forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 28 mar 2024, 18:45

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 6642 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 486, 487, 488, 489, 490, 491, 492 ... 665  Następna
Autor Wiadomość
Post: 24 sie 2019, 20:40 
IroB pisze:

taaaaak , najszersza styczna popisowcow to jedzenie z rak katabasow i kleczenie
przed nimi,
a mnie Lweica zaimponowala wiara w spoleczenstwo


Starszyś jest, to możesz już trącony demencją nie pamiętać danego Polakom przez lewicę
konkordatu, ani lidera lewicy, na kolanach pielgrzymującego do pedofila Jankowskiego z
koncesją na wydobywanie bursztynu. Tak, tego wspierającego dzisiaj lewicę Kwaśniewskiego,
zaiste wiara w społeczeństwo uwiesiła u klamki papamobila. Niech spadają do swojej krypty.


Na górę
  
 
Post: 24 sie 2019, 21:01 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 7:47
Posty: 6455
ja tam oceniam terazniejszosc i obecne obietnice, (obiecanki cacanki juz zawsze byly) wole wzonc sie na lep obiecanek swieckich i postepowych i wybrac tych niz tych co mi z gory mowia ze kruchta i katabasy benda mogli ruchac dzieci.

Ok z tym konkordatem to dali dupy (owczesna lewica)......ale to bylo dawno, dzisiaj jak skrewio to mysle ze wiedza ze wyborca im tego nie wybaczy. Dlatego apeluje do 50% spoleczenstwa ktore ma wyjebane na polityke i politykow, przelamcie sie i pojdzcie do urny, dajcie Polsce szanse na normalnosc swoim glosem na LEWICE.

_________________
Ceń słowa. Każde może być twoim ostatnim. S.J.L. weil...Alle sagten: Es geht nicht. Da kam einer, der das nicht wusste und der es einfach tat.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 24 sie 2019, 21:28 
IroB pisze:
dajcie Polsce szanse na normalnosc swoim glosem na LEWICE.


Ja już raz dałem. Prezydent z lewicy, premier z lewicy, 216 mandatów w Sejmie i 45% poparcie.
Cztery lata i lewica z ryjem w błocie. Nawet wprowadzenie Polski do Unii nie pomogło, i w
konsekwencji niekompetencji lewica wylądowała poza Sejmem. Z mojej winy? Nie, z własnej.
Ja w trosce o lewicę na nią nie zagłosuję, bo jak potrafili pierdyknąć o gumno z 45%, to z
11% zaryją się na 10 metrów pod. Ja jestem może naiwny, ale oszukać mnie można tylko raz.
Syndromu sztokholmskiego nie mam.


Na górę
  
 
Post: 24 sie 2019, 21:35 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 7:47
Posty: 6455
hym, znaczy ludziska podejrzewasz w nich , ale Zandberg mowil o waznosci czlowieka a nie pieniedzy...a Czazasty mowil o panstwie prawa i wlasnych przezyciach......a Biedron o wolnosci...a pani Grazyna glosowala na pis i jest zdenerwowana........

_________________
Ceń słowa. Każde może być twoim ostatnim. S.J.L. weil...Alle sagten: Es geht nicht. Da kam einer, der das nicht wusste und der es einfach tat.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 24 sie 2019, 22:29 
Mówił i tyle tylko. W 2001 też mówili. Ja uważam, że Polacy nie dorośli do demokracji.
O wiele lepiej Polak funkcjonuje w totalitarnym zamordyzmie niż w demokracji, bo jak
uczy historia, wolność odbiera Polakowi resztki rozumu i pcha go na powrót w dyby.
Dopóki notoryczny łgarz będzie co 4 lata ponownie wybierany, dopóty nie można będzie
nazywać Polaków świadomym społeczeństwem. Przyjęliśmy kłamstwo za normę, i niby
podniecamy się programem, ale po wyborach nie rozliczamy z obietnic, i w ponownych
wyborach głosujemy na bezczelnego łgarza ponownie, bo to tylko obietnice wyborcze.
Tylko? Po co więc czytać na kolanie napisane programy, skoro ich autorzy podetrą sobie
nimi tłuste dupska? Jestem zdania, że szansę można dać tylko raz, i kiedy gnida skrewi
- skreślić na zawsze. Chyba, że się nie ma do siebie krztyny szacunku. Wtedy proszzzz.


Na górę
  
 
Post: 24 sie 2019, 22:52 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 7:47
Posty: 6455
hymmmm, w zyciu osobistym tak postepuje, kto raz dal dupy ......

_________________
Ceń słowa. Każde może być twoim ostatnim. S.J.L. weil...Alle sagten: Es geht nicht. Da kam einer, der das nicht wusste und der es einfach tat.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 24 sie 2019, 23:01 
Offline

Rejestracja: 11 gru 2018, 16:59
Posty: 4687
A co ten konkordat tak lewicy przypinacie? To ordynarne i bezczelne kłamstwo jest. Powtarzane tu tak często, że sami już w to wierzycie i nie negujecie.
To chyba AWS nam sprezentował. A konkretnie Suchocka i Skubiszewski.
A tak Kwaśniewski podpisał. Tyle, że z Kwaśniewskiego to taka Lewica jak z Palikota, z którym potem zresztą się skumał razem ze swym kumplem Kaliszem.
Za dużego wyboru zresztą nie miał. Mógł oddać do TK - już wówczas prokatolickiego i z wartościami (wytoki w sprawie życia poczętego itp) albo zawetować co przy przewadze AWS (do spółki z PSL) w sejmie i tak by nic nie dało. I konkordat i tak by był a Kwach by Wyborczej, UW, którym się lizał podpadł.
Proszę wiec nie przypisywać SLD konkordatu.
Bo to albo niewiedza albo bezczelne kłamstwo i manipulacja.

Cytuj:
GŁOSOWANIE Nr 10 - POSIEDZENIE 8.
Dnia 08-01-1998 Godz. 19:20

PKT 1. PORZ. DZIEN. SPRAWOZDANIE KOMISJI SPRAW ZAGRANICZNYCH O PROJEKCIE USTAWY O RATYFIKACJI KONKORDATU

Głosowało - 436 Za - 273 Przeciw - 161 Wstrzymało się - 2 Nie głosowało - 23
Klub/Koło Liczebność Głosowało Za Przeciw Wstrzymało się Nie głosowało
AWS 200 193 192 1 - 7
SLD 163 156 1 154 1 7
UW 60 56 49 6 1 4
PSL 26 22 22 - - 4
niez. 6 5 5 - - 1
ROP 4 4 4 - - -

http://orka.sejm.gov.pl/SQL.nsf/glosowa ... ent&3&8&10

Jak widać za przyjęciem konkordatu glosował 1 (słownie jeden) poseł SLD i jeden się wstrzymał na 156 glosujących przeciw.

Jeden poseł to nie SLD a Kwach już wówczas dawno w SLD nie był tylko bezpartyjny wszystkich Polaków i Wyborczej i na dodatek lekko poróżniony z Millerem i SLD.

WLR pisze:
Przyjęliśmy kłamstwo za normę, ...

No własnie kolego WRL, masz lustro?

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 24 sie 2019, 23:06 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 7:47
Posty: 6455
o, i tez sie dalem zrobic mediom, ale mi ulzylo, bo go , kurwa, Kwacha lubie i sympatyzuje, sie najmniej wstydzilem byc Polakiem za jego prezydentury.......

_________________
Ceń słowa. Każde może być twoim ostatnim. S.J.L. weil...Alle sagten: Es geht nicht. Da kam einer, der das nicht wusste und der es einfach tat.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 24 sie 2019, 23:28 
Offline

Rejestracja: 11 gru 2018, 16:59
Posty: 4687
Kwach miał podstawy by skierować sprawę do TK albo zawetować. Bo można mieć zastrzeżenie czy konkordat nie powinien być przyjęty w trybie art 90 konstytucji 2/3 głosów bo oddawał pewnie kompetencje państwa KRK (np śluby). A został zwykła większością głosów.
Ale to by musiał rozstrzygnąć TK a ten od początku przykościółkowy był. Wolał więc nie fikać i się nie narażać.
Bo jak pisałem bardziej słuchał tego co napiszą w Wyborczej i powiedzą w UW jak opinii SLD. Stąd m.in ta szorstka przyjaźń z Millerem.

Ale po Kwaśniewskim, wtedy już bezpartyjnym zresztą, nie można oceniać całego SLD i przypisywać mu to czego nie zrobiło.

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 24 sie 2019, 23:59 
Tak, tak. Konkordat podpisany zresztą bezprawnie w 93, zaczął obowiązywać w 98.
W międzyczasie premierowali Oleksy i Cimoszewicz. Pięć lat żadnemu tzw. lewicowcowi
do pustego łba nie przyszło, że to haniebna umowa dyskryminująca w każdym punkcie
państwo polskie, a dające wszelkie profity Watykanowi. I dzisiaj oczywiście owa lewica
to lelije białe niewinne niczym Ziobro, prawda? Dopiero teraz ci oni lewicowcy nas niebogi
uratują i ambrozją napoją, prawda? Ja tam kol. Komandoru kłótliwy jestem mniej co raz to,
więc przyznam Wam rację, że podłością jest zarzucać SLD cokolwiek. To huśtanie jajec
pedofilowi z Gdańska, to też jest oszczerstwo. Och, z jakim ja obrzydzeniem w lustro pacze.


Na górę
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 6642 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 486, 487, 488, 489, 490, 491, 492 ... 665  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 29 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group