forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 29 mar 2024, 0:44

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 3575 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 336, 337, 338, 339, 340, 341, 342 ... 358  Następna
Autor Wiadomość
Post: 10 lis 2019, 19:59 
Offline

Rejestracja: 02 wrz 2014, 19:55
Posty: 1852
stary praktyk pisze:
Ale jest brzydka ! A to ją w moich oczach dyskwalifikuje....... :lol:
Kobita nie musi być bardzo mądrą ale powinna jakoś wyglądać.
Ale jeśli jest brzydka i jeszcze gupia albo przemądrzała - lepiej sie od razu wyprowadzić..... :lol:
......dopóki jeszcze masz szanse coś normalnego poderwać...... ;)

Ooooo jesuuu to ja musi brzydka i przemądrzała jestem stąd ten mój niefart
Kurwa tyle lat czekałam na wyjasnienia, a tu proszę szast prast i gotowe :|
A żeby ci ten bażant w grdyku stanął :D


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 11 lis 2019, 0:19 
Offline

Rejestracja: 22 wrz 2014, 17:53
Posty: 10656
Lokalizacja: Czestochowa.
Jesteś nie sprawiedliwa. Przecież Cię nie znam, to skąd mogę wiedzieć, jak wyglądasz.....?!
A tym bardziej, czy jesteś brzydka.........przecież wiadomo, że uroda to rzecz gustu......! :roll:
A tę babę widziałem i wiem, że nie jest w "moim" typie czyli jest brzydka. Poza tym jest, jak na moje standardy - głupia - co w sumie robi taki wynik...... ;) Spokojnie więc możesz odrzucić moją teorię od swojej osoby. Najwyżej, prześlij mi na PW swoją fotkę a napiszę czy jesteś w moim guście czy nie........ :D
Aaa! - czytam Twoje wpisy tutaj i nie uważam, że Ci czegoś brakuje więc jeden zarzut z miejsca odpada....... :lol:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 11 lis 2019, 0:47 
Offline

Rejestracja: 02 wrz 2014, 19:55
Posty: 1852
:x Kamień z serca, już zaczęłam popadać w depresję


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 11 lis 2019, 3:57 
Offline

Rejestracja: 22 wrz 2014, 17:53
Posty: 10656
Lokalizacja: Czestochowa.
No widzisz. Ze mną jak z dzieckiem.........a w ogóle to mnie do rany przyłożyć i jak na psie się goi..... :D
Poza tym, ja dobra dusza jestem.......tylko PiS-u nie cierpię..... :roll:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 11 lis 2019, 9:28 
Offline

Rejestracja: 02 wrz 2014, 19:55
Posty: 1852
:lol: Wsiadaj w poloneza i przyjeżdżaj , będę rany goić

Bo wszyscy lekarze do unii europejskiej wyjechali. Wszystko przez unie :D co by w temacie bylo


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 14 lis 2019, 16:00 
Znowu brutalny atak na Wolskię i jej wartości ksześcijańskie. Bóg, wiara, ojczyzna i ciąża w podstawówce.

Cytuj:
Parlament Europejski przyjął rezolucję krytykującą Polskę za projekt ustawy związany z edukacją seksualną.
Europarlamentarzyści wzywają, by wycofano się z forsowania dokumentu i zapewniono młodzieży dostęp
do "kompleksowej edukacji seksualnej".


Posłanka PiS Dominika Figurska się upiera, że dzieci się lęgną w cewce moczowej i wystarczy se siknąć po.
Ma już dwójkę dzieci, bo wzięła na wstrzymanie. Po co Wolakom I Wolkom edukacja?


Na górę
  
 
Post: 14 lis 2019, 16:05 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 7:47
Posty: 6455
Wolacy mieli dobra edukacje, przemysl stoczniowy, hutnictwo, gornictwo, nawet rubinowe telewizory robyly, ale im sie kurwa wolnosci zachcialo od ruskich to sie wjebali w watykansko amerykansko, z deszczu pod rynne, a mogli przecierz sie uczyc od somsiadof przeistaczac gospodarke z ciezkiej na letkopolsrednio to dzisiaj by im Musk elektryczne u nich robil :) :) :)

_________________
Ceń słowa. Każde może być twoim ostatnim. S.J.L. weil...Alle sagten: Es geht nicht. Da kam einer, der das nicht wusste und der es einfach tat.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 14 lis 2019, 19:01 
Coś w tem jest, że niby we Wolsce czerniawych nie ma, ale strach jest przeokrutny.
Za to w Europie są, a strachu nie ma. Bo chyba prezes się miłości ludu tak nie boi? :mrgreen:

Obrazek


Na górę
  
 
Post: 16 lis 2019, 23:00 
Offline

Rejestracja: 15 paź 2014, 20:36
Posty: 242
WLR pisze:
Coś w tem jest, że niby we Wolsce czerniawych nie ma, ale strach jest przeokrutny.
Za to w Europie są, a strachu nie ma. Bo chyba prezes się miłości ludu tak nie boi? :mrgreen:

Obrazek




i czego to ma dowodzic????


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 16 lis 2019, 23:53 
A pisałem już w innym temacie, że nie zrozumiesz.


Na górę
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 3575 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 336, 337, 338, 339, 340, 341, 342 ... 358  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 107 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group