forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 29 mar 2024, 22:35

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1533 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106 ... 154  Następna
Autor Wiadomość
Post: 10 wrz 2019, 23:49 
Offline

Rejestracja: 23 cze 2019, 15:25
Posty: 1188
I jeszcze teraz jakas baba stuka do drzwi, żeby ją przewalic ale już nie mam siły, cala zuzylem na dysonans poznawczy.

Wziąłem się za koncepcjez których nam robolom nie wolno dotykać, bo one nie są dla nas. One są dla ludzi szczególnych, szczególnie przygotowanych dla których wychowawcy byli wytryskiem wartości.

A przy okazji jeszcze pytnie Kamandorze.
Kto dał Ci prawo mnie tak plugwic?

Kto, nikt?
Sam je sobie wziąłeś?
A może matka Natura?
Albo Bóg ojciec?

Jaka siła w ziemi i na niebie dala Ci prawo sądzić, że moje zakwestionowanie niejawnej i nieopodatkowanej własności jest konsekwencją mojego niepowodzenia?

A jeśli ogadles i jest dokładnie jak mówisz to zapomniałeś przy tym bronić waszych praw argumentami.
Ale zawsze możesz się poprawić.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 11 wrz 2019, 18:29 
Offline

Rejestracja: 23 cze 2019, 15:25
Posty: 1188
Wracając do tajemnic, że tak znowu zapytam, kto dał Wam prawo do ukarania ludzi za wyjawienie prawdy?

1. Bóg Ojciec?
2. Matka Natura?
3. prymitywna chciwość?
4.?????

Tylko nie odpiadajcie znowu milczeniem.
Aaaa tak właśnie zrobicie?
Racjonalizujac to sobie waszą wyższą kulturą i nie schodzeniem na poziom pytań na które odpowiedź brzmi - bo tak chce i w dupie!


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 12 wrz 2019, 6:04 
Offline

Rejestracja: 23 cze 2019, 15:25
Posty: 1188
Wracając do państwowej, przymusowej egzekucji własności chciałbym zapytać kto dał Wam prawo do własności tajnej i nieopodatkowanej?
1. Kultura?
2. Instynkt?
3. Agresja + arogancja?
4. Potrzeba opieki ludźmi na taśmie?
5.???????
Nie bądźcie tacy i odpowiedzcie, żebym się dowiedział skoro Wy wiecie.

Żeby nie było - bo ja tak chce, a jak ja tak chce to dlatego że chce tego cała rodzinka czyli Bóg Ojciec + Matka Natura.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 12 wrz 2019, 22:44 
Offline

Rejestracja: 23 cze 2019, 15:25
Posty: 1188
Może jeśli zadam inne pytanie ktoś odpowie na nie.

Po wyglądzie można rozpoznać ile kto ma kapitału, po sylwetce, kolorze, gęstości i barwie skóry, uzębieniu, owłosieniu, klarownosci gałek ocznych, paznokciach, po wyglądzie stóp i dłoni.

Pytanie jest takie czy wolno, czy należy doprowadzac do takich różnic społecznych, które roznicuja ludzi tak w wyglądzie jak botoks?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 13 wrz 2019, 3:26 
Offline

Rejestracja: 23 cze 2019, 15:25
Posty: 1188
Przy okazji zapytam jaką rolę w naszych decyzjach odgrywają emocje?
Weźmy za przykład kolektywne karanie osobnika za wyjawienie przez niego tajonej przez kolektyw prawdy.

Zasadniczą?

Wyobraźcie sobie zaprogramowana na pokonanie pewnej drogi maszynę, która natrafia na przeszkodę, która może ominąć z lewej lub z prawej strony. Czy ta maszyna w zakresie wyboru storny ominięcia przeszkody ma alternatywę czy maszyny nigdy nie mają żadnej alternatywy?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 13 wrz 2019, 3:31 
Offline

Rejestracja: 23 cze 2019, 15:25
Posty: 1188
Wyobraźcie sobie jeszcze proces dokonywania wyboru przez zaprogramowana maszynę drogi z jej perspektywy.

Maszyna w swojej świadomości wybiera to co chce tak jak Wy przy wyborze waszego prezydenta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 13 wrz 2019, 3:51 
Offline

Rejestracja: 23 cze 2019, 15:25
Posty: 1188
Wyobraźcie sobie jeszcze, że proces maszyny można obserwować w dwóch wymiarach, zewnętrznym i wewnętrznym.
Zewnętrzna obserwacja to doznanie obcego ruchu i obcej materii a wewnętrzna obserwacja oznacza być tym procesem.

Czy przyszło Wam kiedyś do głowy, że świadomość i czynność waszych ciał to nie 2 lecz 1?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 13 wrz 2019, 10:51 
Załącznik:
_______ (1).jpg
_______ (1).jpg [ 102.24 KiB | Przeglądany 1594 razy ]


Na górę
  
 
Post: 13 wrz 2019, 15:17 
Offline

Rejestracja: 23 cze 2019, 15:25
Posty: 1188
Czyli jeśli nie przezez wzbudzenie poczucia wstydu, nizszosci i winy to poprzez wybudzenie smiesznosci.

Byleby bronić panujących zasad, bez żadnego usprawiedliwienia, dla własnej korzyści.

Czy taka ignorancja nie jest wroga?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 14 wrz 2019, 0:10 
Offline

Rejestracja: 23 cze 2019, 15:25
Posty: 1188
Czynność ciała nazywamy jego stanem, np proces uruchomienia komputera startem a proces jego wygaszenia zamknięciem.

Kiedy niezależnie działające komputery zostały połączone w sieć, ponad stanem jednostki komputerowej wyksztalcil się stan chmury komputerów.

Przejawem wykształcenia się stanu chmury komputerów, tj czynności globalnej sieci jest dla przykładu:

Cytuj:
Niespodzianka!
Drugim co do wielkości regionem na świecie, gdzie jest najwięcej giełd, przynajmniej na podstawie statystyk, jest… “Nie wiadomo gdzie”. Obecnie na rynku działają 33 giełdy bez wyraźnego powiązania regionalnego. Chodzi głównie o zdecentralizowane platformy.

https://bitcoin.pl/ranking-top-5-krajow ... yptowalut/

Czy wiecie, że globalny charakter stanu chmury urządzeń komputerowych wynika ze związania ich materia światłowodów?

Dzięki sieci połączeń chmura stała się jednym, łącznym i ciągłym ciałem.

Każde związanie ciał prowadzi do wykształcenia się stanu lacznego tj. lacznej czynności.

Chmura komputerów jest programowalna tak samo jak pojedyncza jednostka.
W tej chwili złożona chmura przejawia proste czynności odziedziczone od jednostek ale w jej strukturze może się rozwijać czynność złożona.

Sama złożoność chmury może prowadzic do utraty kontroli nad jej czynnością.
W chmurze może rozwinąć się inteligencja wyższa od inteligencji człowieka.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1533 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106 ... 154  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 96 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group