forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 28 mar 2024, 12:41

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1800 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168 ... 180  Następna
Autor Wiadomość
Post: 25 wrz 2019, 12:42 
Offline

Rejestracja: 22 wrz 2014, 17:53
Posty: 10656
Lokalizacja: Czestochowa.
Nie przesadzajcie Komandorze........dziś kiłę się leczy w tydzień. 1200 000jednostek debecyliny w dupę i nawet w szpitalu nie musi leżeć...... gorzej, jak by HIV-a złapał..... :lol: Tyle, że Stanaksowi prędzej grozi gorączka zach. Nilu.........tam ciapatych coraz więcej......... ;) Poza tym, on nie podlega pod naszą służbę zdrowia.......znaczy ma szanse być wyleczonym.
Chyba, że na urlopie w kraju gdzieś polezie..... :oops:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 25 wrz 2019, 13:12 
Offline

Rejestracja: 11 gru 2018, 16:59
Posty: 4687
A ja nic o trudnościach czy przewlekłości leczenia nie pisałem. ja tylko zauważyłem, że jakby Stan załapał jaką amerykańska nawet, to i tak te 1200 000 jednostek na koszt NFZ dostanie. Nie ważne czy sam polazł czy zgwałcon został.

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 25 wrz 2019, 15:15 
Offline

Rejestracja: 22 wrz 2014, 17:53
Posty: 10656
Lokalizacja: Czestochowa.
Oczywiście wiem........mnie chodzi jedynie o to, czy tak samo cza by go traktować jak by sam polazł czy jak go przeleciano........ :lol:
Dobra.......se zażartowałem....... ;)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 25 wrz 2019, 18:25 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 wrz 2014, 1:12
Posty: 6422
Lokalizacja: Mokolodi - Okavango
Komandor pisze:
A Stan jak się zarazisz kiłą to też cię na koszt państwa wyleczą chociaż powinni powiedzieć spadaj, sam tam polazłeś.,
Przecież napisałem, żeby lazły do NFZ-tu!
Zamiast jęczeć w mediach i zawracać dupę RPO.
Nie wiedziały u kogo/dla kogo będą pracować?

_________________
Kobieta mnie bije - nigdy nie należy wierzyć informacjom niezdementowanym.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 25 wrz 2019, 19:10 
Offline

Rejestracja: 11 gru 2018, 16:59
Posty: 4687
W tym przypadku właściwym jest nie NFZ a PIP, Sąd Pracy albo własnie RPO.

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 26 wrz 2019, 10:02 
Offline

Rejestracja: 04 wrz 2014, 19:45
Posty: 2943
Dlatego RPO wydaje mi się najwłaściwszy.
Dyskryminacja ze względu na stan rodzinny jest w Polsce zakazana, nawet w stosunku do kryminalistów.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 22 paź 2019, 10:04 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 19:22
Posty: 14868
Lokalizacja: Nad Bałtykiem
Pedagodzy są odpowiedzialni za zbawienie młodzieży.... :!: :!: :!: :lol: :lol:

Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 22 paź 2019, 11:02 
Offline

Rejestracja: 11 gru 2018, 16:59
Posty: 4687
O jak miło. Dbałość o zbawienie młodzieży to poważne zadanie. Ciekawe jak policzą sprawność zbawiania... :twisted:

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 22 paź 2019, 16:28 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 wrz 2014, 22:25
Posty: 1496
Wielki Wezyr pisze:
Pedagodzy są odpowiedzialni za zbawienie młodzieży.... :!: :!: :!: :lol: :lol:

Obrazek

Witamy w Kraju Rad... Parafialnych :lol: :lol: :lol: :lol:

_________________
Av miał rację: Rosję trzeba cofnąć do czasów Wielkiej Smuty, a na Kremlu ustanowić polską załogę.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 22 paź 2019, 17:56 
Offline

Rejestracja: 04 lis 2015, 9:10
Posty: 718
nie wiem co ma wspolnego Popieluszko z edukacja mlodego pokolenia, tylko mocno zaczadzony religia osobnik mogl polaczyc te dwie rzeczy w jednym pismie, nawiasem piszac odsluchalem sobie kilka archiwalnych kazan Popieluszki jak rowniez zapoznalem sie bardziej z jego biografia i wysnulem kilka wnioskow

dysponuje wylacznie nagraniami dzwiekowymi ale jestem praktycznie pewny ze wszystkie te kazania byly odczytywane z kartek a nie wyglaszane z pamieci lub improwizowane, to kazdy glupi potrafi, napisze wiecej, gdybym nie znal maniery powolnego czytania duchownych powiedzialbym ze czytajacy moze byc lekko uposledzony umyslowo, jednakze to wcale nie jest wykluczone biorac pod uwage ze nawet koscielne zrodla donosza ze byl bardzo ,,przecietnym'' uczniem a czytajacy mimo niesamowicie powolnego, nawet jak na kleche, czytania, robi bledy (np. przestawia slowa), gdyby dzisiaj puszczano te deeeeeeeeennnnneeeee kawalki w szkolach to najdalej po kilkunastu minutach polowa uczniow zasnelaby a druga ze zdziwieniem stwierdzilaby ze ta mucha chodzaca po suficie to najbardziej interesujace zwierze na swiecie

btw. nasz misio odbyl sluzbe wojskowa w latach 66-68 i jego apologeci w zenujacy sposob przedstawiaja cwiczenia wojskowe ktore przechodzilo chyba 100% poborowych jako znecanie sie nad biednym klerykiem, pewnie nawet obieranie ziemniakow na obiad dla zolnierzy kwalifikowane byloby jako stygmaty ale to juz smierdzialoby groteska chyba nawet dla stetryczalych dewotow, tak czy siak wojsko mialo wyniszczyc fizycznie Popieluszke (nawet Google nie potrafi znalezc drugiego takiego przypadku ,,wyniszczenia''), to nic ze pochorowal sie dopiero 2 lata po opuszczeniu armii (w 2 pierwszych zdaniach tego postu pisalem juz o talentach w laczeniu ognia i wody)

wrocmy do kazań, jest malo prawdopodobne aby to sam Popieluszko byl ich autorem, nie ma opcji zeby szeregowy ksiadz mogl przedstawiac oficjalne stanowisko w tak waznych kwestiach w dodatku w pelni podpierajac sie autorytetem kosciola, to jest jasne jak slonce że....

kosciol nie mogl pozostac obojetny wobec stanu wojennego poniewaz byl dosc mocno utozsamiany z ruchem Solidarnosci i milczenie mogloby zostac odebrane przez zwiazkowcow jako zdrada ale nie mogl takze wystapic oficjalnie przeciw wladzom, nawet rezydujacy w Watykanie przyjaciel Degollado przezornie unikal konfrontacji, znaleziono wiec rozwiazanie posrednie, z wlasnych szeregow wytypowano kozla ofiarnego ktory mial zasugerowac ludziom ze purpura trzyma z tlumem a jednoczesnie zeby mozna bylo latwo sie od niego odciac w razie draki - prosze pana, to nie my, to byla jego prywatna inicjatywa - , kozla fanatycznego zeby sam wierzyl w to co robi i nie dawal sie przekupic albo wmanewrowac w skandal a jednoczesnie glupiego zeby dalo sie nim latwo sterowac i wykorzystal swojej pozycji na swieczniku w sposob niezgodny z intencjami wladcow kukielki, tak narodzil sie Popieluszko, bezwolny recytator podsunietych kazań

mysle ze kler po cichu liczyl sie z mozliwoscia fizycznej eliminacji swojego figuranta ale chyba nie do konca wierzyl ze tak sie stanie, zdaje sie ze nawet sam Urban przyznawal po latach ze wyeliminowanie Popieluszki bylo bledem, z jednej strony dobrze bo kler nie odwazyl sie juz podsuwac kolejnej marionetki lecz z drugiej kler zdobyl meczennika zerowym kosztem, dla kosciola martwy Popieluszko byl zdecydowanie cenniejszym nabytkiem niz zywy, za jakis czas i tak musieliby przerwac to przedstawienie co mogloby zrodzic wiele klopotow i znakow zapytania (moze musieliby go suspensowac jak Natanka?) a tak problem rozwiazal sie sam w najlepszy z mozliwych sposobow, tak oto anemiczny retard zostal wykreowany na idola, pewnie gdyby nagle zostal wskrzeszony i zaczal cos mowic w telewizji to wielu jego fanow byloby rozczarowanych jego poziomem


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1800 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168 ... 180  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 41 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group