forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 18 kwie 2024, 19:32

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1135 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60 ... 114  Następna
Autor Wiadomość
Post: 04 gru 2019, 19:16 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 16:15
Posty: 16796
stary praktyk pisze:
a latem słucham dźwięku silnika i szumu wody rozcinanej dziobem łodzi..... ;)


Wynocha z Pogorii 4.

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 04 gru 2019, 19:46 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 wrz 2014, 20:43
Posty: 6010
stary praktyk pisze:
Ja żadnego samograja nie mam za to na kompie muzyka non-stop.....! Chwilowo mi to wystarcza.
a latem słucham dźwięku silnika i szumu wody rozcinanej dziobem łodzi..... ;)



Ten dźwienk motoru i moża szum, to morze tesz w gararzu z komputra?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 07 gru 2019, 10:25 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 wrz 2014, 20:43
Posty: 6010
Byłem na Błyskawicy 30 lat temu. Na trzeźwo dostałem tam klaustrofobii. Ciasno i śmierdząco.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 07 gru 2019, 13:11 
Każdy statek- okręt, jest jak pułapka na myszy. Dlatego wolę latać. Jebnę o ziemie i już. A czekać na to aż mnie woda zaleje i się utopię... No przepraszam - nie stać mnie na to. :)


Na górę
  
 
Post: 07 gru 2019, 14:05 
Offline

Rejestracja: 22 wrz 2014, 17:53
Posty: 10656
Lokalizacja: Czestochowa.
Każdy statek, jeśli tylko nie wyleci na minie, tonie wystarczająco długo, aby zdążyć się spakować, zabrać dokumenty, kasę, papierosy i nawet butelkę. Wszystko to pakujesz do tratwy ratunkowej po czym samemu hyc.... ( do tej samej ) , zasuwasz zamek i spokojnie oczekujesz na pomoc gdyż z momentem gdy tratwa dotknęła wody, włączyła się automatyczna boja ratunkowa więc nawet nie musisz palcem kiwać tylko spokojnie, delektując się zabraną zawartością butelczyny, - oczekujesz nadejścia pomocy.
Natomiast lecąc ( w kierunku Ziemi, ) - po awarii samolotu, masz zaledwie parę minut na zrobienie rachunku sumienia - o ile oczywiście, nie poplącze Ci się jęzor ze strachu.......i z nikąd nadziei.......a ić Pan......tylko statkiem...... :twisted:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 07 gru 2019, 14:15 
stary praktyk pisze:
Każdy statek, jeśli tylko nie wyleci na minie, tonie wystarczająco długo, aby zdążyć się spakować, zabrać dokumenty, kasę, papierosy i nawet butelkę. Wszystko to pakujesz do tratwy ratunkowej po czym samemu hyc.... ( do tej samej ) , zasuwasz zamek i spokojnie oczekujesz na pomoc gdyż z momentem gdy tratwa dotknęła wody, włączyła się automatyczna boja ratunkowa więc nawet nie musisz palcem kiwać tylko spokojnie, delektując się zabraną zawartością butelczyny, - oczekujesz nadejścia pomocy.
Natomiast lecąc ( w kierunku Ziemi, ) - po awarii samolotu, masz zaledwie parę minut na zrobienie rachunku sumienia - o ile oczywiście, nie poplącze Ci się jęzor ze strachu.......i z nikąd nadziei.......a ić Pan......tylko statkiem...... :twisted:

Co za gópek!!!
Te na Titanicu tak mieli nie. Albo te co pływajom na Stena Line?
Siedemnascie tysięcy pokładów - wychodzisz zaspany w nocy i sciana, do schodów sto metrów. Woda sie leje. Pierdolisz, stary!


Na górę
  
 
Post: 07 gru 2019, 15:13 
Offline

Rejestracja: 22 wrz 2014, 17:53
Posty: 10656
Lokalizacja: Czestochowa.
:lol: .........i owszem ale już bardzo rzadko........ :cry: W każdym bądź razie ja do samolotu nie wsiądę...... :roll: Tylko statek....... ;)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 07 gru 2019, 15:32 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 7:47
Posty: 6459
wierz mi stary ze te 300 ton zeczywiscie potrafi latac i przy dziesiejszym stanie techniki sa bezpieczniejsze (statystycznie) od jakiegokolwiek innego srodka przenoszenia sie w przestrzeni.

atak jesli chodzi o leki i fobie to wierz mi co ma wisiec nie utonie :)

_________________
Ceń słowa. Każde może być twoim ostatnim. S.J.L. weil...Alle sagten: Es geht nicht. Da kam einer, der das nicht wusste und der es einfach tat.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 07 gru 2019, 20:10 
Offline

Rejestracja: 11 gru 2018, 16:59
Posty: 4689
Ale się dziewczynie windy spodobały. Pewnie w domu nie ma :P

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 07 gru 2019, 20:22 
Offline

Rejestracja: 11 gru 2018, 16:59
Posty: 4689
no bo śliczne są kłębuchy.

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1135 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60 ... 114  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 36 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group