forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 28 mar 2024, 12:18

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1533 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 ... 154  Następna
Autor Wiadomość
Post: 28 cze 2019, 7:50 
Offline

Rejestracja: 23 cze 2019, 15:25
Posty: 1188
Boruch pisze:
Oj Panie chyba za daleko Pan sięga. O terroryzmie my tu w tym przypadku nie mówimy. Kiedy AFD zostanie taka organizacja to wtedy pogadamy. Mnie tylko niepokoi dlaczego pokrewna ideologicznie partia z Niemiec akurat dziś znajduje rezerwat dla siebie w Polsce, kiedy rządzi PiS. Równie populistyczny twór. No ale czegoś może nie rozumiem. Mamy wszak wolność i demokrację, której to stanem przez siebie reformowanym PiS tak się chwali.

Może to przygotowywanie przedpola przez naszego prezesa na wypadek zwycięstwa AFD w Niemczech? Nie wiem przyszły sojusznik do "reformowania" UE?


Bo to te same wartości.
Silna więź grupowa i pogarda dla obcych.
To są syjonisci.
To typowo narodowe rozumowanie z tym że zapomnieli, że są wzajemnie dla siebie obcymi.
Taka niby wspólnota interesu.
To są prawicowcy.
Naród, naród über alles.
W sensie moja grupa ponad wszytko.

Ci ludzie chwilowo się porozumieli ale się Pan nie martwi, jeśli tylko zniknie inny wróg natychmiast się zaatakuja, bo takie grupy bez wroga nie mogą istnieć.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 28 cze 2019, 8:01 
Offline

Rejestracja: 23 cze 2019, 15:25
Posty: 1188
Boruch pisze:
A to się wie. Dlatego też PiS ciągle namierza nowego wroga. To stara świecka tradycja.


Na tym buduje się więź grupowa.
W sumie powinienem był napisać, że radykalizm prawicowy to nie tylko pogarda dla słabości ale też pogarda dla odmienności.

W znaczeniu, kto nie jest jednym z nas ten jest naszym wrogiem i można go wykorzystac.

Taki jest w gruncie rzeczy prezes.
Gardzi słabymi i gardzi innymi choć pewnie nawet nie jest tego świadomy.
Afd jest takie samo.

Chwilowo maja wspólnego wroga to niby takie zjednoczenie ale w takich grupach nie zjednoczen.
Führer może być tylko jeden tak jak jest tylko jeden Bóg.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 28 cze 2019, 9:03 
Offline

Rejestracja: 23 cze 2019, 15:25
Posty: 1188
Chyba napisałem ostatnie posty w innym wątku ale znalazły się w tym i bez mojej pomocy.
Czyli procedura przebiega wg planu.

Ban to już tylko kwestia czasu.
W myśl zasady, nie dopuszczajmy do głosu sprzecznych myśli, bo nam zmienią psyche i stracimy tożsamość.

No i czym bylibyście bez obecnej tożsamości i bez obecnej grupy wzajemnej adoracji???
Tego się boicie najbardziej?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 28 cze 2019, 9:06 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 17:33
Posty: 9999
Hamerlik-Konopka pisze:
Pantryglodytes pisze:
Hamerlik-Konopka pisze:
....

Ciekawym czy strategię - no i chuj towrzyl jakiś biedak, który z braku opału pali w piecu śmieciami,.bo to wygląda na strategię elitarna.

Elita nie musi się martwić o brak opału, ceny prądu czy nawet najtańszej żywności więc gotowa jest zabraniac pod groźba straszliwej kary - no i chuj.

.....


Biedak nie jest aż tak perwersyjny by tworzyć skuteczną strategię jebania bogatych, owszem zdarzyło się kilka razy, "niejako przy okazji" jako wyjątek od reguły.
Bogaci, przeciwnie, doskonale żyją ze strategi jebania biedaków ile wlezie według złotej zasady, „Trzeba doić, strzyc to bydło; kiedy padnie, zrobić mydło”
Temu służą wszelkie strategie tworzone przez Elity, ta również.
Nawet z pozoru dobroczynne strategie ONZ "dla Afryki" mające zwalczać biedę i głód, służą w rzeczywistości jebaniu czarnuchów.


Ale mam 3 ale.
1. Ale przyzna Pan, że jest Pan jednym z tych, który czerpie z dymania czarnochow, np. z uzywania ich ziemi pod uprawy genetycznie modyfikowanej paszy dla panskich stekow?
2. Ale przyzna Pan że z określenia innych demonami i nie siebie niewiele wynika a właściwie zupełnie nic, jak niczym są moje idee naprzeciw panującej kulturze?
3. Ale przyzna Pan, że wyjawinie i upublicznienie wszelkiego mienia, jawne określanie podatku wyłącznie od własności w demokracji bezpośredniej i przelewanie go bezpośrednio z majątków właścicieli do majątków roboli z pominięciem skarbu państwa jebaniu czarnochow nie służy?

No dobra ostanie Pan już pośrednio przyznał, mówiąc, że się nie zisci, w znaczeniu, tylko dymanie czarnochow może się ziscic, bo ludzie są diablami, które udają aniołów.



"1. Ale przyzna Pan, że jest Pan jednym z tych, który czerpie z dymania czarnochow, np. z uzywania ich ziemi pod uprawy genetycznie modyfikowanej paszy dla panskich stekow?"

Nie, poczekam aż wyjaśni Pan mechanizm dopłat do produkcji rolnej stosowany w europie.

2. Ale przyzna Pan że z określenia innych demonami i nie siebie niewiele wynika a właściwie zupełnie nic, jak niczym są moje idee naprzeciw panującej kulturze?

Nie, Pana idee nie są ideami, to lęki, lub reakcje na na osobisty odbiór/ogląd (nie twierdzę że prawidłowy) otoczenia, kultura to również słowo wytrych.

3. Pośrednio, kret z natury jest samotnikiem, psowate to hierarchia i terytorialność, odmieńce się zdarzają są przepędzane lub zagryzane.
Przecenia Pan zdecydowanie naturę ludzkiego/swego, mózgu.
Organ ten jest uwięziony w ciele całkowicie zwierzęcym, by przeżyć, roi o sobie/świecie/grupie osobniczej, w zasadzie bez znaczenia/ natury swej nie zmieni, nigdy, już choćby dlatego że jest śmiertelny/wciąż przychodzą nowi z zerową świadomością/z wbudowanym instynktem stadnym/hierarchią.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 28 cze 2019, 9:08 
Offline

Rejestracja: 23 cze 2019, 15:25
Posty: 1188
Przepraszam teraz widzę ostrzeżenie od MMM

Zobaczę twoje wpisy w innym wątku i polecisz z forum. To ostatnie przypomnienie.

Ooooo jakie to straszne!
Co nie zaakceptujecie mnie???

Coś Ci MMM wyjaśnię, bo może za długo docierać do twojej świadomości.
Zbanujesz mnie nawet jeśli będę pisał tylko w swoim wątku, bo nie jesteś w stanie znieść moich myśli, bo was informują, że nie jesteście najlepsi, najsprawiedliwsi i zjednoczeni naprzeciw zjebanej ludzkości jak Ci się teraz wydaje.

Przypuszczam, że już wiesz ze nie dostosuję się do tego czego chcesz?

Zatem będę zbanowany szybciej nawet niż sądziłem.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 28 cze 2019, 9:17 
Offline

Rejestracja: 23 cze 2019, 15:25
Posty: 1188
A MMM gdzie twoje przywiązanie do wolności słowa???
Gdzie twoja najwyższa, absolutnie niepodważalna wartość??

Co, nagle skończyły się?
Typowe :)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 28 cze 2019, 9:58 
Offline

Rejestracja: 23 cze 2019, 15:25
Posty: 1188
Pantryglodytes pisze:
"1. Ale przyzna Pan, że jest Pan jednym z tych, który czerpie z dymania czarnochow, np. z uzywania ich ziemi pod uprawy genetycznie modyfikowanej paszy dla panskich stekow?"

Nie, poczekam aż wyjaśni Pan mechanizm dopłat do produkcji rolnej stosowany w europie.

2. Ale przyzna Pan że z określenia innych demonami i nie siebie niewiele wynika a właściwie zupełnie nic, jak niczym są moje idee naprzeciw panującej kulturze?

Nie, Pana idee nie są ideami, to lęki, lub reakcje na na osobisty odbiór/ogląd (nie twierdzę że prawidłowy) otoczenia, kultura to również słowo wytrych.

3. Pośrednio, kret z natury jest samotnikiem, psowate to hierarchia i terytorialność, odmieńce się zdarzają są przepędzane lub zagryzane.
Przecenia Pan zdecydowanie naturę ludzkiego/swego, mózgu.
Organ ten jest uwięziony w ciele całkowicie zwierzęcym, by przeżyć, roi o sobie/świecie/grupie osobniczej, w zasadzie bez znaczenia/ natury swej nie zmieni, nigdy, już choćby dlatego że jest śmiertelny/wciąż przychodzą nowi z zerową świadomością/z wbudowanym instynktem stadnym/hierarchią.


Kolektywizm służy walce grupowej z wrogim otoczeniem a indywidualizm walce w grupie.

Zagryziesz Pan odmienca, który może Panu pomóc w walce z grupą, do której też w końcu dojdzie?
Rozumiesz Pan chyba, że tylko jedno cialo może wchlonac rzeczywistość i tylko jeden z nas przemieni się w Boga pozerajac całą resztę.

Ach Pan jesteś jednostka elitarna i Pan nie robisz czarnej roboty a jedynie innych do tej roboty nastraisz.

Zaryzykujesz Pan taką stratę?

Paczpan sami budujemy mury wokół własnych plemion i rzucamy dzidami w obcych ale córki i synów wysylamy ostatecznie do obcych, żeby u obcych się rozwijali.
Czy to nie ironia?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 28 cze 2019, 13:59 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 17:33
Posty: 9999
Hamerlik-Konopka pisze:
Przepraszam teraz widzę ostrzeżenie od MMM

Zobaczę twoje wpisy w innym wątku i polecisz z forum. To ostatnie przypomnienie.

Ooooo jakie to straszne!
Co nie zaakceptujecie mnie???

Coś Ci MMM wyjaśnię, bo może za długo docierać do twojej świadomości.
Zbanujesz mnie nawet jeśli będę pisał tylko w swoim wątku, bo nie jesteś w stanie znieść moich myśli, bo was informują, że nie jesteście najlepsi, najsprawiedliwsi i zjednoczeni naprzeciw zjebanej ludzkości jak Ci się teraz wydaje.

Przypuszczam, że już wiesz ze nie dostosuję się do tego czego chcesz?

Zatem będę zbanowany szybciej nawet niż sądziłem.


Czemu odrzuca Pan uczciwą ofertę getta, to nie banicja gdzie delikwent zginie niechybnie.
Troska o Pana to wyraz szacunku, pisz Pan i nie zamgławiaj horyzontu, to uczciwe postawienie sprawy, nikt nie na zamiaru zagryzać odszczepieńca, chyba że sam zechce.


Hamerlik-Konopka pisze:
Pantryglodytes pisze:
Hamerlik-Konopka pisze:
.....
To nic, że ich państwo nie generowalo sędziów, funkcjonariuszy, egzekutorow, poborcow. .....


Błąd, to ewidentne rozminięcie się z prawdą, mit.


...... nie wchodzili w rolę egzekutorow własnych zasad i wobec swoich.
Wobec siebie nawzajem nie stosowali przemocy.

.......


A czym jeśli nie przemocą jest nakaz elit żydowskich, tyczący izolacji w gettach biedoty żydowskiej?
Nakaz separacji realizowany był od starożytności.

Ten nakaz nie był jedyny! to fragment większej całości


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 28 cze 2019, 14:10 
Offline

Rejestracja: 23 cze 2019, 15:25
Posty: 1188
No dobra osiągnąłem 2 poziom, teraz moje posty nie są już tylko przenoszone pomiędzy wątkami ale zwyczajnie kasowane bez śladu.

Uzasadnieniem jest pewnie własność forum i to, że właściciel może robić że swoim co chce, to tak w kontekście lewicowych wartości.

MMM wciąż powstrzymuje się przed zbanowaniem mnie oklamujac siebie sama, że wierzy w wolność słowa. Liczy, że się uspokoje i wpasuje a ja jeszcze nawet dobrze się nie rozkrecilem.

MMM ban jest nieunikniony, bo mamy sprzeczne tożsamości, mamy sprzeczne wartości, pochodzimy ze sprzecznych kultur.

Wiesz dlaczego zbudujesz kolejny mur, znaczy zbanujesz mnie? Bo możesz.
Z tym, że potem nie dziw się jak ktoś wyzyskuje robola albo wywala go ze swojego na zbity pysk. Robi to bo może, bo taki stworzyliscie świat, że można.

Ludzie kłamią, kradną, niszczą, wyzyskuja, gwalca innych ludzi, bo mogą, bo nie stworzyliscie niczego co by ich od tego powstrzymywalo.
Wiesz dlaczego wasze gróźby i kary są bezskuteczne?
Bo nie wyrażają żadnych wartości poza skłonnością do agresji.

Agresywne, stare, chciwe dziady, które mają do przekazania młodym jedynie jedną wartość - moje, moje, wszystko tylko moje!

Oby Was pochłonęło piekło!


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 28 cze 2019, 14:18 
Offline

Rejestracja: 23 cze 2019, 15:25
Posty: 1188
Oferta getta, oferta uwiazania na łańcuchu jast mało atrakcyjna, bo zawiera w sobie przejaw pogardy.
Z drugiej strony może być sposobem na wprowadzenie trojana do waszych umysłów.

Może ją zaakceptuje.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1533 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 ... 154  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 40 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group