forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 29 mar 2024, 16:21

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2544 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 242, 243, 244, 245, 246, 247, 248 ... 255  Następna
Autor Wiadomość
Post: 10 lis 2019, 11:58 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 19:22
Posty: 14868
Lokalizacja: Nad Bałtykiem
Oni chyba codziennie dziękują swojemu bogu za tę katastrofę.

Wdowa po gen. Andrzeju Błasiku oraz jej dorosłe dzieci otrzymały właśnie po 250 tysięcy złotych - donosi "Super Express". To zadośćuczynienie za krzywdę powstałą "wskutek traumatycznych przeżyć związanych z pochówkiem". MON zawarł w tej sprawie ugodę z rodziną generała Błasika.

https://wiadomosci.dziennik.pl/wydarzen ... iecmi.html


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 10 lis 2019, 13:36 
Wielki Wezyr pisze:
Oni chyba codziennie dziękują swojemu bogu za tę katastrofę.----

Wątpię. Tylko czas i może trochę właśnie pieniądze zabliźniają tego typu rany.
I dotyczy to nas wszystkich tracących (dodatkowo niespodziewanie) kogoś dla nas bliskiego, niezależnie od okoliczności (samobójstwo, morderstwo, wypadek).


Na górę
  
 
Post: 10 lis 2019, 14:01 
Offline

Rejestracja: 22 wrz 2014, 17:53
Posty: 10656
Lokalizacja: Czestochowa.
I w zasadzie mógł bym Wam, kol. Kowalew, przyznać 100% racji.
No! - może 99%. Całe sto, wtedy, gdyby każdy tracący kogoś bliskiego taką "chusteczkę" do ocierania łez otrzymywał a nie tylko niektórzy........bo mi to trąci niesprawiedliwością.
Zastanawiam się, czy podobne kwoty otrzymali członkowie rodzin załogi tego samolotu..... :(
Ale może ja tylko nic o tym nie słyszałem......
Aaaa! - i to nie jest żadna z mojej strony złośliwość..... :)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 10 lis 2019, 15:11 
Ja też Panie praktyk przyznaję Panu 100% racji. Poważnie. Napisałem coś tam wyżej bo mam w pogardzie i emocjonalnie nie wytrzymuję wyciągania kwestii pieniężnych które są NICZYM w zderzeniu ze sprawami zasadniczymi związanymi ze Smoleńskiem.
Mam od dziesiątków lat kumpla który na początku stanu wojennego był internowany i wyszedł jako jeden z ostatnich. Nie dostał nawet złotówki odszkodowania. A nie dostał bo po prostu się nie starał, bo przyzwoitość mu na to nie pozwalała. Tym przykładem trochę przeczę sobie w kwestii tego co napisałem o żądaniach rodziny Błasika, ale tylko trochę. Bo nie wiemy wszystkiego, wiemy to co napisze nam np. SuperExpres. Żeby nas podjudzić. :(


Na górę
  
 
Post: 10 lis 2019, 16:45 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 19:22
Posty: 14868
Lokalizacja: Nad Bałtykiem
Nie róbcie jaj.
Lepiej być najedzoną wdową, już wdową głodną.
A ktoś, kto naprawdę cierpi po stracie, nie myśli o kasie.
Prawda jest taka, że dla tych hien ta katastrofa była zrządzeniem losu.
I rozwiązała odwieczny problem Ferdynanda Kiepskiego, czyli "jak zarobić, a się nie narobić"
Poza tym, w grę wchodzą tu kwoty rzędu 100 mln zł, co czyni tę sprawę całkiem istotnym aspektem katastrofy smoleńskiej.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 10 lis 2019, 19:13 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 14:47
Posty: 2614
Obrazek
Powiadają, że poznać ......po śmiechu jego!

_________________
Religia jest obrazą godności człowieka! Rzymski katolicyzm jest najbardziej niemoralną religią w całej historii ludzkości, to szkoła fałszu, obłudy, hipokryzji, szalbierstwa i cynizmu.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 10 lis 2019, 19:30 
Offline

Rejestracja: 22 wrz 2014, 17:53
Posty: 10656
Lokalizacja: Czestochowa.
No wiesz....Magni.....jak w 99% Twoich artykułów się z Tobą zgadzam, w tym jednym przypadku będę polemizował: I zmienił bym w tej, - jakże czasem słusznej przypowieści, - wyraz "śmiech" na " poczynania"........ ;)
Bo w końcu na bank ten "uśmiech" byłby pozytywnie odebrany przez ...np. wnuki....... :)
Ale to w końcu tylko moje zdanie..........etc,etc! :lol:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 10 lis 2019, 21:04 
Wielki Wezyr pisze:
Nie róbcie jaj.
----
Poza tym, w grę wchodzą tu kwoty rzędu 100 mln zł, co czyni tę sprawę całkiem istotnym aspektem katastrofy smoleńskiej.

Jeśli Pan sądzisz że 100 mln zrobi na mnie wrażenie to się Pan mylisz. Według mnie ta kwota jest niczym pył pobitewny po tym co się stało na ziemi w Smoleńsku i konsekwencje posmoleńskie.


Na górę
  
 
Post: 10 lis 2019, 21:50 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 19:22
Posty: 14868
Lokalizacja: Nad Bałtykiem
Dla ciebie pył, a dla Błasikowej nie.
Że o Gosiewskiej nie wspomnę.
Obie tak bardzo cierpią, że nie miały nic przeciwko, żeby wykopać mężów z grobów
Nie tylko one zresztą.
I nie przesadzaj z patosem.
Bo Smoleńsk to pomnik głupoty, a nie żadna epicka bitwa.
A poza tym krowa, przy której już 9 lat pożywia się stado hien.
Co do jednego masz rację, ich ból jest tak wielki, że ta kasiora wcale go nie gasi.
Na szczęście cały czas można próbować go ugasić.

100 mln zł - pył.
Fajnie jest być bogaczem.
: :lol:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 10 lis 2019, 23:30 
Po Smoleńsku już na całego rozpaliła się wojna polsko-polska. Zgodnie z resztą z tym co 4 dni przed swoją śmiercią w Smoleńsku powiedział Kurtyka że " demontaż państwa już się skończył". Jak Pan myśli ILE tylko ta niezgoda między nami, całkowicie zdemolowane państwo uwikłane w wewnętrzne i zewnętrzne rozgrywki MOGŁA NAS KOSZTOWAĆ? Dołożę jeszcze koszt resztek prestiżu naszego państwa i nas indywidualnie jako pracowników, gości, turystów za granicą. Ile to poniżenie kosztuje?

Pomogę Panu. Myślę że w grę wchodzą dziesiątki a może i setki mld zł.


Na górę
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2544 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 242, 243, 244, 245, 246, 247, 248 ... 255  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 72 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group