forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 28 mar 2024, 10:42

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 6642 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 497, 498, 499, 500, 501, 502, 503 ... 665  Następna
Autor Wiadomość
Post: 06 paź 2019, 12:55 
Offline

Rejestracja: 11 gru 2018, 16:59
Posty: 4687
Czyli jakby nie patrzeć dla kasy się niemieckiej opcji sprzedałeś. Potem to już dorabianie ideologii.
To że nie było to 500+ ani 200 PLN podniesienia minimalnej pensji a duuuuuużo więcej (relacje marka zloty i zarobków były inne jak teraz), nie ma większego znaczenia.
Są oczywiście jednostki emigrujące z przyczyn ideologicznych ale większość jednak z powodów czysto materialnych lub życiowych. Zarobki, poziom życia, zagrożenie dla tego życia, zdrowia czy z obawy przed zamknięciem w kiciu.
I ja wcale a wcale Cię nie potępiam. Uważam to za normalne. Piszę tylko, że nie ma większej różnicy czy się sprzedasz (to wasze nie moje określenie) za 500 złotych czy 1000 euro. I nie ważne czy w kłopoty życiowe popadłeś bo cię sąsiedzi z dzielnicowym obrobili czy dlatego, że ci jedyny zakład pracy w mieścinie zamknęli likwidując przy okazji jedyne połączenie PKP czy PKS z inną gdzie jeszcze jakieś były. Liczy się skutek.
Z tego powodu, że popadłeś z innych powodów niż inni, że sprzedałeś się za marki a nie marne grosze nie możesz nikim pogardzać.
Teraz możesz prawić o ideałach i głupocie, ciemnocie innych bo masz pełną michę i się o nią zbytnio nie troszczyć. A zmartwienie czy starczy mi na urlop z kangurami czy tylko z kozami w Turcji nie jest żadnym zmartwieniem. Nie egzystencjalnym. Możesz więc teraz się zamartwiać losem gejow w Polsce, podejściem do imigracji, glosowaniem na PiS. konstytucją i wolnością słowa. Inaczej się myśli jak głowę zaprząta ci pytanie za co jutro obiad ugotuje albo za co buty dzieciom do szkoły kupie.
I żal, że mój syn nie może na wycieczkę z całą klasą pojechać. Nigdy morza nie widział i się pyta - mamusiu dlaczego my nigdy nie możemy gdzieś pojechać.

PS. Chłopaki nie dla wolności wysiadali tylko dla kasy. Wolność to im się z wystawami w sklepów i neonami kojarzyła chyba. Nie oszukujmy się. Ale może mówili, że dla wolności. Zawsze do lepiej brzmi... niż ja też chcę mieć taki telewizor i samochód.

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 06 paź 2019, 13:12 
Tiaaa...Jak będziesz się Irusia słuchał, to w zimie nie tylko na cumy nie będziesz miał, ale nawet sandały się skończą.

Chłop pisze że dostał paszport, bo zaplanował urlop w gestapowie, a został dlatego że go okradli rodacy.
Nasz miszcz przewidział chyba jumę w Polsce, dlatego wybrał erefen, jak 95% uciekinierów, a nie na przykład Bułgarię i jej Złote Piaski. Bo stamtąd pewnie by wrócił mimo niedogodności życia w Polsce.
:lol:

A Komandor rozpisuje się jakby wierzył w te androny...no chyba że wierzy, mimo że Komandor... :shock: :roll: :lol:


Na górę
  
 
Post: 06 paź 2019, 13:44 
Typ, który wie o wszystkich wszystko.
Interpretuje i ocenia jakby był w ich życiu cichym obserwatorem.
A to tylko zwykłe gdybanie pod dyktando swoich frustracji.
Dupek.
Nie próbuj odpowiadać to ocena jest nie polemika. :)

Odpowiedzi nie będzie.
A własciwie: rozwijaj się - ku uciesze czytających :)


Na górę
  
 
Post: 06 paź 2019, 14:19 
Offline

Rejestracja: 22 wrz 2014, 17:53
Posty: 10656
Lokalizacja: Czestochowa.
I czego się czepia...?! Ma w końcu prawo do swoich poglądów...... :roll:
Do PiS-u się zapisał czi co....?!


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 06 paź 2019, 17:43 
Dupek któremu wydaje się że może oceniać innych, bo do polemiki nie dorósł.
Jak zwykle żenada.
Dowcipu buc nie trybi. A taki mondry. :D


Na górę
  
 
Post: 06 paź 2019, 18:56 
Offline

Rejestracja: 11 gru 2018, 16:59
Posty: 4687
Zmieniając temat i a propos urlopu na antypodach. Strzeliłeś chociaż jakiegoś kangura w torbę czy może on cię strzelił? :lol: :lol:
Fotki jakieś masz? Opowiadaj! Bo mało kto tam pewnie był/ Ja nie byłem :(

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 07 paź 2019, 11:37 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 7:47
Posty: 6455
jeszcze raz, nikim nie pogardzam a jedynie mowie parowkowym skrytozercom , NIE ! :)
dobra i wystarczy,

zdjeciow narobilem i wkladam od czasu do czasu na fejsie.....na forumie nie bardzo umie, jesli masz fejsowe konto to zapraszam do znajomych Komandorze.

_________________
Ceń słowa. Każde może być twoim ostatnim. S.J.L. weil...Alle sagten: Es geht nicht. Da kam einer, der das nicht wusste und der es einfach tat.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 07 paź 2019, 16:39 
Offline

Rejestracja: 11 gru 2018, 16:59
Posty: 4687
to się naum

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 07 paź 2019, 22:41 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 17:33
Posty: 9999
Pan Iro umie wklejać linki do filmików YouTube, a nie umie wkleić linka do zdjęcia które już jest w internecie, żarty takie.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 08 paź 2019, 9:30 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 7:47
Posty: 6455
Komandor pisze:
to się naum



znaczy nie chcesz mnie w swoich fejkowych :) znajomych...fejsowych mialo byc, literka? albo dwie literki potrafia nie zmienic znaczenia slowa dla inteligentnych, podobno!

Antypody, Antypodami.....tu tez cywilizacja ale jakby inna kultura, siedzimy sobie, lody jemy, przechodzi ktos i kopie jakis plastikowy kubek, pojemnik ktory lezal na chodniku(mysle ze przypadkiem) i idzie dalej, za tym ktosiem szedl mlody merzszczyzna moze ze 35 lat, schyla sie podnosi ten pojemnik i wyrzuca do smietnika........normalnie mi szczena opadla, ale wracajac ze to Antypody to jestem tu drugi raz i dzicz juz widzialem, teraz sie cywilizuje w wielkim miescie :) za piec dni siadam w aeroplan i wracam do Europy.

A teraz ide na wieczornego ping ponga, siemano druhy.

_________________
Ceń słowa. Każde może być twoim ostatnim. S.J.L. weil...Alle sagten: Es geht nicht. Da kam einer, der das nicht wusste und der es einfach tat.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 6642 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 497, 498, 499, 500, 501, 502, 503 ... 665  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 51 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group