forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 19 kwie 2024, 5:12

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 935 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82 ... 94  Następna
Autor Wiadomość
Post: 11 lis 2019, 9:24 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 wrz 2014, 20:43
Posty: 6010
Wstawać! Dziś mamy dzień łajt pałer. Z różańcem na widoku. Wstawaj wyklęty, kurwa, ludu! Napierdalaj tych bez różańcow. Wieczorem wyspowiadasz się i znów będziesz mógł spokojnie iść do raju.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 11 lis 2019, 13:14 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 wrz 2014, 22:25
Posty: 1500
wezyr pisze:
Wstawać! Dziś mamy dzień łajt pałer. Z różańcem na widoku. Wstawaj wyklęty, kurwa, ludu! Napierdalaj tych bez różańcow. Wieczorem wyspowiadasz się i znów będziesz mógł spokojnie iść do raju.

Polskę może uratować jedynie dyktatura katoproletariatu i przymusowe obozy pracy rekolekcyjnej dla wrogów ludu... :lol: :lol: :lol: :lol:

_________________
Av miał rację: Rosję trzeba cofnąć do czasów Wielkiej Smuty, a na Kremlu ustanowić polską załogę.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 11 lis 2019, 13:19 
Cytuj:
Wstawać! Dziś mamy dzień łajt pałer.
Nie Kochany, mamy dzisiaj Narodowe Święto Niepodległości.
To, że pewne środowiska starają zawłaszczyć ten dzień, to jedno. Jednak dla wszystkich Polaków 11 listopada powinien być dniem/świętem szczególnym, upamiętnia bowiem jeden znajistotniejszych momentów naszej, trudnej przecież historii.


Na górę
  
 
Post: 11 lis 2019, 13:40 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 wrz 2014, 20:43
Posty: 6010
Uhmm, już Kaczyński dzisiaj stawał do apelu. Za 20 lat nikt nie będzie pamiętał, który to.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 11 lis 2019, 13:44 
wezyr pisze:
Wstawać! Dziś mamy dzień łajt pałer. Z różańcem na widoku. Wstawaj wyklęty, kurwa, ludu! Napierdalaj tych bez różańcow.


Pierdolnięty jakiś, czy co? :(

W pierwszym rzędzie elita kubicolubna Gdyni.

Obrazek

Te dzieciaczki będą mnie bić? A za co?

Obrazek


Na górę
  
 
Post: 11 lis 2019, 13:59 
wezyr pisze:
Uhmm, już Kaczyński dzisiaj stawał do apelu. Za 20 lat nikt nie będzie pamiętał, który to.

Nie będzie, ale o 1918 roku i 123 latach zaborów, mam nadzieję, że Polacy będą pamiętać, no chyba, że nowoczesność, tolerancja, źle pojęta europejskość i inne takie, spowodują całkowite zidiocenie społeczeństwa i pamięć o historii stanie się faux pas.


Na górę
  
 
Post: 11 lis 2019, 16:22 
Offline

Rejestracja: 04 wrz 2014, 19:45
Posty: 2943
To ja tak ni w pięć ni w dziewięć przypomnę "patriotom", którzy swój patriotyzm wyrażają zakładaniem podkoszulek z kotwicą i wrzeszczeniem "precz" (z komuną, z ciapatymi, z pedałami itd, długo by wyliczać) fragment "Pieśni o ziemi naszej" autorstwa patrioty sprzed 150 prawie lat, powstańca styczniowego, Wincentego Pola:

I ta strzecha, choć uboga,
chociaż niska, przecież bliska
dla obcego i dla swego.
I od Boga - aż do wroga
jest tu miejsce dla każdego.

Daleko odeszliśmy od patriotyzmu naszych przodków...


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 11 lis 2019, 17:01 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 paź 2014, 16:51
Posty: 4286
AGAFIA pisze:
wezyr pisze:
Uhmm, już Kaczyński dzisiaj stawał do apelu. Za 20 lat nikt nie będzie pamiętał, który to.

Nie będzie, ale o 1918 roku i 123 latach zaborów, mam nadzieję, że Polacy będą pamiętać, no chyba, że nowoczesność, tolerancja, źle pojęta europejskość i inne takie, spowodują całkowite zidiocenie społeczeństwa i pamięć o historii stanie się faux pas.


Powodem zidiocenia moze byc tylko i wylacznie wypaczanie i zaklamywanie historii oraz pomijanie jej niewygodnych fragmentow. Pamieć o prawdziwej historii bedzie uznawana za wrogą i to bedzie tragedia.
Nowoczesnosc , tolerancja to raczej dobre cechy spoleczenstw europejskich.
Źle pojeta europejskosc - jestes za europą zamknietych panstw narodowych i "Twierdzą Europa" czy za europą panstw bez granic z otwartymi spoleczenstwami? To pierwsze raczej na pewno doprowadzi do kolejnej tragedii. Na prawo od PiSu są nastepcy obecnego rzadu, dla nich jest tylko jedna wersja historii - narodowa.

_________________
Ave Seitan!


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 11 lis 2019, 17:28 
Takie spokojne Pani podejście do tematu jakiej chcemy Polski i Europy całkiem miło się czyta.
Mną w tej sprawie targają sprzeczności. Ideałem wg mnie jest dążenie do pełnego zjednoczenia, ale ten proces musi być powolny. I to tempo jest w bardzo ale to bardzo zależne od uczciwości w tym dążeniu elit wszystkich zainteresowanych zjednoczeniem. A jak na razie to mnie się wydaje że ta idea jest tylko narzędziem które w nieuczciwy sposób kraje większe, silniejsze wykorzystują do wyzysku reszty. I dlatego nie dziwię się, .....mało, nie widzę nic złego w rosnącej opcji narodowej. Dla mnie jest to po prostu wynik koniecznej obrony.
I żeby była pełna jasność, główni politycy tej opcji to nie są dla mnie kryształy, to tak jak i w innych ugrupowania sprytne lisy które widzą szansę na swoje 5 minut. I to jest złe, a nie ludzie z narodowymi symbolami na koszulkach.
Polecam przy okazji tej tematyki tekst Filipa Memchesa

https://tygodnik.tvp.pl/41206949/cywilizacje-nie-sa-sobie-rowne-polske-juz-raz-zabila-wielokulturowosc


Na górę
  
 
Post: 11 lis 2019, 18:41 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 wrz 2014, 20:43
Posty: 6010
.


Ostatnio zmieniony 11 lis 2019, 19:33 przez wezyr, łącznie zmieniany 2 razy

Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 935 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82 ... 94  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 73 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group