forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 28 mar 2024, 23:49

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 9959 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 920, 921, 922, 923, 924, 925, 926 ... 996  Następna
Autor Wiadomość
Post: 14 lut 2020, 18:47 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 14:47
Posty: 2614
Boruch!
Dzięki Tobie i takim jak Ty to forum żyje i ma kolory....!
Trwaj tu do końca świata i jeden dzień dłużej!

_________________
Religia jest obrazą godności człowieka! Rzymski katolicyzm jest najbardziej niemoralną religią w całej historii ludzkości, to szkoła fałszu, obłudy, hipokryzji, szalbierstwa i cynizmu.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 14 lut 2020, 19:08 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
Dzięki Magni!

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 15 lut 2020, 13:05 
Cytuj:
Wzruszyło mnie do głębi :D to co napisała pani Agafia na temat Klaudii Jachiry. Nie, żebym względem pani Jachiry miał uczucie wymiotne, albo też żebym ją kochał. Przyznam się - ja ją tylko lubię. Jest moim zdaniem zabawna. Choć przyznam, że jako parlamentarzystka niczym prócz kilku happeningami się nie wsławiła. I na przyszłość zapewne też nie ma się cokolwiek lepszego po niej spodziewać. Jesteśmy przyzwyczajeni do postawy parlamentarzysty polskiego - gobagojnego hipokryty, cynika, cwaniaka, nadętego buca, aroganta i chama. Ta więc taka Jachira śmieszka nas drażni? Natykamy się na panią Jachirę, która ma dystans do tego bajzlu. Czy to dobrze? Moim zdaniem tak. Przydałby się niektórym mały dystansik, ale taki zdrowy. Bo jak wiemy niektórzy potrafią przesadzić i to mocno. Jak nie przymierzając wczoraj pani Lichocka. Co jest takiego złego w poczynaniach pani Jachiry, że pani Agafia ustawia ją wyżej w chamskie niż trzy wymienione wybitne przedstawicielki partii rządzącej? Dalibóg nie wiem. Ale prawa tego nie odbieram. Ani w tym co prezentowała pani Jachira obrazy majestatu bożego ani żadnych innych fobii. Bardziej dopatrywałbym się tam prawdy o poczynaniach przedstawicieli partii rządzącej, która to jak wiemy niekiedy jest porażająca. Jedyne z czym się zgadzam to z tym, że takie pokazy nie bardzo wywierają wpływ na Polaków bo jacy są Polacy każdy widzi. Niech rządzi obojętnie kto - aferzysta, kłamca oszust, niech nawet obraża na lewo i prawo, ważne, że się dzieli tym co ukradł.


Jakby to ująć?
Chodzi o to, że KO miałabyć tym lepszym oraz o to, że miała mieć plan na wygranie z PiSem. Klaudią nie wygra, więc takich Lichockich będzie więcej.
Ten jej gest, to tylko (a może aż ) symbol tego co tandem PO-PiS myśli o wyborcach. Mają nas w dupie, po równo, gra toczy się jedynie o posadki dla ludzi, którzy tak naprawdę nic nie robią..
PS. Bardziej niż ten palec, zbulwersowała mnie kasa odebrana potrzebującym rodakom, a wydana na propagandę Rydzola i Kurskiego. Ale czy moja pisanina coś zmieni?
Sama pod Sejm też nie pojadę, więc..


Na górę
  
 
Post: 15 lut 2020, 14:13 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 7:47
Posty: 6455
wiec pisz, pisz,...….. jak woda drazy skale tak slowo drazy beton umyslowy…...

_________________
Ceń słowa. Każde może być twoim ostatnim. S.J.L. weil...Alle sagten: Es geht nicht. Da kam einer, der das nicht wusste und der es einfach tat.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 15 lut 2020, 14:30 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
AGAFIA pisze:
Cytuj:
Wzruszyło mnie do głębi :D to co napisała pani Agafia na temat Klaudii Jachiry. Nie, żebym względem pani Jachiry miał uczucie wymiotne, albo też żebym ją kochał. Przyznam się - ja ją tylko lubię. Jest moim zdaniem zabawna. Choć przyznam, że jako parlamentarzystka niczym prócz kilku happeningami się nie wsławiła. I na przyszłość zapewne też nie ma się cokolwiek lepszego po niej spodziewać. Jesteśmy przyzwyczajeni do postawy parlamentarzysty polskiego - gobagojnego hipokryty, cynika, cwaniaka, nadętego buca, aroganta i chama. Ta więc taka Jachira śmieszka nas drażni? Natykamy się na panią Jachirę, która ma dystans do tego bajzlu. Czy to dobrze? Moim zdaniem tak. Przydałby się niektórym mały dystansik, ale taki zdrowy. Bo jak wiemy niektórzy potrafią przesadzić i to mocno. Jak nie przymierzając wczoraj pani Lichocka. Co jest takiego złego w poczynaniach pani Jachiry, że pani Agafia ustawia ją wyżej w chamskie niż trzy wymienione wybitne przedstawicielki partii rządzącej? Dalibóg nie wiem. Ale prawa tego nie odbieram. Ani w tym co prezentowała pani Jachira obrazy majestatu bożego ani żadnych innych fobii. Bardziej dopatrywałbym się tam prawdy o poczynaniach przedstawicieli partii rządzącej, która to jak wiemy niekiedy jest porażająca. Jedyne z czym się zgadzam to z tym, że takie pokazy nie bardzo wywierają wpływ na Polaków bo jacy są Polacy każdy widzi. Niech rządzi obojętnie kto - aferzysta, kłamca oszust, niech nawet obraża na lewo i prawo, ważne, że się dzieli tym co ukradł.


Jakby to ująć?
Chodzi o to, że KO miałabyć tym lepszym oraz o to, że miała mieć plan na wygranie z PiSem. Klaudią nie wygra, więc takich Lichockich będzie więcej.
Ten jej gest, to tylko (a może aż ) symbol tego co tandem PO-PiS myśli o wyborcach. Mają nas w dupie, po równo, gra toczy się jedynie o posadki dla ludzi, którzy tak naprawdę nic nie robią..
PS. Bardziej niż ten palec, zbulwersowała mnie kasa odebrana potrzebującym rodakom, a wydana na propagandę Rydzola i Kurskiego. Ale czy moja pisanina coś zmieni?
Sama pod Sejm też nie pojadę, więc..


Mam nadzieje, że się nie obraziłaś, że trochę takiego ignoranckiego tonu zamieściłem w tekście? Jeżeli coś to sorry.
Co do tego gestu nie zrównywałbym KO i PiS. PiSowcy są jednak niedoścignieni w arogancji i bucie. Takich jeszcze w polskiej polityce nie było. Doszliśmy do poziomu fuck you w parlamencie, czyli również do nas do tych, którzy popierają jakąkolwiek partię opozycyjną. To fuck you do ludzi chorych. Wysoko została podniesiona poprzeczka. Krystyna Pawłowicz została zdetronizowana. Jak ona to przeżyje. Teraz to już chyba obnażenie dupy z mównicy i klepanie się po pośladkach pozostaje. I to już chyba kres. A co do tego gdzie nas maja - no cóż - ocena należy do każdego z nas. Na pewno nie ma ideałów. Problem w tym abyśmy w swoich usilnych staraniach nie wkładali wszystkich do jednego worka z PiS, bo to przesada. Ale czas niesie nowe. :lol: Na to jak wyglądają rządy poszczególnych ekip składa się wiele elementów. Np jak wygląda aktualnie stan naszej gospodarki, czy mamy boom gospodarczy na świecie czy recesje. Poprzednicy trafili akurat na zły okres. Cóż nam mogli dać? Niemniej jak to z każdym rządem bywa swoje musieli zachachmęcić. Ale chyba bez porównania mniej niż obecni. Głównie chodzi o to, że PiSowcy rujnują podstawy prawne, czego nikt jeszcze przed nimi nie robił. Bo uważają, że jak wygrali wybory to im wolno. No, nie wolno - bo to jest naruszenie Konstytucji. Tego im nie wolno. A oni nie mogą lub raczej nie chcą tego zrozumieć. Chcą nam stworzyć państwo gdzie wygodniej będzie się żyło starym zakompleksionym skołtuniałym starym kawalerom niż normalnym ludziom. To egoizm do rozmiarów niebotycznych. Co to ma wspólnego z demokracją i wolnością? I jak już napisałem - ja tam posłanki Jachiry zbytnio nie cenię, bo niby za co? O jest jedna sprawa, którą u niej doceniam to światopogląd. Nie pasuje do przynależności do chrześcijański demokratów. Ona raczej pod tym względem należy do lewicy. Ale proszę wybaczyć wolę jej dekalog, gdzie jest prawda o PiS od "fakacza" Lichockiej. Choć zdaję sobie sprawę, że zbyt inteligentne toto nie jest.

https://www.youtube.com/watch?v=ANCxE_r-XDo

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 15 lut 2020, 14:35 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
IroB pisze:
wiec pisz, pisz,...….. jak woda drazy skale tak slowo drazy beton umyslowy…...


No dobra - pisać mogę. Tylko czy ktoś to będzie czytał? :lol:

Jako osobnik na emeryturze czasu mam wiele. Zwłaszcza zimą - w polu wszystko śpi.

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 15 lut 2020, 19:23 
IroB pisze:
wiec pisz, pisz,...….. jak woda drazy skale tak slowo drazy beton umyslowy…...

Jasne, i to pisze facet ktory x lat temu wyjechał z tego kraju, i rady daje. Było zostać i pisać. Ja mam pisać i to mi mają o 6 rano , do drzwi zapukać smutni panowie w czerni? Ja "Nazywam się Milijon''? Chyba śmieszny jesteś.
Nie, to ja Agafia, chcesz naprawiać Polskę, wróć do niej i naprawiaj. Hipokryto psia mać.
Ja chcę jedynie spokoju, więc w żadne polityczne gówno nie będę się angażowała. Chcesz? Zapraszam. Ale najpierw tutaj przyjedź, miej rodzinę, naprawiaj Polskę własnymi rękami, nie moimi.Daj przykład będąc tutaj z nami.


Na górę
  
 
Post: 15 lut 2020, 19:51 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
AGAFIA pisze:
IroB pisze:
wiec pisz, pisz,...….. jak woda drazy skale tak slowo drazy beton umyslowy…...

Jasne, i to pisze facet ktory x lat temu wyjechał z tego kraju, i rady daje. Było zostać i pisać. Ja mam pisać i to mi mają o 6 rano , do drzwi zapukać smutni panowie w czerni? Ja "Nazywam się Milijon''? Chyba śmieszny jesteś.
Nie, to ja Agafia, chcesz naprawiać Polskę, wróć do niej i naprawiaj. Hipokryto psia mać.
Ja chcę jedynie spokoju, więc w żadne polityczne gówno nie będę się angażowała. Chcesz? Zapraszam. Ale najpierw tutaj przyjedź, miej rodzinę, naprawiaj Polskę własnymi rękami, nie moimi.Daj przykład będąc tutaj z nami.


Aga nie bądź taka skromna. Ty potrafisz. Nie chciałbym stanąć ci na drodze tfasz w tfasz. Nie bij Irka, co on winien, że go ojczyzna ludowa skrzywdziła? I myślisz, że ciemni panowie mogą o szóstej rano......? Przecież mamy wolność słowa :lol:

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 15 lut 2020, 20:07 
Nie jestem i nie biję. Piszę prawdę, wyjechałeś gdzieś tam w ciul lat temu, nie udzielaj nam tu żyjącym w Polsce rad, no sorry. Proste. Nie pisz co mamy robić, a czego nie . Wyjechałeś, masz inne podwórko, płacisz podatki gdzieś indziej, nie wybieraj nam władz i nie pisz co mamy robić. To chyba uczciwe, czy???


Na górę
  
 
Post: 15 lut 2020, 20:23 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
Ale się na Irka rozsierdziłaś. A nich sobie tam tych rad udziela. Korzystać przecież nikt nie musi. A nie uważasz czasem, że to takie typowe w nas, że nikogo słuchać nie chcemy? Wszystko wiemy najlepiej. Nie zaraziłaś ty się czasem koronaPiSizmem? Sorry nie obrażaj się, ale patrz jak nasi władcy mają wszystkich i pół Ameryki w dupie. I chyba niestety niesłusznie. Bo jak to ostatnio ktoś wymyśli - może lepiej posłuchać jak ci ktoś mówi że jesteś pijany to się zastanów czy za kółko wsiadać, ale jak mówi ci to cała Europa to może lepiej położyć się spać. Tak więc Irka nie ignoruj tylko dlatego, że wyjechał i rzekomo stracił możliwość doradzenia i wypowiadania się na temat naszych spraw. Bo takich Irków jest poza granicami miliony. I wielu z nich mówi to samo co on. Tak jak pisałem wysłuchać mądry człowiek powinien. Czy przyznać rację to już każdego indywidualna sprawa.

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 9959 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 920, 921, 922, 923, 924, 925, 926 ... 996  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 61 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group