forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 28 mar 2024, 23:37

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 9959 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 877, 878, 879, 880, 881, 882, 883 ... 996  Następna
Autor Wiadomość
Post: 14 lip 2019, 9:05 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 7:47
Posty: 6455
o Olderze zapomniales !?

_________________
Ceń słowa. Każde może być twoim ostatnim. S.J.L. weil...Alle sagten: Es geht nicht. Da kam einer, der das nicht wusste und der es einfach tat.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 14 lip 2019, 9:10 
Nie, nie zapomniałem, jakbym mógł. :lol:
Ale on jakby bardziej na priv i SB się udziela.


Na górę
  
 
Post: 14 lip 2019, 12:11 
Jej!!! Czy ja nie pisałem do ciebie na priv przypadkiem po pijanemu?
No bo inaczej skąd te wiesci?
Szpieg zęzowy, kurwa!!! :) :) :)
A ten z hitlerowa czego się wcina?


Na górę
  
 
Post: 15 lip 2019, 17:13 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
bp Dec

Cytuj:
Dziś znowu znajdujemy się w rzeczywistości jakby potopu. Już nie szwedzkiego czy bolszewickiego, ale potopu ideologicznego, zalewającego Polskę głównie od zachodu - powiedział w niedzielę w homilii do uczestników pielgrzymki Rodziny Radia Maryja na Jasną Górę biskup Ignacy Dec. Krytykował między innymi marsz równości, który odbył się w Częstochowie. Jego zdaniem był on "w istocie propagowaniem i popieraniem grzesznych zachowań środowisk LGBT, wspieranych przez ofensywę zagranicznych ośrodków, usiłujących narzucić Polsce neopogańską ideologię gender".


komentarz

Marcin Zegadło

Cytuj:
Zegadło o słowach Deca

(...) Klasyczna narracja oblężonej twierdzy, nic nowego, nuda, sztampa, kazanko ściągnięte z netu. Lekko podrasowane. Robota dla stażysty. Ogólnie, katofaszystowski bełkot i język podziałów. Pinochet i Franco byliby poruszeni.

To zabawe. Jeżeli wysoki funkcjonariusz hierarchii Kościoła Katolickiego zarzuca komuś demoralizację to albo jest cynikiem, albo jest kompletnym zjebem. Stawiam na cynizm. To trochę tak, jakby Escobar zarzucał komuś, że ten ktoś ćpa kokę i poprawia ziołem. Jazda bez trzymanki pod flagą biało-czerwoną. A wszystkiemu z powagą przysłuchują się zastępy pisowskich aparatczyków, jeden bardziej wierzący od drugiego, a już najbardziej wierzący jest ten bankowiec, który został premierem, i wtedy nagle przypomniało mu się, że ma sumienie, tylko że nie bardzo wie, jak się tej abstrakcji używa, dlatego na wszelki wypadek zawierza co tam ma pod ręką Jasnogórskiej Pani. Ministrowie, premierzy, aktyw partyjny, sterczą tam tam jak początkujący ministranci, a o wszystkim i tak zdecyduje ksiądz proboszcz. Zamiast świeckiej republiki w ofercie mają wyłącznie prowincjonalną parafię. "Boże coś Polskę..." Taka jazda.


Co do tego kim jest ta kreatura w sutannie to ja celuję w to drugie.

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 15 lip 2019, 20:23 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 14:47
Posty: 2614
Krzysztof Jackowski miał wstrząsającą wizję dotycząca poszukiwań Dawida. To ścina z nóg..
https://pikio.pl/krzysztof-jackowski-150719-dawid/
===========
Ja nie jestem jasnowidzem i złe przeczucia miałem już na następny dzień po zarządzeniu poszukiwań Dawidka i bez zamykania oczu i łapania sie za głowę, a pan jasnowidz Jackowski dopiero po tygodniu objawił się z tą wizją. Takim jasnowidzem może być każdy a już w pewnością po 14 dniach bezskutecznych poszukiwań bez tytułu jasnowidza.

_________________
Religia jest obrazą godności człowieka! Rzymski katolicyzm jest najbardziej niemoralną religią w całej historii ludzkości, to szkoła fałszu, obłudy, hipokryzji, szalbierstwa i cynizmu.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 16 lip 2019, 7:20 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
Dziwne, że dopiero dziś dowiadujemy się, iż policja znalazła ślady krwi Dawida w samochodzie oraz na odzieży ojca. Nie wiedzieli o tym przed tym?

Ogłoszono, że akcja poszukiwawcza była największą z dotychczasowych. Może tak. Jakoś dziwnie nasuwa mi się przypuszczenie, że ma to również związek z zbliżającymi się wyborami. Ciekawe czy wysiłek byłby podobny gdybyśmy mieli normalne wakacje polityczne? Ale może się czepiam. Wiele dziwnych rzeczy dzieje się w tym rozmodlonym społeczeństwie. Najgorsze jest to, że ofiarami są dzieci.

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 16 lip 2019, 9:00 
Offline

Rejestracja: 04 wrz 2014, 19:45
Posty: 2943
Tu jest więcej dziwności.
Dokładnie pamiętam pierwsze doniesienia, wg których w samochodzie nie było w ogóle śladów dziecka.

Druga rzecz, która mnie uderzyła,to natychmiastowe właściwie ogłoszenie, ze ojciec popełnił samobójstwo.
Wyobrażacie sobie? Facet walnięty przez pociąg, więc na logikę mogło być wszystko: wypadek, samobójstwo, zabójstwo.
A policja od razu wiedziała co i jak.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 16 lip 2019, 9:40 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
Mam przeczucie, że w tej sprawie popełniono wiele błędów. I kto wie czy za chwilę nie będzie z tego powodu wiele szumu. Mnie interesuje jedno, co jest z Dawidem. Choć jak już napisałem, od początku mam złe przeczucia.

A co do rzekomego samobójstwa ojca Dawida. To tu mogę powiedzieć Pani z doświadczenia zawodowego, że przynajmniej w 80% można stwierdzić już po krótkim czasie czy ktoś świadomie rzucił się pod pociąg, lub dostał się tam przypadkowo. Pewnie jest relacja maszynisty pociągu, drużyny konduktorskiej, może pasażerów. Relacja rodziny jak w ostatnich dniach, godzinach zachowywał się ten człowiek. Tak więc z dużym prawdopodobieństwem można stwierdzić.

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 16 lip 2019, 10:44 
Offline

Rejestracja: 04 wrz 2014, 19:45
Posty: 2943
Też myślałam o relacji maszynisty. Ale to jednak był wieczór, i nie wierzę, że maszynista zobaczy człowieka leżącego na torach tak bez żadnych wątpliwości.
I właśnie o ten brak wątpliwości mi chodzi. Na ogół stwierdzenia policji są bardziej asekuracyjne, dopuszczają chyba różne warianty.
A tu od razu było - samobójstwo - i już. Żadnego tam "wszystko wskazuje na..." itp. To mnie bardzo dziwiło.

Co do chłopczyka, to jak każdy, widzę raczej czarne scenariusze.
Po tylu dniach...
Chyba jedyna szansa jest taka, że dziecko ktoś w Polsce przetrzymuje i czeka, aż ucichnie cała wrzawa.
Albo już jest poza granicami.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 16 lip 2019, 11:00 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
nick pisze:
Też myślałam o relacji maszynisty. Ale to jednak był wieczór, i nie wierzę, że maszynista zobaczy człowieka leżącego na torach tak bez żadnych wątpliwości.
I właśnie o ten brak wątpliwości mi chodzi. Na ogół stwierdzenia policji są bardziej asekuracyjne, dopuszczają chyba różne warianty.
A tu od razu było - samobójstwo - i już. Żadnego tam "wszystko wskazuje na..." itp. To mnie bardzo dziwiło.

Co do chłopczyka, to jak każdy, widzę raczej czarne scenariusze.
Po tylu dniach...
Chyba jedyna szansa jest taka, że dziecko ktoś w Polsce przetrzymuje i czeka, aż ucichnie cała wrzawa.
Albo już jest poza granicami.


To zdarzyło się w okolicach godziny 21.00 jak się nie mylę. A o tej porze roku mamy jeszcze dobrą widoczność. Oczywiście ja nie wykluczam niczego, ale proszę mi wierzyć, że z takiej relacji fachowiec, czyli prokurator, policjant wiele wyczyta. Samobójca zawsze zachowuje się w pewien określony sposób. Proszę mi wierzyć. Nie jestem byłym prokuratorem, ale z racji pracy na PKP wysłuchiwałem w ramach wewnętrznych dochodzeń dziesiątki relacji maszynistów. I każdy samobójca zachowuje się podobnie. Oczywiście wątpliwości zawsze są. Można je wykluczyć chyba tylko wtedy gdy, np samobójca pozostawi jakiś list, informację. Tak też bywa. Jak było w tym przypadku do końca nie wiemy. Ale skoro powiedziane zostało, że było to samobójstwo to ja wierzę. Pewnie podczas dochodzenia zgromadzono na to dowody.. Dość długo pracowałem między innymi przy takich przypadkach zanim odszedłem na emeryturę i nigdy nie zdarzyło się aby po jakimś czasie dochodziło do jakiegoś nieoczekiwanego zwrotu w sprawie. Najczęściej ludzie giną pod kołami pociągów przez głupotę doprowadzając do wypadków na przejazdach, przez zwykłą nieuwagę, która drogo kosztuje. Nietrzeźwi, bezdomni. Potem tacy jak ojciec Dawida - z problemami.

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 9959 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 877, 878, 879, 880, 881, 882, 883 ... 996  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 68 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group