forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 29 mar 2024, 12:16

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1135 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31 ... 114  Następna
Autor Wiadomość
Post: 24 cze 2019, 17:38 
Offline

Rejestracja: 11 gru 2018, 16:59
Posty: 4687
Koniec z tymi gadkami o wkładaniu piłek do gatek (za dużo powietrza spuściłeś, trza było nieco zastawić).... Płyniemy na Nogat


Wejście na Nogat:
Obrazek

i rzeka.

Obrazek

Obrazek

wszędzie te ptoki:

Obrazek

i krowy na wywczasie (czyli bydło z 500+ korzysta)...

Obrazek

Wrota przeciwpowodziowe w Bielnicy. Prowadzą na kanał Jagieloński łączący Nogat z rzeką Elbląg i Elblągiem. Tu zabite dechami ze względu na remont kanału.

Obrazek

Obrazek

i most w Kępkach


Obrazek

i koniec na dzisiaj.

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 24 cze 2019, 18:33 
Dla jasności: z tyłu se włozyłem . W slipy. Jak kazdy młody co na dyskoteki połówkę wnosił...:)
Wszyscy tacy madrzy, sieriozni, kurwa, a maupa szczególnie mnie fkórwiła :) :) :)


Na górę
  
 
Post: 24 cze 2019, 19:37 
Offline

Rejestracja: 11 gru 2018, 16:59
Posty: 4687
Ty to Olderu masz pecha do kobit :P

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 24 cze 2019, 19:41 
Mańka powinna ksywę zmienić z czarnej na ciemną...
Jakaś taka wrednowata jakby z kaczystanu wyrwana. :)
U niej mam, widzę przejebane, ale ogólnie okej jest z babami.
Raczej mam do nich szczęście... :)


Na górę
  
 
Post: 25 cze 2019, 9:30 
Offline

Rejestracja: 11 gru 2018, 16:59
Posty: 4687
Więcej. Przez tę nowoczesność to one wszystkie się jakieś takie wrednowate zrobiły... :roll:

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 25 cze 2019, 9:46 
Wszystkie baby są wredne, ale niektóre mają duże cycki. :)


Na górę
  
 
Post: 25 cze 2019, 10:05 
Offline

Rejestracja: 22 wrz 2014, 17:53
Posty: 10656
Lokalizacja: Czestochowa.
Komandor pisze:
Więcej. Przez tę nowoczesność to one wszystkie się jakieś takie wrednowate zrobiły... :roll:


To przez to równouprawnienie i dzięki feministkom...... :oops:
Dlatego ja w zasadzie specjalnie się przyjęciu emigrantów nie przeciwstawiam.
Może przykłady z ich strony coś by w tej materii zmieniły. Np. idąca dwa kroki z tyłu za mężem żona a nie jak u nas, - wszędzie się pchają pierwsze...... :roll: Chyba, że idziemy przez pole minowe........ ;)


p.s
Bladź.....! Dla jaj to napisałem........żeby mi tu znowu któś nie filozofował.......czy od czci i wiary odsądzał..... :roll:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 25 cze 2019, 10:17 
Offline

Rejestracja: 22 wrz 2014, 17:53
Posty: 10656
Lokalizacja: Czestochowa.
Odbiegamy jednak od głównego tematu tu obowiązującego a więc od wody :

Któś oglądał wczoraj Superstację....?!
Ciekawie gadali u Kuby Wątłego w temacie ekologii.
Aby nie zanudzać; - przewidywania są takie, że jeśli nic w sprawie ochrony przyrody i zmian klimatycznych nie zrobimy i to natychmiast, wybrzeże Bałtyckie przesunie się w okolice Płocka.
I tu bym proponował by się Olderu poważnie zastanowił, czy aby nie sprzedać - i to szybko, - swojej wyspy jeśli za parę lat - ( ile - nie bardzo jeszcze wiadomo) - nie będzie musiał zamieszkać na palach.
Komandorowi to może wisieć...( ma uć) - więc nawet skorzysta ale Onasis.........?!
W każdym razie jest o czym pomyśleć........mnie to pasuje, nie będę musiał tak daleko łódki ciągać ale reszta......?! :oops:









:lol: :lol: :lol:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 25 cze 2019, 21:32 
Offline

Rejestracja: 11 gru 2018, 16:59
Posty: 4687
Ale to by musiały wszystkie lodowce spłynąć. Tak normalnie i w w miarę bliskiej przyszłości (do 2100 roku)według prognoz zaleję nam Żuławy i Nizinę Szczecińską. Nawet samego helu nie zatopi chociaż będzie wyspą.

Ale niestety, samo ograniczenie emisji nie wystarczy. Nawet utrzymanie obecnego poziomu CO2 i innych gazów cieplarnianych (są gorsze, metan i... para wodna) też nic nie da. tylko zmniejszenie. A to by oznaczało ujemny bilans procesu emisja - pochlanianie. Czyli nie tylko zaprzestanie wyrębu lasów (w tym szczególnie deszczowych) ale ich intensywne nasadzenia, I to pewnie kosztem upraw. Np roślin energetycznych, przemysłowych jak bawełna itp. ale też np kawy i innych frykasów.
Bo uprawa, wielkie monokultury (jak w Afryce) nie tylko wyjaławiają glebę ale znacznie mniej pochłaniają CO2 niż las. Mniej też zatrzymują wilgoci w glebie, wodach gruntowych itp. A na to chyba nikt nie pójdzie, Nawet Wątły jakby był u steru rządów w Polsce czy UE i mogł w niej wszystko (W Polsce i UE) nie da rady.
I tak normalnie, jako obywatel byłby pewnie pierwszym, który się drze, że dżinsy (z bawełny) podrożały do 1000 PLN za parę (te tańsze) a kawa za kilogram do 150-170 zł.

Więc co by nie mówić dupa z tylu. Wątła też.

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 25 cze 2019, 22:59 
Offline

Rejestracja: 22 wrz 2014, 17:53
Posty: 10656
Lokalizacja: Czestochowa.
:lol: :lol: :lol:
Toteż Ciebie nie straszyłem tylko Oldera.
My, - żeglarze/marynarze, - radę sobie damy.
Ale co z resztą tych ślimoków....?!

Dziś na Superstacji był dalszy ciąg dyskusji o klimacie, pogodzie i perspektywach.

Są czarne jeśli czegoś nie zrobimy. I to nie dotyczy tylko nas, Polaków ale tak jak mówisz - całości.... :oops:
Choć Ty też nie będziesz miał lekko, chociaż zostaniesz na wyspie.
Woda wokół, nie będzie się nadawała nawet do łażenia po niej. Wszystko przez chemię zatopioną w Bałtyku. Ponoć, - o czym dotąd nie wiedziałem, - nawet po II wojnie zarówno Niemcy jak i Rosjanie zatopili sporo rozmaitego dziadostwa w Bałtyku.
Ponoć coś kombinują aby w/w kraje zabrały się za wydobycie oraz utylizację tego świństwa.
Co z tego wyjdzie, - nie wiem.
W każdym razie ciekawie się zapowiada ciąg dalszy...... :roll:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1135 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31 ... 114  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 50 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group