forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 29 mar 2024, 8:47

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 935 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85 ... 94  Następna
Autor Wiadomość
Post: 12 lis 2019, 20:45 
Offline

Rejestracja: 07 lis 2014, 20:43
Posty: 113
Wszystkim co "z gorąco głowo", często potępieńczo dla ludzi ceniących sobie a polecających innym prawdę o tym "jak to ze lnem było" komentują aktualność w jakiej z łaski właścicieli Po-lin żyjemy polecam: https://www.youtube.com/watch?v=_oh6AK04AeY

_________________
"Z każdym dniem rośnie liczba tych, których - aby nie być skazanym na śmierć za zbrodnię nienawiści - musisz całować w dupę i zapalać im szabasowe świece".


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 12 lis 2019, 20:59 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 7:47
Posty: 6455
AGAFIA pisze:
Irob, początkowo chciałam polemizować, ale przecież to bez sensu,bo zawsze możesz napisać podobne durnoty..
Jesli z twojej strony to była prowokacja, wiedz jedno, bardzo słaba. Wręcz obciach . Jeśli tak rzecz postrzegasz, to żaden argument nie dotrze.

O to mi chodziło Korbaczeska, min o to, o takie wpisy, twierdzenia, którym się dzisiaj nie przeciwstawiasz. Trzeba jakieś równowagi, Ciebie nie ma, nie protestujesz, nie ma zresztą innych, albo mają to w dupie, albo nie widzą sensu, a może przytakują. Przecież to chore, a nawet nie wiem czy nie wyczerpuje paragrafów( bo zaczyna to tak wyglądać). Tutaj wszystko opada, dziwisz się teraz że do głosu dochodzą skrajności z drugiej strony? Narodowcy, nacjonaliści? Jak mają nie dochodzić w obliczu takich kretynizmów?


jaka prowokacja? nie zylem w tamtych czasach wiec moge tylko zdac sie na opowiadania ludzi ktorzy zyli wtamtych czasach i ja im poprostu, kurwa, nie wierze ze byli tacy biali, tacy bohaterscy i tacy altruisci, jest jeden czlowiek w ktorego opowieci z tamtych lat wierze to Stanislaw Grzesiuk......a dla mnie obciachem jest jak sie wierzy w kazdy fejk i kazdy zakopany zloty pociag, i oczywiscie ze byli i tzw pozadni ludzie ale tych zlych bylo wiecej, bo gdyby pozadnie byli w wiekszosci to nigdy nie doszlo do Oswiecimia czy Jedwabnego.

_________________
Ceń słowa. Każde może być twoim ostatnim. S.J.L. weil...Alle sagten: Es geht nicht. Da kam einer, der das nicht wusste und der es einfach tat.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 12 lis 2019, 21:01 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 7:47
Posty: 6455
IroB pisze:
AGAFIA pisze:
Irob, początkowo chciałam polemizować, ale przecież to bez sensu,bo zawsze możesz napisać podobne durnoty..
Jesli z twojej strony to była prowokacja, wiedz jedno, bardzo słaba. Wręcz obciach . Jeśli tak rzecz postrzegasz, to żaden argument nie dotrze.

O to mi chodziło Korbaczeska, min o to, o takie wpisy, twierdzenia, którym się dzisiaj nie przeciwstawiasz. Trzeba jakieś równowagi, Ciebie nie ma, nie protestujesz, nie ma zresztą innych, albo mają to w dupie, albo nie widzą sensu, a może przytakują. Przecież to chore, a nawet nie wiem czy nie wyczerpuje paragrafów( bo zaczyna to tak wyglądać). Tutaj wszystko opada, dziwisz się teraz że do głosu dochodzą skrajności z drugiej strony? Narodowcy, nacjonaliści? Jak mają nie dochodzić w obliczu takich kretynizmów?


jaka prowokacja? nie zylem w tamtych czasach wiec moge tylko zdac sie na opowiadania ludzi ktorzy zyli wtamtych czasach i ja im poprostu, kurwa, nie wierze ze byli tacy biali, tacy bohaterscy i tacy altruisci, jest jeden czlowiek w ktorego opowieci z tamtych lat wierze to Stanislaw Grzesiuk......a dla mnie obciachem jest jak sie wierzy w kazdy fejk i kazdy zakopany zloty pociag, i oczywiscie ze byli i tzw pozadni ludzie ale tych zlych bylo wiecej, bo gdyby pozadni byli w wiekszosci to nigdy by nie doszlo do Oswiecimia czy Jedwabnego.

_________________
Ceń słowa. Każde może być twoim ostatnim. S.J.L. weil...Alle sagten: Es geht nicht. Da kam einer, der das nicht wusste und der es einfach tat.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 12 lis 2019, 23:58 
IroB pisze:
jaka prowokacja? nie zylem w tamtych czasach wiec moge tylko zdac sie na opowiadania ludzi ktorzy zyli wtamtych czasach i ja im poprostu, kurwa, nie wierze ze byli tacy biali, tacy bohaterscy i tacy altruisci,
----
oczywiscie ze byli i tzw pozadni ludzie ale tych zlych bylo wiecej, bo gdyby pozadnie byli w wiekszosci to nigdy nie doszlo do Oswiecimia czy Jedwabnego.


Ja też nie żyłem w tamtych czasach, w związku z tym tylko mogę uwierzyć, i uwierzyłem, tzn pogodziłem się z faktem aktywnego uczestnictwa moich rodaków w pogromie w Jedwabnym...... i nie tylko.
Również na siłę zgwałciłem ! w sobie przekazywane mi przez starszych ode mnie próby umniejszenia, usprawiedliwienia tej zbrodni ( czas wojny, ogólne zobojętnienie, zdziczenie, wcześniejsze zaznane krzywdy itp.).
Ale Auschwitz :?: W czym tu nasza Polaków, ..... a nawet tych złych Polaków wina :?:
Może Pan to mi wyjaśnić?
Mam nadzieję że to tak w swojej uogólnionej do nas fobii walnął Pan z rozpędu. Że nie chodzi o przypadki denuncjacji, bo to marginalne w porównaniu z ilością tych nieszczęśników zgromadzonych w gettach, zewidencjonowanych przez swoich współplemieńców, a ostatecznie trafiających do Auschwitz?


Na górę
  
 
Post: 13 lis 2019, 8:42 
MagnificencjaS pisze:
Malina pisze:
Ty nadal niewiele rozumiesz z tego jak ja podchodzę do wiary. Jest to moja prywatna sprawa, Ty nic nie zmienisz i do niczego mnie ani nie skłonisz ani też nie przekonasz. (...)

Wielebna!
Daleki jestem od tego aby Cie odwodzić od wiary. Jak mawiał pewien proboszcz - >>" wierz sobie nawet w kozła rogatego bylebyś dziesięcinę oddawał...
Ale czyż ten Twój Bóg wew Trójcy Wszechmogący jest wobec tego zła w tej Stajni Augiasza bezsilny?
Przecież do niedawna na wszelkie przejawy i objawy ... posyłał gromy i tępił smołą i ognistą siarką - jak podaje Pismo zwane Świętym. Zgładził Sodomę i Gomorę - a nie może dać rady z Watykanem?

Wiarę pojmujesz zbyt płytko i prymitywnie by dyskutować. Myśleć możesz sobie co chcesz, wolna wola ale obrażać nie masz prawa, na obrażanie wiary i wierzących nigdy nie będzie mojej zgody. Rozumiem naukowe dochodzenie prawdy, przedstawianie argumentów ale nie akceptuję chamskiej nagonki, wyśmiewania się, drwin, wyzwisk.
I to by było na tyle w tym temacie.


Ostatnio zmieniony 13 lis 2019, 8:52 przez Malina, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
  
 
Post: 13 lis 2019, 8:51 
Wielki Wezyr pisze:


Na marginesie dodam, że pomyliłaś mnie z wama, skończona idiotko.


Z przykrością muszę stwierdzić, że niżej niż ty tym wpisem to upaść już nie można.


Wielki Wezyr pisze:
A czołgi z kartonu to pomysł tych, którzy dziś najwięcej pierdolą na ten temat:

"Na prawicy amok, a minister Błaszczak zgłasza do prokuratury znieważenie żołnierzy Wojska Polskiego, wszystko to z powodu wczorajszego happeningu Brygady Lotnej Opozycji z użyciem tekturowego czołgu na placu Piłsudskiego. Przypomniałem sobie podobny happening, który odbył się w lutym 1988 roku, ale w jakże odmiennym składzie! Na poniższym zdjęciu z przodu dzisiejszy wiceminister spraw zagranicznych Andrzej Papierz, a z tyłu redaktor naczelny „Do Rzeczy” Paweł Lisicki. Pytanie czy ich zbrodnia uległa przedawnieniu? Panie ministrze?"

Obrazek


Czy zauważyłeś różnicę w czasie, miejscu obu wydarzeń? Zdaje się, że nie i to jest twój niewybaczalny błąd.
Uważasz, że uroczystości pod Pomnikiem Nieznanego Żołnierza w dniu Święta Odrodzenia Polski to odpowiedni czas na takie podśmiechujki?
To przykre, z jakim brakiem szacunku można się odnosić do własnej ojczyzny, Jej historii i współobywateli.
Przypominam, że tam spoczywają prochy jednego żołnierza polskiego o choćby symbolicznie zobowiązuje to do odpowiedniego zachowania w tym szczególnym miejscu.
Odnoszę wrażenie, że gdyby ktoś dziś napadł na Polskę, to wy w większości tu piszący, strzelalibyście do swoich i wysadzali w powietrze wszystko co z Polską się kojarzy.
Przykre.


Na górę
  
 
Post: 13 lis 2019, 8:57 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 19:22
Posty: 14868
Lokalizacja: Nad Bałtykiem
Jak już się bierzesz za komentowanie spraw, to się do tego przygotuj, idiotko.
Ten obecny czołg nie występował podczas Dnia Niepodległości 11 listopada, a podczas tzw. pisowskiej miesięcznicy 10 listopada.
I miał na celu wyłącznie obśmianie pisowskich kretynów. Na czołgu był wyraźny napis "gdzie jest wrak".
A z Dniem Niepodległości kompletnie nie miał nic wspólnego.
Cała akcja bardzo mnie ubawiła, bo piosowskich baranów należy obśmiewać na każdym kroku.
A ty doczytaj, bo znowu wychodzisz na idiotkę.
Chyba, że celowo manipulujesz.
Ale to i tak na to samo wychodzi. :)

PS.

Tamci na starym zdjęciu też kogoś obśmiewali.
I tamto było zabawne, nie?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 13 lis 2019, 9:11 
Wielki Wezyr pisze:
Jak już się bierzesz za komentowanie spraw, to się do tego przygotuj, idiotko.
Ten obecny czołg nie występował podczas Dnia Niepodległości 11 listopada, a podczas tzw. pisowskiej miesięcznicy 10 listopada.
I miał na celu wyłącznie obśmianie pisowskich kretynów. Na czołgu był wyraźny napis "gdzie jest wrak".
A z Dniem Niepodległości kompletnie nie miał nic wspólnego.
Cała akcja bardzo mnie ubawiła, bo piosowskich baranów należy obśmiewać na każdym kroku.
A ty doczytaj, bo znowu wychodzisz na idiotkę.
Chyba, że celowo manipulujesz.
Ale to i tak na to samo wychodzi. :)

PS.

Tamci na starym zdjęciu też kogoś obśmiewali.
I tamto było zabawne, nie?


Liczy się różnica miejsce i czas. Łapiesz takie niuanse? Wygłupy na państwowych uroczystościach do żenada, wstyd, brak szacunku i ignorancja.


Na górę
  
 
Post: 13 lis 2019, 9:13 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 paź 2014, 16:51
Posty: 4286
10 kwietnia nie jest uroczystoscia panstwowa tylko prywatną Kaczynskiego.

_________________
Ave Seitan!


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 13 lis 2019, 9:16 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 19:22
Posty: 14868
Lokalizacja: Nad Bałtykiem
Malina pisze:
Wielki Wezyr pisze:
Jak już się bierzesz za komentowanie spraw, to się do tego przygotuj, idiotko.
Ten obecny czołg nie występował podczas Dnia Niepodległości 11 listopada, a podczas tzw. pisowskiej miesięcznicy 10 listopada.
I miał na celu wyłącznie obśmianie pisowskich kretynów. Na czołgu był wyraźny napis "gdzie jest wrak".
A z Dniem Niepodległości kompletnie nie miał nic wspólnego.
Cała akcja bardzo mnie ubawiła, bo piosowskich baranów należy obśmiewać na każdym kroku.
A ty doczytaj, bo znowu wychodzisz na idiotkę.
Chyba, że celowo manipulujesz.
Ale to i tak na to samo wychodzi. :)

PS.

Tamci na starym zdjęciu też kogoś obśmiewali.
I tamto było zabawne, nie?


Liczy się różnica miejsce i czas. Łapiesz takie niuanse? Wygłupy na państwowych uroczystościach do żenada, wstyd, brak szacunku i ignorancja.


Idiotko, miesięcznica to nie państwowa uroczystość, a prywatna bibka.
Łapiesz TAKIE niuanse?

Masz rację, czas się bardzo liczy.
A ten jest inny, niż się go czepiłaś.
Miejsce też się liczy.
Jest to ogólnodostępny plac w centrum miasta.
Wolno tam pajacować Kaczyńskiemu i spółce, wolno też innym.


Ostatnio zmieniony 13 lis 2019, 9:20 przez Wielki Wezyr, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 935 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85 ... 94  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 52 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group