forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 28 mar 2024, 9:02

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 6642 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 496, 497, 498, 499, 500, 501, 502 ... 665  Następna
Autor Wiadomość
Post: 28 wrz 2019, 6:19 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 7:47
Posty: 6455
ja zawsze chodze ...znaczy na te najwazniejsze do Landu i do Bundestagu, to chyba dlatego tu nie rzadzi ktos taki jak Kaczynski, u nas wyborca jest jak ten w krawacie klient z ta roznica ze u was jest mniej awanturujacy sie a u nas majacy madrzejszy wybor. Cos takiego jak kurdupel nie zaistnialo by na politycznej scenie w wymiarze krajowym, federalnym.

_________________
Ceń słowa. Każde może być twoim ostatnim. S.J.L. weil...Alle sagten: Es geht nicht. Da kam einer, der das nicht wusste und der es einfach tat.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 28 wrz 2019, 9:55 
Offline

Rejestracja: 14 cze 2016, 11:06
Posty: 2533
Za to rządzą hitlerjugendy czy inni nazi spece :-)

_________________
Nic nie jest takie, jakim to widzimy...


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 29 wrz 2019, 12:56 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 7:47
Posty: 6455
ja nie wiem skad u Was a i Ciebie Parafon sie bierze ta hitlerfobia Jugend? jak sama nazwa wskazuje Jugend to mlodosc a hitler to facio co lyche oddal ...licze 2019 minus 1945....dawno temu to jaka ? kurwa, mlodosc skoro to bylo dawno temu, czy?

ok, dla dania szansy przeniesienia z niesmiertelnych dyskusji na temat mojego wzrostu, bo siem podobno wywyzszam i mam podagre, znaczy pogarde podobno do polaczkow.........chuja tam, kto mnie czyta ze zrozumieniem to mam zwis na ludzi przez male eL bez wzgledu na jego patriotyzm.

_________________
Ceń słowa. Każde może być twoim ostatnim. S.J.L. weil...Alle sagten: Es geht nicht. Da kam einer, der das nicht wusste und der es einfach tat.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 02 paź 2019, 9:37 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 7:47
Posty: 6455
sie Older w Trybunie wciol pomiedzy Satasia i mnie nie wracajacego, to tylko gwoli wyjasnienia jak by komus bylo znowu inaczej zrozumiane. jeszcze dziesiec dni i wracam na lono Europy, cieszycie sie ? bede mogl sie aktualniej udzielac. :) :)

_________________
Ceń słowa. Każde może być twoim ostatnim. S.J.L. weil...Alle sagten: Es geht nicht. Da kam einer, der das nicht wusste und der es einfach tat.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 02 paź 2019, 12:04 
Offline

Rejestracja: 22 wrz 2014, 17:53
Posty: 10656
Lokalizacja: Czestochowa.
Jasne, że się cieszymy........ :lol:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 04 paź 2019, 8:05 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 7:47
Posty: 6455
tak sie zastanawiam jako zastane te Polske po wyladowaniu, murowano czy zamurowano z oslupienia ....jakie te spoleczenstwo dennie glupie i wybralo sobie pis dzielcow na dalsze lata mamienia sie wlasnymi pieniedzorami........

_________________
Ceń słowa. Każde może być twoim ostatnim. S.J.L. weil...Alle sagten: Es geht nicht. Da kam einer, der das nicht wusste und der es einfach tat.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 04 paź 2019, 9:59 
Offline

Rejestracja: 22 wrz 2014, 17:53
Posty: 10656
Lokalizacja: Czestochowa.
Co zrobisz skoro większość tego społeczeństwa - durne.
Tu zgadzam się z Canim gdy odpowiadał na "dyskusję" Komandora z Wiarkiem.
Kurdupel, - stary cwaniak, - umiejętnie wykorzystał w/w fakt i dlatego wygrał.
Społeczeństwo ma bowiem w duuuużym poważaniu jakieś trybunały, Konstytucje i tym podobne pierdoły.
Ludzie patrzą, by dzieciom było co do jedzenia podać i aby buty na zimę miały a nie, aby sędzia sądził sprawiedliwie........ :(
A sprawiedliwość...?!
Jest jedynie taka, że wszyscy, bez względu na stan posiadania, - kopną w końcu w kalendarz...... :lol:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 04 paź 2019, 12:58 
Offline

Rejestracja: 11 gru 2018, 16:59
Posty: 4687
IroB pisze:
tak sie zastanawiam jako zastane te Polske po wyladowaniu, murowano czy zamurowano z oslupienia ....jakie te spoleczenstwo dennie glupie i wybralo sobie pis dzielcow na dalsze lata mamienia sie wlasnymi pieniedzorami........


Irek, z całym szacunkiem, ale odpowiedz tak szczerze? Bo coś ty to tego rajchu tak naprawdę wyjechał?
Czy dlatego, że wolność słowa niemiecka ci się marzyła? Aby brać udział w paradach równości? A może dlatego, że koniecznie chciałeś mieć jednopłciowe małżeństwo z adoptowanym dzieckiem za sąsiadów albo chciałeś z Turkiem sobie kosmopolitycznie popracować?
Bo według mnie prawda jest taka, że dla piniendzorow (i może też braku pracy) tam pojechałeś? Dlaczego więc zarzucasz innym, że o piniondzorach myślą bardziej niż o jakiś tam ideałach? Nie każdy jest taki mundry jak Ty i dlatego wyjechali. Są niestety na świecie głupki, którzy nie chcieli lub nie mogli wyjechać.

Czasami mnie szokuje Wasze bezmyślne zacietrzewienie odbierające Wam rozum do reszty. Jeśli ktoś tu wychodzi na głupka to raczej nie społeczeństwo "en masse" a Ci co tak uważają jak powyżej.

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 05 paź 2019, 10:21 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 7:47
Posty: 6455
szczerej odpowiedzi oczekujesz? OK, w 1983 roku w sierpniu rowno miesiac po zniesieniu praw stanu wojennego wyjechalem do eReFeNu na zaslozony urlop wypracowany w rejsach rybolowczych, paszport otrzymalem bo w podaniu umotywowalem to tym ze chce , kurwa, na urlop i ze zawsze wracalem do kraju z rejsow rybaczych ( byl czas ze wracalismy niepelna zaloga bo wysiadali chlopaki dla wolnosci na zachodzie) ja ! KURWA; WRACALEM ...bo ojczyzna, bo czterejpancerni, bo Klos, bo OJCZYZNA........tak mnie wychowywano, bez boga ale w milosci do ludowej ojczyzny...wiec wracalem, az kiedy wyjechalem na zaslozony urlop, nie wrocilem, nie wrocilem bo mnie LUDOWA ojczyzna okradla z tego niewiele co czlowiek jako stojacy na poczatku swej drogi zyciowej uciulal :) ok, ok, ok ! nie ojczyzna a skurwysynskie somsiady i dzielnicowy milicjant, ludziska poprostu, wiec w zasadzie nie wyjechalem ale musialem tu zostac bo mnie sytuacja zmusila........ale odbieglem od tematu....nie, nie, nie odbieglem ale temat rzeka, zycie moje cale. Krotko, skoro juz tu musialem zostac to rozgladalem sie za znalezieniem mozliwosci jak zyc lepiej, jak wykorzystac wlasne mozliwosci jak zrobic sobie by byc zadowolonym z zycia, jestem zadowolony.
Ta cala wolnosc slowa niemieckiego, parady rownosci i obcowanie z tureckimi wspolobywatelami wyszla sama a i pieniedzory nie byly mi obojetna, powiem wiecej, wreszcie placono mi pieniedzorami a nie medalem , gozdzikiem i dyplomem za zaslogi a wymiernym przelicznikiem.

a teraz do meritum, nie zarzucam nikomu ze robi cos dla kasy, zarzucam ze robi cos za kase wlasna dla ktosi ktorzy robia go jego wlasna kasa we w chuja, sutenerzy, klamcy, oszusci, latacze na koszt, KURWA !!!!!zarzucam CIEMNIACTWO !!!!! ciemniakom, ot i wszystko.

A ci ktorzy nie wyjechali i zostali w kraju https://www.youtube.com/watch?v=7cxpkF9wTC0 ......https://www.youtube.com/watch?v=RoidjHh1W2w

musza sie motywowac takimi nutami ......albo takimi.....https://www.youtube.com/watch?v=0qxP_5x_zTI

_________________
Ceń słowa. Każde może być twoim ostatnim. S.J.L. weil...Alle sagten: Es geht nicht. Da kam einer, der das nicht wusste und der es einfach tat.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 05 paź 2019, 15:51 
Offline

Rejestracja: 22 wrz 2014, 17:53
Posty: 10656
Lokalizacja: Czestochowa.
Spokojnie!
Ja Cię rozumiem. Też miałem zostać w Kanadzie ale bo zaręczynach byłem ....... :lol:
I bardzo mi się ruchać chciało........ :roll: To se pomyślałem, że jeszcze te półtora miesiąca wytrzymam. W przeciwnym razie dziś miał bym obywatelstwo Kanady....... :D


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 6642 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 496, 497, 498, 499, 500, 501, 502 ... 665  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 38 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group