forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 28 mar 2024, 10:06

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1800 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165 ... 180  Następna
Autor Wiadomość
Post: 08 wrz 2019, 8:39 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 wrz 2014, 2:49
Posty: 7256
Lokalizacja: warmińsko-mazurskie
FASZYZM ma.

_________________
***** ***


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 08 wrz 2019, 9:28 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 wrz 2014, 14:41
Posty: 2026
canislupus pisze:
No dzieje się, Prezes tyle naobiecywał na konwencji w Lublinie, że klękajcie narody.
Dobrze, że deszczu bananów nie obiecał bo cukrzycy by się pochlastali. Ma być tak dobrze, że dobrzej być chyba nie może.
A elektorat wył i klaskał w radosnym uniesieniu, opętany wizją tego dobrobytu co ma nastąpić.
Jakiś malkontent defetysta powiedział, że po tych obietnicach chleb będzie kosztował 25zł. chciało by się rzec - pajacu po co nam chleb(?), będziemy żarli szynkę, bez chleba(!).

Cholera ! Zapomniałem dopisać przestrogę Alexisa Tocquevillea -
......."Demokracja kończy się wtedy, kiedy rząd zauważy, że może przekupić ludzi za ich własne pieniądze" .


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 08 wrz 2019, 10:13 
Toż mnie właśnie chodzi o to, żeby mnie Du*a deportował i pozbawił obywatelstwa,
a Urząd Skarbowy mógłby mnie w dudę pocałować z pytaniem - ile i gdzie zarabiam.
Wtedy jako prześladowany religijnie bezpaństwowiec, bez trudu dostałbym brytolski
paszport.


Na górę
  
 
Post: 08 wrz 2019, 13:40 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
MMM pisze:
Boruch pisze:
Jak już kiedyś napisałem - każdy dzień przynosi nam nowego intelektualnie inaczej ukształtowanego. Co za dzień, co za dzień!

Obrazek



Ta pani napisała na swoim fb, że nic nie zrozumieliśmy z jej przesłania :D

https://www.facebook.com/Mateusiak.Piel ... 2493360285


Tak przyznaję się, że ja nic nie zrozumiałem :D Wyjaśnienie tej pani jest - i tu użyję PiSowskiego standardu - modelowe. Pieprzenie w bambus to u nich norma, a potem próba udowadniania że tępy lud "wyrwał z kontekstu". Problem tylko w tym jaki kontekst do tego gówna przykleić żeby wyszła z tego logiczna całość?

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 08 wrz 2019, 14:17 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
Pani poseł ma rację w jednym. Niech każdy sam we własnym sumieniu rozsądzi co ona nasmarowała w owym dziele na temat "filmu". Choć nie ma to nic wspólnego z filmem "Wołyń". Jest to typowy paszkwil na tych Polaków co nie z PiSem. I niestety usprawiedliwienie do tegoż, wypada jeszcze gorzej niż owo dzieło czy artykuł. Pani poseł pisze wyraźnie, nazywa rzeczy po imieniu. Dyskryminuje przybyszów. Powinna sobie zadać pytanie czy nasi sąsiedzi, np Niemcy, Brytyjczycy, Francuzi też mają prawo żądać od Polaków podobnych oświadczeń? Co pani poseł na to? Bo każdy kij ma dwa końce. Pani poseł popierdoliło się prawo i jego respektowanie z ideologią i wiarą. To typowa skaza wszystkich PiSowców.

A oto rzeczony tekst. Warto przeczytać, bo wtedy będzie się miało możliwość oceny z kim mamy do czynienia.

https://wpolityce.pl/historia/315441-wy ... sprzed-lat

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 08 wrz 2019, 16:50 
Offline

Rejestracja: 11 gru 2018, 16:59
Posty: 4687
Polak nie musi. Polak z definicji jest pełen wartości :lol:
A kto nie jest to nie Polak. Zrozumiał? :lol: :lol:

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 08 wrz 2019, 17:50 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
Nie.

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 09 wrz 2019, 0:40 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 wrz 2014, 2:49
Posty: 7256
Lokalizacja: warmińsko-mazurskie
canislupus pisze:
canislupus pisze:
No dzieje się, Prezes tyle naobiecywał na konwencji w Lublinie, że klękajcie narody.
Dobrze, że deszczu bananów nie obiecał bo cukrzycy by się pochlastali. Ma być tak dobrze, że dobrzej być chyba nie może.
A elektorat wył i klaskał w radosnym uniesieniu, opętany wizją tego dobrobytu co ma nastąpić.
Jakiś malkontent defetysta powiedział, że po tych obietnicach chleb będzie kosztował 25zł. chciało by się rzec - pajacu po co nam chleb(?), będziemy żarli szynkę, bez chleba(!).

Cholera ! Zapomniałem dopisać przestrogę Alexisa Tocquevillea -
......."Demokracja kończy się wtedy, kiedy rząd zauważy, że może przekupić ludzi za ich własne pieniądze" .


O czym ci ludzie oczywista nie wiedzą, lub udają że nie wiedzą.

_________________
***** ***


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 10 wrz 2019, 23:28 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 21:42
Posty: 316
Dziś naszła mnie ochota obejrzeć sobie film z czasów komunistycznych, słusznie minionych, a mianowicie komedię polską "Giuseppe w Warszawie". Ponieważ już od dawna zarabiam w walucie zachodniej, byłem nawet gotów odpalić za ten film te parę fenigów, co to mi pozostały w słoiku pełnym marek niemieckich NRD, zakopanych na śląskiej hołdzie, w miejscu oznaczonym yksem z wągla. Ale tu się okazuje panie, że nie ma. Hajs Honeckera nadal jest, ino nie mamy pańskiego filmu i co nam pan teraz zrobi?

No to se poszukam u piratów. Ponieważ mieszkam w takim kraju, w którym torrenty są be, luknę na chomika. Niby było, ale pousuwane. Bo jakaś instytucja pilnuje, by usuwać takie pliki, donosi, kabluje. Ok. Nie jestem komuchem, szanuje święte prawo własności. Tylko dlaczego gdy szukam innych filmów to mam je do ściągnięcia na legalu w wersji online, a tu już nie? Ja nawet zapłacę te 4,99 euro czy funtów, nie ma problemu, tylko udostępnijcie plik! Jakaś kurwa przegapiła, że mamy XXI wiek i nikt już nie chce zamawiać tłoczonej płytki do domu!?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 10 wrz 2019, 23:31 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 21:42
Posty: 316
Zobaczcie sobie studio filmowe TOR, na youtubie udostępnia za friko masę świetnych filmów, także po rekonstrukcji cyfrowej, w dojebanej jakości, do tego za free. Ale nadal jest w chuj kultowych polskich komedii, których ci nie udostępnią nawet za pieniądze. No kurwa!? Co się w tej Polsce dzieje!?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1800 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165 ... 180  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 39 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group