forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 29 mar 2024, 15:24

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 9959 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 897, 898, 899, 900, 901, 902, 903 ... 996  Następna
Autor Wiadomość
Post: 17 paź 2019, 16:01 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 lut 2016, 20:08
Posty: 1194
Lokalizacja: Szczecin
Oto blob. Nie ma mózgu, oczu, ust, za to ma 720 płci

https://tvnmeteo.tvn24.pl/informacje-po ... 3,1,0.html

Wiedziałem, zawsze wiedziałem!
Sodomici+ czyli LGBT und BDSM nie pochodzą, jak normalni ludzie, od małpy tylko od Bloba. :P

720 płci w porównaniu z waszymi nędznymi 50...
Kuda wam, tęczowym cieniasom, do prawdziwie różnorodnego Bloba.

Nie Latający Potwór Spaghetti powinien być waszym czczonym stworzycielem tylko ON.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 17 paź 2019, 16:31 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 17:33
Posty: 9999
szary pisze:
Oto blob. Nie ma mózgu, oczu, ust, za to ma 720 płci

https://tvnmeteo.tvn24.pl/informacje-po ... 3,1,0.html

Wiedziałem, zawsze wiedziałem!
Sodomici+ czyli LGBT und BDSM nie pochodzą, jak normalni ludzie, od małpy tylko od Bloba. :P

720 płci w porównaniu z waszymi nędznymi 50...
Kuda wam, tęczowym cieniasom, do prawdziwie różnorodnego Bloba.

Nie Latający Potwór Spaghetti powinien być waszym czczonym stworzycielem tylko ON.


Mów Pan po ludzku, śluzowiec, to właściwe określenie.
Rozmnażają się jak wszystkie żywe istoty.
U sodomitów nikt ciąży nie stwierdził.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 17 paź 2019, 16:35 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 lut 2016, 20:08
Posty: 1194
Lokalizacja: Szczecin
Dlatego napisałem:
Kuda wam, tęczowym cieniasom, do prawdziwie różnorodnego Bloba.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 17 paź 2019, 19:02 
Sprawdziłem osobiście bo nie wierzyłem. Jest takie forum żeglarskie
https://www.sailforum.pl
W formularzu rejestracyjnym jest okienko "płeć" Ma się do wyboru 14 opcji.
Człowiek się całe życie uczy - nie wiedziałem że środowisko żeglarskie jest tak zróżnicowane :o. Jest tam jednak jeszcze miejsce dla osobników: kobieta, mężczyzna


Na górę
  
 
Post: 17 paź 2019, 19:31 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 paź 2014, 16:51
Posty: 4286
Dla niektorych bioroznorodnosc stanowi nie lada wyzwanie umyslowe.

P.S.
Cytuj:
Sodomici+ czyli LGBT und BDSM nie pochodzą, jak normalni ludzie, od małpy

Wyzwanie ponad sily wręcz :lol:

_________________
Ave Seitan!


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 17 paź 2019, 19:33 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 17:33
Posty: 9999
kowalew pisze:
.... Jest tam jednak jeszcze miejsce dla osobników: kobieta, mężczyzna



Najwidoczniej socjopaci to jeszcze nie większość.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 17 paź 2019, 21:19 
Offline

Rejestracja: 11 gru 2018, 16:59
Posty: 4687
kowalew pisze:
Sprawdziłem osobiście bo nie wierzyłem. Jest takie forum żeglarskie
https://www.sailforum.pl
W formularzu rejestracyjnym jest okienko "płeć" Ma się do wyboru 14 opcji.
Człowiek się całe życie uczy - nie wiedziałem że środowisko żeglarskie jest tak zróżnicowane :o. Jest tam jednak jeszcze miejsce dla osobników: kobieta, mężczyzna


No wiesz. Światowe toto. Bywałe.

Ucz się Panie Kowalew, ucz... :lol:

https://anunnakiray.com/all-the-gender-symbols/

A po prawdzie to praktyczne do bólu podejście do tematu. Jak ma pan być z kimś na kilku- kilkunastumetrowym jachcie przez kilka tygodni (miesięcy) to chyba by chciał pan wiedzieć co Panu grozi, nie ? :roll:

Tak sobie myślę, że nowocześnie myślący ludzie będą robić wszystko by blobowi dorównać i prześcignąć.
W końcu mamy więcej komórek niż jedną.

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 18 paź 2019, 13:12 
Obrazek


Na górę
  
 
Post: 18 paź 2019, 16:55 
Komandor pisze:
kowalew pisze:
Sprawdziłem osobiście bo nie wierzyłem. Jest takie forum żeglarskie
https://www.sailforum.pl
W formularzu rejestracyjnym jest okienko "płeć" Ma się do wyboru 14 opcji.
Człowiek się całe życie uczy - nie wiedziałem że środowisko żeglarskie jest tak zróżnicowane :o. Jest tam jednak jeszcze miejsce dla osobników: kobieta, mężczyzna


No wiesz. Światowe toto. Bywałe.

Ucz się Panie Kowalew, ucz... :lol:

https://anunnakiray.com/all-the-gender-symbols/

A po prawdzie to praktyczne do bólu podejście do tematu. Jak ma pan być z kimś na kilku- kilkunastumetrowym jachcie przez kilka tygodni (miesięcy) to chyba by chciał pan wiedzieć co Panu grozi, nie ? :roll:

Tak sobie myślę, że nowocześnie myślący ludzie będą robić wszystko by blobowi dorównać i prześcignąć.
W końcu mamy więcej komórek niż jedną.

Wszystko to prawda, ale może ja jakieś odkrycie naukowe pominęłam, nie znam go, stąd się zastanawiam skąd u ludzi zamiast dwóch płci jak do tej pory, znaczy od zarania dziejów , wzięło się ich więcej? Ja ze wsi jestem i to mogą pewne informacje nie docierać.
A na poważnie, świat niechybnie zmierza ku upadkowi. Powiem szczerze, pierdolec się szerzy w zastraszającym tempie.


Na górę
  
 
Post: 18 paź 2019, 19:17 
Offline

Rejestracja: 11 gru 2018, 16:59
Posty: 4687
Agafio jaka Ty ciemna jesteś :lol: .
Mówiąc dosadnie i wulgarnie - pci jest w chuj i pizdu

U innych organizmów wielopłciowych te płcie mają znaczenie biologiczne podczas rozmnażania.
Np jest kilka faz rozrodu. Nie będę opisywał pewnych miłych robaczków bo tam jest kazirodztwo z matką i rodzeństwem i w ogóle sodomia i gomoria.

Ale hipotetycznie wyobraźmy sobie takie czteropłciowe w jednej fazie i jednym akcie. Załóżmy, że samiec nie jest zdolny do aktu z samicą bez stymulacji (wzrokowej, zapachowej czy jakiej tam) trzeciej płci (jak w filmie z Casanową kiedy musiał bzyknąc starą i brzydką hrabinę i jego flama mu za kotarą sceny odstawiała show by mógł. A potem już po akcie np do zapłodnienia potrzeba by katalizotora enzymu, którego dawcą jest czwarta pleć. I tak można ciągnąć i rozbudowywać. Np dodać jeszcze oklaski (i pleć klakierów) bo bez tego samica wpada w depresję, nie je, nie pije i umiera. Dodajmy do tego karmicielką - bo matka bez cycków, - taką mamkę i już mamy 6. Damy mamce kogoś do przytulania bo bez tego mleka nie daje i już kolejna.

Ale to wszystko, te płcie mają swoje uzasadnienie biologiczne w rozrodzie. ktoś powie - a mrówki i inne owady? Z robotnicami i "żołnierzami"? Wbrew pozorom też mają biologiczną rolę związaną z rozrodem. ktoś musi karmić i bronić królową a roju. I potomstwo. Bez tego zginie i nici z rozrodu.

Ale jaka jest biologiczna rola homo w biologi gatunku ludzkiego, ssaków, ptaków itp nie wiem. Może jakaś jest (pisałem już o tym kiedyś) a może nie ma żadnej. A że występuje powszechnie w pewnym procencie w populacji ludzkiej (i zwierzęcej) to tylko poszlaka, ze jest po coś ale nie dowód.

Powyższe to taka trochę zabawa intelektualna i nie rości sobie praw do teorii naukowej, chociaż na pewnych faktach naukowych ogólnie oparta. Proszę więc wykorzystać do pewnej refleksji ale nie brać zbyt poważnie :roll: .

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 9959 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 897, 898, 899, 900, 901, 902, 903 ... 996  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 51 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group