forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 19 kwie 2024, 16:43

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 935 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81 ... 94  Następna
Autor Wiadomość
Post: 27 paź 2019, 19:49 
Panie Prol! Wiedzy nigdy za dużo, więc sprawdziłem sobie jak się dzisiaj ma Tygrys i Eufrat, i oto tak.
Cytuj:
W maju naukowcy z amerykańskiej agencji NASA opublikowali raport o 34 miejscach na Ziemi, które szczególnie ucierpią w wyniku zmian klimatu. Najwięcej z nich znajduje się w Azji. Wyjątkowo dramatyczna sytuacja panuje na Bliskim Wschodzie, gdzie kraje zaczynają nawzajem pozbawiać się rezerw wody.

Konflikt na razie przybiera formę dyplomatycznych protestów, lecz właśnie w tej części świata najprędzej może nabrać realnych kształtów czarna wizja wojen o wodę. Ich pierwszą ofiarą padnie zapewne Irak. 98 proc. irackich wód pochodzi z rzek Tygrys i Eufrat. Na żyznych ziemiach między nimi, w tzw. Mezopotamii, narodziła się pierwsza cywilizacja. Dziś warunki do rolnictwa gwałtownie się pogarszają.


A pan będziesz z uporem idioty dowodził, że to wszystko przez Sumerów 5000 lat temu?


Na górę
  
 
Post: 27 paź 2019, 20:02 
Zaczynasz wspinać się na Himalaje absurdu.

O, to pewnie zrozumiesz
:lol: :lol: :lol:

Najśmieszniejsze jest to, że ty naprawdę uważasz że WIESZ, że ja bronię teorię Raya Audette.
Jeszcze coś w temacie wiedzy?
Chyba musisz się poduczyć u wnuka Baryckiego.
Nalegam.
;)


Na górę
  
 
Post: 27 paź 2019, 20:46 
polar pisze:
Najśmieszniejsze jest to, że ty naprawdę uważasz że WIESZ, że ja bronię teorię Raya Audette.


Lata mi w co tam wierzysz. Uwiera mnie, że z uporem maniaka propagujesz idiotyczne idee.
Danek, Dugin, Wielgucki, a ostatnio doktor demonologii Bosak. Kogo jeszcze przywleczesz?

Zwyczajnie mam alergię na idiotów. Taka przypadłość.


Na górę
  
 
Post: 27 paź 2019, 21:36 
Ech, chłopie... który to już raz z kolei..?
Czasami nie wiem czy to ty masz alergię na idiotów, czy alergia robi idiotę z ciebie.
I to bez obrazy WLR.

Dugin - według ciebie moczopijca i pierwszy naziol Rosji, według mnie były doradca Putina. I to oczywiście ty masz robić za mądrego, a nie intelektualista Dugin ze zleceniem od prezydenta jednego z największych mocarstw tego świata na stworzenie nowej tożsamości dla rozbitego narodu rosyjskiego po pierestrojce.
Człowiek rozsądny nawet tego nie skomentuje...

Danek - akademik z dorobkiem naukowym piszący jako NAUKOWIEC o faszyźmie. Dla ciebie ideolog i piewca faszyzmu.
Patrz wyżej.

Wielgucki - gryzie się z Owsiakiem, i moim zdaniem słusznie. Dla ciebie znowu idiota.
Ale już taki Foltyn, milioner, twórca komunikatora GG, ( twoja branża internet ) już takich emocji u ciebie nie wzbudza, a również uważa Owsiaka za szkodnika. Ale on bogaty. Mógłby ci takiego kopa zasadzić, że na poduszkach lordowskich nie usiadłbyś przez rok czasu.
Z Foltynem wymieniłem parę privów. Baaardzo rozsądny facet. W końcu branża IT.
Co? Dla ciebie pewnie tuman. Z chęcią przekaże mu twoje uwagi, jakbyś jakieś miał.
:mrgreen:

A najciekawsze jest to, że nawet ciebie uważa się za idiotę za promowanie korwinistycznych teoryjek i robienie laski Amerykanom.
To tylko kwestia optyki o której dość ładnie pisze Konopny.
Ziemia też jest płaska. Skumasz to? :D

P.S.
Tak na marginesie... Próbowałem cię zweryfikować metodą Motze.
Nawet pierwszej nie przeszedłeś. :lol:


Na górę
  
 
Post: 27 paź 2019, 22:15 
Nie ma co komentować całego bełkotu. Owsiak słusznie nazwany złodziejem, żydzi słusznie do pieca,
a Danek naukowiec. Brawo! A, i jeszcze Bosak. I Konopny, redaktor, kto jeszcze? A! płaskoziemcy!

A fakty są takie, że Danek nie pisze o faszyzmie, tylko go gloryfikuje. Jak inaczej rozumieć tezę, że
nie ma potrzeby wymyślać idealnego ustroju, skoro wymyślono już faszyzm. To samo reszta tuzów
ideolo tow. Prola. Dugina nawet Putin pogonił, zauważywszy zaawansowaną chorobę pod beretem.

A! Załamałeś mnie tym, że twojego testu nie przechodzę. Chyba się już nigdy nie podniosę.

PS
Wytłumaczyłbym ci dlaczego Mateuszka zamknęli, ale to krew w piach, więc niech będzie, że spisek.


Na górę
  
 
Post: 27 paź 2019, 22:24 
Dawaj, tłumacz. :lol:
Albo może inaczej...na razie się wstrzymaj, a ja wypiszę te twoje tłumaczenia w punktach na kartce którą zamknę w kopercie... albo nie... wskaż komu mam wysłać na priv twoje tłumaczenia zanim je napiszesz.
Są banalnie przewidywalne. :D

Aha...a kiedy zdążyłeś mi tego Bosaka przybić?
Chyba zaczynasz się już gubić w tym tropieniu faszyzmu na forum NIE. :lol:

P.S.
Myślisz, że go teraz będą na premiera promować w następnych wyborach? Pokrzywdzony przez reżim...kartotekę ma...Ty to masz łeb. :lol: :lol:

... jest tu jakiś lekarz?..


Na górę
  
 
Post: 29 paź 2019, 1:40 
Offline

Rejestracja: 04 lis 2015, 9:10
Posty: 718
wszyscy jestescie chorzy tylko ja jestem zdrowy


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 29 paź 2019, 9:00 
Offline

Rejestracja: 22 wrz 2014, 17:53
Posty: 10656
Lokalizacja: Czestochowa.
:lol: :lol: :lol:
To przecież oczywiste......... :D


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 11 lis 2019, 6:30 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 wrz 2014, 2:49
Posty: 7256
Lokalizacja: warmińsko-mazurskie
Od rana bogo-ojczyźniane wycie i patryotyczne nadymanie się we wsiech przekaziorach. Nawet Google ochujały.

Załącznik:
google.jpg
google.jpg [ 24.5 KiB | Przeglądany 2023 razy ]

_________________
***** ***


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 11 lis 2019, 8:24 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 7:47
Posty: 6459
wszystkiego najlepszego w dniu swieta odzyskania swieckiej wolnosci, teraz wam zycze byscie sie jeszcze wyzwolili z pod watykanskiej okupacji.

_________________
Ceń słowa. Każde może być twoim ostatnim. S.J.L. weil...Alle sagten: Es geht nicht. Da kam einer, der das nicht wusste und der es einfach tat.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 935 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81 ... 94  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 70 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group