forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 29 mar 2024, 2:36

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 6642 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 526, 527, 528, 529, 530, 531, 532 ... 665  Następna
Autor Wiadomość
Post: 10 lut 2020, 18:49 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 7:47
Posty: 6455
o, ja mam tez taka pewna reke w podbijamiu pileczki...….i die zaraz ta pewnosc potwierdzac w poniedzialkowy wieczor.

milego wieczoru.

_________________
Ceń słowa. Każde może być twoim ostatnim. S.J.L. weil...Alle sagten: Es geht nicht. Da kam einer, der das nicht wusste und der es einfach tat.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 12 lut 2020, 18:52 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 7:47
Posty: 6455
gosciem byl Andrzej Rozenek i gosciu z PSL-u, musze powiedziec ze dawno nie slyszalem tak rzeczowej i kulturalnej wymiany pogladow, uderzylo mnie to ze nie wpadali sobie w slowo, nie bylo kakofoni, kazdy mogl dokonczyc swoja mysl bez przerywania.

Podzielam poglad Andrzeja ze nie preferencje seksualne a kompetencje w umiejetnosci przekonywania ludzi do kultory wspolzycia spolecznego, wiadomo ze sie nie zmiescimy pod tym samym parasolem kiedy pada, Biedron da kazdemu jego mu pasujaca parasolke. :)

Biedron na prezydenta!!!!

_________________
Ceń słowa. Każde może być twoim ostatnim. S.J.L. weil...Alle sagten: Es geht nicht. Da kam einer, der das nicht wusste und der es einfach tat.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 12 lut 2020, 22:10 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 7:47
Posty: 6455
i znowu szkielko….kontaktoweeeeeee, jak zona zofia…...smutne to jest ...

_________________
Ceń słowa. Każde może być twoim ostatnim. S.J.L. weil...Alle sagten: Es geht nicht. Da kam einer, der das nicht wusste und der es einfach tat.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 14 lut 2020, 1:45 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 7:47
Posty: 6455
https://www.youtube.com/watch?v=NyGKiba8Ze4

https://www.youtube.com/watch?v=7bczvKRhycA


mecz mialem.....

_________________
Ceń słowa. Każde może być twoim ostatnim. S.J.L. weil...Alle sagten: Es geht nicht. Da kam einer, der das nicht wusste und der es einfach tat.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 15 lut 2020, 15:29 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 7:47
Posty: 6455
Morawiecki pozwolil Dudzie zawetowac ustawe o kasie dla TVpis, stawiam € przeciw zlotowka ze Duda zawetuje.

Dzien dobry.

_________________
Ceń słowa. Każde może być twoim ostatnim. S.J.L. weil...Alle sagten: Es geht nicht. Da kam einer, der das nicht wusste und der es einfach tat.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 15 lut 2020, 20:06 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
Irek on niczego nie wetuje, ani nawet nie podpisuje. On nie ma takiej mocy. Wetuje i podpisuje prezes używając Dudy jako narzędzia zwanego długopisem.

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 15 lut 2020, 23:02 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 7:47
Posty: 6455
ojej, wiem,dzisiaj kiedy go chwalono jako kandydata……………. Morawiecki chwalil go za to ze kiedy bylo trzeba to wetowal...pamietam ze raz zawetowal cos calkiem nieistotnego …...ja odbieram w tym przyzwolenie i podpowiedz ze jesli zawtuje to zapunktuje…..i taka jest koncepcja pisowcow by wygrac dla siebie ta czesc ludzi ktorzy sa w trudnej sytuacji materialnej i polityka swiatopogladowa jest im obojetna.

_________________
Ceń słowa. Każde może być twoim ostatnim. S.J.L. weil...Alle sagten: Es geht nicht. Da kam einer, der das nicht wusste und der es einfach tat.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 16 lut 2020, 14:39 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
Nawiązując do wpisu Irka. Nie oglądałem rzecz jasna konwencji PiSu ale niektórzy (pisowcy) mówią, że było zajebiście. Tak po remykańsku. Konfetti i takie różne. Pocałunki - śliny co niemiara aż podobno, ci no sprzątacze musieli wycierać trotuar, jak w czasie meczu siatkówki, gdy pot się leje z pleców siatkarzy.

Po pierwsze niech mi ktoś wytłumaczy czy takie spektakle naprawdę działają na ludzi? Bo na mnie absolutnie nie robią wrażenia żadnego. Wręcz przeciwnie zapala mi się lampka. I głos chłopie to nie jest cyrk i zabawa ci ludzie ściemniają. Może ja pierdolnięty jestem i zaraz dopatruje się w tym fałszu i nic co można byłoby uznać za pozytyw. Bo nawet jeżeli chodzi o widowisko to porównać to mogę do jakiego "bigbrudera" , albo innego "tańca z gwiazdami". Jak to jest, że pismaki po tym oceniają kandydata, że ten lepszy jest od innych i że ma większe szanse na wygraną?

Z fragmentów jakie pokazywano w TV utkwił mi jeden albo może dwa, które zwierają się w niezupełnie ciekawą dla nas całość. O mamy wymarzonego prezydenta i wymarzonego kandydata na drugą kadencję. A wiecie dlaczego jest wymarzony? Bo prezes kawaler powiedział, że ma żonę i córkę. O jego przymiotach jako prezydenta jakoś nie wspominał. A przecież jest ten najważniejszy. Wiemy przecież jaki. Pewna dziennikarka w TVNie w jednym z programów powiedziała, że obraziłaby by się za takie podsumowanie będąc żono Dudy. Pewnie dlatego, że to seksistowskie jest.

Zaś sam kandydat nauczył się paru gestów, buzią robić mordki i groźne minki gdzie raz upodabnia się do czerstwej bułki a raz do Benito. Przecież to nienaturalne i po co robić z siebie kretyna na zamówienie? Nie można powiedzieć tych paru słów do Polaków i być sobą, choć niekoniecznie akceptowalnym dla wszystkich?

Pan Duda na konwencji raczył powiedzieć między innymi cóś takiego. Dosłownie nie powtórzę bo już skleroza a w sieci brak. Ma to swoją wymowę charakteryzującą jego osobę i PiS. Zawsze ta sama buta i bezczelność. Pokazuje cały fałsz tego człowieka i oddanie sprawie PiSu.

Pan Duda - no są ludzie, którzy się nie zgadzają z tym co dziś się w Polsce za sprawą PiSu się dzieje. Nie podobają im się zmiany. I tu nasz wymarzony kandydat nadyma pućki, jak Benito, broda i czoło błyszczy jak zwykle od potu - i wali wrzeszcząc. To, np ci, którym zabrano emerytury! Krąży po sali szeroko rozwartymi głazami, kiwa porozumiewawczo "mądrą" głową wzbudzając tym aplauz. Pokazuje jednocześnie "fakacza" tym wszystkim, którzy wskutek ustawy dezubekizacyjnej odebrali sobie życie. O nie to nie było tak jak w przypadku Lichockiej. Nie było pocierania środkowym palcem oczka. Ale słowa te i szyderczy uśmieszek miały podobny wydźwięk, jak gest Lichockiej. Potem nasz "wymarzony"przechodzi do zwykłego ble, ble, ble. Licząc na to pewnie, że słuchająca go tłuszcza zapomniała już co powiedział i w jakim kontekście. Nasze "marzenie" zwraca się do Polaków - potrzebna jest jedność, bo tylko w jednolitym nieskłóconym społeczeństwie jest wartość. Zwraca się również do sztabów wyborczych opozycji aby ci powstrzymali się z wulgarnymi niedozwolonymi atakami. W ten sposób pogodził wszystkich będą zakłamaną marionetką wykonującą polecenia pana swego?

Ps.
Tekst ten zamieszczam na wątku Irka albowiem podobno tu wolno. A poza tym po powrocie na fo w niektórych wątkach na Politycznzym jest już mnie zbyt dużo. Nie chce się robić, co? Tak więc proszę Moderaję o wyrozumiałość.

I czytajcie borucha, bo boruch jest wam przyjacielem. :D :) 8-)

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 16 lut 2020, 16:13 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 7:47
Posty: 6455
wierz mi Obuzie ze wybrales dobrze, tu zagladaja wszyscy......krzyz jest jak magnes ……..tu zagladaja wszycy judasze, tu Twoj kaganek rozswieci mroki intelektualne 98% populacji………..tak mowi mi moja statystyka 98% populacji to ignoranci bezmyslnie wzroszajacy ramionkami. :) tylko JA! ramionkami wzroszam swiadomie :)

a wracajac do ostatnich wydarzen to jest mi smutno ze odszedl czterdziestolatek w wieku lat 87.

_________________
Ceń słowa. Każde może być twoim ostatnim. S.J.L. weil...Alle sagten: Es geht nicht. Da kam einer, der das nicht wusste und der es einfach tat.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 16 lut 2020, 16:17 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
Mnie też jest smutno. Jak to mawiał Matraszak Władysław - grabarz - z filmu Barei, "Alternatywy 4" "...dobry był z niego herbatnik - mógł jeszcze pożyć.....".

Irek albo jeszcze inni Moi drodzy z forum napiszcie jak na was działa ten cały blichtr wyborczy te, sztuczne spędy, konfetti i koncerty fałszu cyrk dla ubogich po hamerykańsku. Przecież to obrzydliwość. I to działa na słupki poparcia? Irek co ty na to i Wy tam reszta?

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 6642 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 526, 527, 528, 529, 530, 531, 532 ... 665  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 39 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group