forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 28 mar 2024, 18:15

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 889 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69 ... 89  Następna
Autor Wiadomość
Post: 08 cze 2019, 7:00 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 wrz 2014, 2:49
Posty: 7256
Lokalizacja: warmińsko-mazurskie
A czego można spodziewać się po pesloskich chłopkach którym trudno żyć bez dostępu do koryta państwowego . U nich to priorytet bez względu na nazwisko: Pawlak, Sawicki, Kłopotek, Kalinowski czy Kamysz. Z LSD też spółkowali do czasu, a potem zrobili Millera w chuja.

_________________
***** ***


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 13 cze 2019, 12:46 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 19:22
Posty: 14868
Lokalizacja: Nad Bałtykiem
Trudno się z Hołdysem nie zgodzić.

Duda na spotkaniu z Trumpem: Nie tak dawno ze zdumieniem odkryłem, że w polskim Sądzie Najwyższym znajduje się cała grupa sędziów, którzy orzekali jako sędziowie należący do komunistycznej partii, którzy nawet orzekali w czasie stanu wojennego, skazując ludzi na więzienie na podstawie prawodawstwa komunistycznego stanu wojennego. Kiedy się mnie zapytano, czy trzeba zreformować Sąd Najwyższy, odpowiedziałem „tak”. Jeżeli Polska ma być rzeczywiście demokratyczna, wolna i suwerenna, i ma być takim krajem, jaki chcemy, żeby była dla naszych dzieci, dla pokolenia które urodziło się po 1989 roku, to na litość Boską ci ludzie muszą odejść w stan spoczynku. I tak też zrobiliśmy. De facto wszystko, co czyniliśmy, zmierzało do wysłania tych państwa w stan spoczynku. Ale, jak widać, mimo upływu 30 lat, wpływy ich budowane po 1989 roku, kiedy przefarbowali się jako elita nowego państwa, są nadal duże.

Zbigniew Hołdys: Czy ktokolwiek zwrócił uwagę na treść monologów Dudy? Jeśli mówi się, że opozycja żyje w bańce, to ten zawodnik żyje w paranoi. On nie kłamie - on wyznaje wiarę zbudowaną na totalnym zwidzie. Obraża własny naród i nawet o tym nie wie. I na to musisz znaleźć odpowiedź, Opozycjo.

Ani wczoraj, ani dziś, nikt z opozycji nie wygłosił potężnego oświadczenia, że Duda SKŁAMAŁ. Że próba odwołania pani Gersdorf czy nielegalne głosowanie w sali kolumnowej TO BYŁO ZŁAMANIE KONSTYTUCJI. Nikt też nie zareagował na potwarz pod adresem sędziów. W OPOZYCJI TRWA CISZA.


http://polityczek.pl/twitter/11006-hold ... Bscnx3_4lE


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 13 cze 2019, 13:34 
Offline

Rejestracja: 02 wrz 2014, 17:32
Posty: 8006
Sąd Najwyższy też jest niemy?
Kłak pozwał wszystkich posłów, którzy roznosili ploty o Srebrnej, a te ciule siedzą jak karaluch pod miotłą.
Chyba nie macie zamiaru głosować na to bezjajeczne liżące klechom dupy tałatajstwo?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 13 cze 2019, 13:51 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
Tak po prawdzie z perspektywy czasu mogę powiedzieć tylko tyle. Co mnie to gówno obchodzi i gówno mnie obchodzi to jak w dupę dają się rąbać PiSowskim łachom sędziowie i wszyscy ci, których dosięgnęła łaskawa "sprawiedliwość podłej zmiany". A chuj im w dupę! Jak sobie pościelą tak się wyśpią.

Mam kurwa dość. Bo ludzie świadomi pokazują każdego dnia swoje oburzenie. Internet, prasa grzmi od krytyki a nawet hejtu i co z tego? Wielki chuj jak Batorego komin.

Jeden ukryty za biurkiem i armią ochroniarzy zbuk mściwy kieruje tym haniebnym procederem a jego pachołek o zgrozo reprezentujący Polaków jeździ po świecie i ich obraża. A ten naiwny naród to wszystko kupuje, pozwala sobą pomiatać za psi grosz.

Wszystko ma swoje granice.

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 13 cze 2019, 20:24 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 17:33
Posty: 9999
maerose pisze:
Sąd Najwyższy też jest niemy?
Kłak pozwał wszystkich posłów, którzy roznosili ploty o Srebrnej, a te ciule siedzą jak karaluch pod miotłą.
Chyba nie macie zamiaru głosować na to bezjajeczne liżące klechom dupy tałatajstwo?


Wszystkich? do sądu? no to jednak ma jaja, choć tyle pozytywów.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 25 cze 2019, 9:12 
Offline

Rejestracja: 02 wrz 2014, 17:32
Posty: 8006
Cytuj:
Oficjalnie kampania wyborcza jeszcze nie ruszyła, ale my już pracujemy – mówi „Wyborczej” Jan Grabiec, rzecznik PO. – Zarząd oceni, jak to wygląda, i wyciągnie konsekwencje.

Koniecznie, koniecznie trzeba pracować, najlepiej w jakiejś kurii albo na plebanii.
Wypad dziady fałszywe, co oni mogą obiecać i komu?
Wszyscy już przecież srają ze szczęścia i żaden nowy nie jest potrzebny.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 27 cze 2019, 20:46 
Offline

Rejestracja: 02 wrz 2014, 17:32
Posty: 8006
Cytuj:
Jak żyć w kraju, w którym emeryt prawie całość dochodów musi wydać na jedzenie? Nie stać go już na kupowanie innych towarów. Musi wybierać między towarami, które są mu potrzebne do życia. Kończy się tym, że osoby starsze kupują najtańsze produkty, najgorszej jakości. A to odbija się na ich zdrowiu - ostrzega posłanka PO Maria Janyska.

Ojejej, naprawdę?
Cytuj:
Dlatego ich zdaniem rząd powinien zrobić wszystko, aby zwiększyć dochody emerytów i rencistów. Jak?
- W sejmowej "zamrażarce" znajdują się trzy projekty przygotowane przez PO, które spowodują wzrost dochodów emerytów: "Emerytura bez PIT-u", "Aktywny senior" i "Ustawa o pomocy osobie niesamodzielnej". Apelujemy do marszałka Sejmu o ich "odmrożenie" - odpowiada poseł Michał Szczerba.

Jaj sobie chociaż nie róbcie, co robiliście przez 8 lat, to nawet jedna Beata mówiła.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 27 cze 2019, 21:00 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 wrz 2014, 14:41
Posty: 2026
maerose pisze:
Cytuj:
Jak żyć w kraju, w którym emeryt prawie całość dochodów musi wydać na jedzenie? Nie stać go już na kupowanie innych towarów. Musi wybierać między towarami, które są mu potrzebne do życia. Kończy się tym, że osoby starsze kupują najtańsze produkty, najgorszej jakości. A to odbija się na ich zdrowiu - ostrzega posłanka PO Maria Janyska.

Ojejej, naprawdę?
Cytuj:
Dlatego ich zdaniem rząd powinien zrobić wszystko, aby zwiększyć dochody emerytów i rencistów. Jak?
- W sejmowej "zamrażarce" znajdują się trzy projekty przygotowane przez PO, które spowodują wzrost dochodów emerytów: "Emerytura bez PIT-u", "Aktywny senior" i "Ustawa o pomocy osobie niesamodzielnej". Apelujemy do marszałka Sejmu o ich "odmrożenie" - odpowiada poseł Michał Szczerba.

Jaj sobie chociaż nie róbcie, co robiliście przez 8 lat, to nawet jedna Beata mówiła.

Co tu się dziwić, wybory przed nami, jedni mają to rozdają, drudzy obiecują i wytykają, a naiwny ludek kupuje w zależności od opcji do której mu bliżej.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 27 cze 2019, 21:08 
Offline

Rejestracja: 11 gru 2018, 16:59
Posty: 4687
Otóż to!

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 28 cze 2019, 7:06 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
Niemniej nie da się ukryć tego, że PiS socjalem zamydla oczy Polakom, chwaląc się przy tym na lewo i prawo a o najstarszych, emerytów, rencistów olewa. Czy trzynastka ma załatwić sprawę? Sam wiem jak jest, bo jestem emerytem. Emeryturę mam średnią. Nie należy do głodowej. Ale wiem przy tym na ile mnie stać.

I tu trochę odejdę od tematu - dodatkowo pewne grupy emerytów stały się personą z gratami i emerytury im drastycznie obniżono. O kogo chodzi, każdy chyba wie. Niech sobie wyobrażą wszyscy ci co potrafią oczywiście jak żyć za 800 zł. Tak, to prawda, że PO to zaczęło. Ale było to pod naciskiem społecznym. Zrobili to dla świętego spokoju pozostawiając tym ludziom tyle, że byli oni w stanie spokojnie żyć. Dziś wegetują. To nie ma nic wspólnego ze sprawiedliwością jak twierdzi PiS. To wyraźna zemsta i odwet. Tylko, że zemsta jest wpisana w ideologię tej partii i jej prezesa. I to jest to czego część Polaków nie dostrzega. Nie wiem, może tak samo jak Kaczyński potrzebują zemsty jak kania dżdżu?

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 889 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69 ... 89  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 38 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group