, 21:39

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1355 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 132, 133, 134, 135, 136  Następna
Autor Wiadomość
Post: 05 mar 2020, 19:48 
Offline

Rejestracja: 10 wrz 2014, 8:29
Posty: 638
Coście się tak do tych pedałów przyjebali? Chujami wam kawę mieszają, czy co? Jakbym miał dziecko (noworodka) oddać na wychowanie, to wolałbym oddać dwóm mądrym pedałom, niż rodzinie katolickiej. Enter!


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 05 mar 2020, 19:50 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
WLR pisze:
Boruch pisze:

A kurwa wy byście tylko te bachory płodzili. A nie można sobie żyć bez?


Można. Gdyby tak np. Pana ojciec miałby taki plan na życie? Hę? ;)


No nie miałem. Ale załóżmy gdybym miał, to co byłbym w czymś lepszy, bo zasiałem i zebrałem? Są tacy co sieją a potem alimentów nie ma kto płacić. :)

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 05 mar 2020, 19:52 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
szczwacz pisze:
Coście się tak do tych pedałów przyjebali? Chujami wam kawę mieszają, czy co? Jakbym miał dziecko (noworodka) oddać na wychowanie, to wolałbym oddać dwóm mądrym pedałom, niż rodzinie katolickiej. Enter!



My się nie przypierdalamy - bynajmniej. Tylko próbujemy tłumaczyć takiemu jednemu właśnie to samo co szanowny napisał o tym chuju.

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 05 mar 2020, 20:20 
Boruch pisze:

No nie miałem. Ale załóżmy gdybym miał, to co byłbym w czymś lepszy, bo zasiałem i zebrałem?
Są tacy co sieją a potem alimentów nie ma kto płacić. :)


Panie Boruchu!
Znaczna część społeczeństwa jest dla cywilizacji nic nieznacząca. Niczego nie wynajdą,
niczego nie stworzą, przemijają jeno stając się nawozem. Jednostki wybitne i przydatne
dla gatunku stanowią promil populacji. Cała reszta jest li tylko mierzwą, tłem i odchodzi
bezimiennie. Jedyne co mogą zrobić dla ludzkości, to przekazać geny. A że szanowny
tatuś się nie poczuwa, albo równie szanowna mamusia woli w melinie dupy dawać, miast
się dzieciakiem zająć, nie jest jeszcze argumentem za tym, żeby dzieci nie mieć.
Imaginuj Pan sobie, że Olga "Kora" Jackowska wychowała się w sierocińcu i rodzinach
zastępczych. Wyobrażasz Pan sobie polską muzykę wytrzebioną z Maanamu? Jacykolwiek
by nie byli Kory rodzice, ja im dziękuję za córkę, na której twórczości się wychowałem.
Siać, siać, Panie Boruchu - jak mawia Ojciec wszystkich Wolaków, Tranzystor z Torunia.


Na górę
  
 
Post: 05 mar 2020, 20:30 
Offline

Rejestracja: 10 wrz 2014, 8:29
Posty: 638
Gdzieś czytałem, że dwóch pedałów dziecka nie zrobi, ale...próby wciąż trwają. Jak im się kiedyś uda, może powstanie artysta, przy którym muzyka Maanamu zblednie :-)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 05 mar 2020, 20:40 
A tośmy se pogadali, no, no.


Na górę
  
 
Post: 05 mar 2020, 20:47 
Offline

Rejestracja: 10 wrz 2014, 8:29
Posty: 638
Zrozumiałem, że jakby nie Kora, tobyś się nie wychował. Ale ja ogólnie mało rozumiem.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 05 mar 2020, 21:29 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
WLR pisze:
Boruch pisze:

No nie miałem. Ale załóżmy gdybym miał, to co byłbym w czymś lepszy, bo zasiałem i zebrałem?
Są tacy co sieją a potem alimentów nie ma kto płacić. :)


Panie Boruchu!
Znaczna część społeczeństwa jest dla cywilizacji nic nieznacząca. Niczego nie wynajdą,
niczego nie stworzą, przemijają jeno stając się nawozem. Jednostki wybitne i przydatne
dla gatunku stanowią promil populacji. Cała reszta jest li tylko mierzwą, tłem i odchodzi
bezimiennie. Jedyne co mogą zrobić dla ludzkości, to przekazać geny. A że szanowny
tatuś się nie poczuwa, albo równie szanowna mamusia woli w melinie dupy dawać, miast
się dzieciakiem zająć, nie jest jeszcze argumentem za tym, żeby dzieci nie mieć.
Imaginuj Pan sobie, że Olga "Kora" Jackowska wychowała się w sierocińcu i rodzinach
zastępczych. Wyobrażasz Pan sobie polską muzykę wytrzebioną z Maanamu? Jacykolwiek
by nie byli Kory rodzice, ja im dziękuję za córkę, na której twórczości się wychowałem.
Siać, siać, Panie Boruchu - jak mawia Ojciec wszystkich Wolaków, Tranzystor z Torunia.


Czy Pan mnie czasem nie obraził z tą mierzwą? :lol: :lol:

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 06 mar 2020, 0:14 
szczwacz pisze:
Zrozumiałem, że jakby nie Kora, tobyś się nie wychował.

Ale ja ogólnie mało rozumiem.


Przez grzeczność nie zaprzeczę.

Kora jako przykład, a Maanam był istotnym elementem mojego powiedzmy "wychowania".
Dopiszę jednak w związku z Twoją deklaracją, że nie jedynym. Nie wiem jak Ciebie i innych,
ale mnie budowały drobne fascynacje, uniesienia, wzruszenia, zaskoczenia, zadziwienia,
wzloty i upadki, radości i smutki. Tak więc ma Kora za towarzyszy Tamarę Łempicką, Katarzynę
Kobro, Eduarda Maneta, Le Corbusiera, Bono, Pana Czesia - Parasolnika, Jacka Woszczerowicza,
Stefana Grapellego, Dave Brubeck'a, Zbigniewa Wodeckiego, Adama Astona, Ryuichi Sakamoto,
Waltera Gropiusa, Mikisa Kazanzakisa, Phillippe Starcka i setki innych, bez których by mnie nie
było takim samym jakim jestem. I tak, gdyby nie Kora, byłbym zapewne w części inny. Może gorszy,
a może przeciwnie, niemniej bez jednego nawet z doświadczeń, w pewnym sensie bym się "nie wychował".


Na górę
  
 
Post: 06 mar 2020, 7:57 
Offline

Rejestracja: 10 wrz 2014, 8:29
Posty: 638
No, widzisz, pisz tak, żeby prości ludzie mogli zrozumieć, bo piszesz dość ciekawie. Czasami :-)
To nie był atak na Ciebie. Chciałem tylko zauważyć, że dla przetrwania gatunku, dla matki natury,
Kora, Szopen, Beethoven czy Zenek Martyniuk, są taką samą mierzwą (cokolwiek to znaczy) jak ja
albo Ty. Człowieczeństwo zaś, to całkiem inna bajka.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1355 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 132, 133, 134, 135, 136  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 53 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group