forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 28 mar 2024, 22:09

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 9959 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 892, 893, 894, 895, 896, 897, 898 ... 996  Następna
Autor Wiadomość
Post: 18 wrz 2019, 9:38 
Wejście do budynku: :)

Obrazek


Na górę
  
 
Post: 18 wrz 2019, 9:41 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 19:22
Posty: 14868
Lokalizacja: Nad Bałtykiem
Zamknięte drzwi nie są przeszkodą dla Misiewicza.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 03 paź 2019, 12:14 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 paź 2014, 16:51
Posty: 4286
Jak to powiedzial prezes - prawdziwa rodzina to jeden facet, jedna kobieta zyjacy w stalym zwiazku i ich dzieci.
Stary Morawiecki mial jeszcze dodatek w postaci kochanki i wspolnego z nia dziecka.

Cytuj:

W 2015 r. opinią publiczną wstrząsnęła wiadomość, że od dłuższego czasu Morawiecki senior nie żyje z żoną, ale z partnerką Anną. - Oczywiście kocham swoją żonę, ale z nią nie jestem od dłuższego czasu. Tak się potoczyło... Ale nie mamy rozwodu - zastrzegał. - Byłem z Jadzią do 1981 r. Wtedy przyszedł stan wojenny, a wcześniej, bo w 1976 r., poznałem Annę. Zakochaliśmy się... - dodawał marszałek. Jednak los chciał, że przez całe lata 80. nie było im dane ponownie się spotkać. - Urwał nam się kontakt. Odnaleźliśmy się na początku lat 90. Pokochaliśmy się. Anna jest ode mnie młodsza o 15 lat. To piękna, mądra kobieta. Bardzo ją kocham - wyznawał Kornel Morawiecki w "Super Expressie". Para ma syna Jerzego, który obecnie ma 26 lat

Wzruszylam sie.

_________________
Ave Seitan!


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 03 paź 2019, 22:15 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 17:33
Posty: 9999
korbaczeska pisze:
Jak to powiedzial prezes - prawdziwa rodzina to jeden facet, jedna kobieta zyjacy w stalym zwiazku i ich dzieci.
Stary Morawiecki mial jeszcze dodatek w postaci kochanki i wspolnego z nia dziecka.

Cytuj:

W 2015 r. opinią publiczną wstrząsnęła wiadomość, że od dłuższego czasu Morawiecki senior nie żyje z żoną, ale z partnerką Anną. - Oczywiście kocham swoją żonę, ale z nią nie jestem od dłuższego czasu. Tak się potoczyło... Ale nie mamy rozwodu - zastrzegał. - Byłem z Jadzią do 1981 r. Wtedy przyszedł stan wojenny, a wcześniej, bo w 1976 r., poznałem Annę. Zakochaliśmy się... - dodawał marszałek. Jednak los chciał, że przez całe lata 80. nie było im dane ponownie się spotkać. - Urwał nam się kontakt. Odnaleźliśmy się na początku lat 90. Pokochaliśmy się. Anna jest ode mnie młodsza o 15 lat. To piękna, mądra kobieta. Bardzo ją kocham - wyznawał Kornel Morawiecki w "Super Expressie". Para ma syna Jerzego, który obecnie ma 26 lat

Wzruszylam sie.


Czym? tym że facet ma 26 lat czy tym że ma kochankę?
Kochanka jest dozwolona, biblijna, żona ma męża mąż ma kochankę i mają dzieci, w biblii to norma, rodzina jakich wiele, żony nie porzucił, nie wyparł się.
Facet umartwiać się nie musi żona już nie rodzi, to zapładnia kochankę, po bożemu.
Karalny jest onanizm, cudzołóstwo i sodomia.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 03 paź 2019, 22:19 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 17:33
Posty: 9999
szary pisze:
... fakt,
że kobiety muszą siadać oddając mocz obraża ich godność kobiecą.....


Nieprawda, doskonale mogą sikać stojąc, wystarczy nieco manipulacji, facet też się gimnastykuje żeby ptaka wyciągnąć.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 04 paź 2019, 8:10 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 wrz 2014, 14:41
Posty: 2026
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 04 paź 2019, 9:45 
Offline

Rejestracja: 22 wrz 2014, 17:53
Posty: 10656
Lokalizacja: Czestochowa.
Ależ "Cani" !
Oczywiście, że nie ma sprawy, której nie można by rozwiązać:
Ale imaginuj sobie, jak duże torebki musiały by nasze kobitki nosić, by w nich te wszystkie "akcesoria"
pomieścić....?! Wystarczy poobserwować co się dzieje, gdy takiej telefon zadzwoni....... :lol:
Teraz wyobraź sobie, jak ona wyrzuca wszystko z torby, gdy jej się sikać zachce w poszukiwaniu lejka...... :o Przecież postronny obserwator miał by taką frajdę że hej.......!
Niech już może lepiej pozostanie wszystko po "staremu"........
Ja bym proponował, obniżyć dotacje na fundusz kościelny i jednocześnie zmniejszyć opłaty za korzystanie z pisuarów do jednolitej kwoty.......np. 0,50gr..........było by sprawiedliwie........ :roll:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 04 paź 2019, 18:10 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 wrz 2014, 14:41
Posty: 2026
Ja też jestem zdania aby pozostało po staremu, a ksiądz czy se obsika czy obesra sutannę to jego problem. :lol:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 04 paź 2019, 20:10 
Offline

Rejestracja: 22 wrz 2014, 17:53
Posty: 10656
Lokalizacja: Czestochowa.
Aaa!
To za to się z Tobą Cani napiję...... :D


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 08 paź 2019, 8:57 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 19:22
Posty: 14868
Lokalizacja: Nad Bałtykiem
To straszne, co geje robią z dziećmi. :lol: :lol:

„Trzeba pochwalić postawę tego Pana, który przed przyjazdem straży pożarnej udzielił pomocy osobom poszkodowanym” – piszą na Facebooku administratorzy strony OSP Regut, czyli Ochotniczej Straży Pożarnej w Regucie. Owym „panem” okazał się europoseł Robert Biedroń. Do wypadku doszło na drodze krajowej nr 50 w miejscowości Tabor. Biedroń wydostał z płonącego auta kierowcę i dwuletniego chłopca. Poszkodowanych zaprosił do swojego samochodu, a sam gasił pożar gaśnicą, zanim na miejsce przybyła straż pożarna. Nikomu nic się nie stało.

Obrazek

https://www.polityka.pl/tygodnikpolityk ... 0833K_hBjQ


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 9959 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 892, 893, 894, 895, 896, 897, 898 ... 996  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 47 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group