forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 16 kwie 2024, 16:08

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1329 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36 ... 133  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: WYDARZENIA
Post: 24 cze 2019, 17:07 
:lol:

Czekaj, czekaj... było taki powiedzenie...czego Jaś nie zrozumie, Jan dopowie...czy jakoś tak.
Wiemy - ty i ja. Nas dwóch. Liczba mnoga. Pojedyncza to ja wiem, mnoga, ty i ja wiemy.

Ja pierdolę... Sherlock...teraz to mnie naprawdę zaskoczyłeś.
:lol:


Na górę
  
 
 Tytuł: Re: WYDARZENIA
Post: 24 cze 2019, 17:18 
Dobra, rezygnuję, bo już nie mogę- upał - mądrzejszy jesteś, pasuje? :)


Edyta:
Aha - i masz rację.
We wszystkim.
Kurwa, po co ja to pisze, zaraz mi dojebie znowu. :)


Na górę
  
 
 Tytuł: Re: WYDARZENIA
Post: 25 cze 2019, 9:40 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
To wydarzenie umknęło naszej uwadze. Niemniej jest ważne. Porażka PiSiorów cieszy. Bo kiedy PiSosstwo ponosi porażkę zyskuje Polska i Polacy. Małe zwycięstwa nad tą bandą stworzą wielkie zwycięstwo. :mrgreen:

Cytuj:
Trybunał Sprawiedliwości Unii Europejskiej wydał wyrok w sprawie dotyczącej obniżenia wieku emerytalnego sędziów Sądu Najwyższego. TSUE stwierdził, że polski rząd złamał prawo unijne. Komisja Europejska wniosła skargę na Polskę w tej sprawie w zeszłym roku. Władze w Warszawie wycofały się z kwestionowanych rozwiązań, jednak Komisja Europejska nie wycofała sprawy z Trybunału.


https://www.tvn24.pl/wiadomosci-z-kraju ... 47109.html

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: WYDARZENIA
Post: 25 cze 2019, 10:49 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
Cytuj:
Do tej pory mówiliśmy tylko o pewnej perspektywie, że inne kraje będą na przykład kwestionowały współpracę z Polską, jeżeli chodzi o kwestie praworządności. Kilka takich orzeczeń więcej i to nie będzie już tylko obawa, ale realny fakt - ocenił w TVN24 adwokat Łukasz Chojniak z Uniwersytetu Warszawskiego. Komentował wyrok Trybunału Sprawiedliwości UE odnoszący się do przepisów dotyczących polskiego Sądu Najwyższego.


https://www.tvn24.pl/wiadomosci-z-kraju ... 47401.html

Niech PiSdzielstwo dalej fika. Oni niczego innego nie potrafią. Nazywają to wstawaniem z kolan. Nie ma znaczenia czy jest to polski interes czy zwykła rozpierducha, ustawka kibolska idiotów.

To, że zapłacimy za nieodpowiedzialną politykę tych głupoli jest pewne. Poza oficjalną polityką unijną jest jeszcze polityka przy zielonym stoliku, gdzie Polski już niedługo nie będzie, albo będzie traktowana jak śmierdzące.

Jest pewna knajpka w Brukseli gdzie spotykają się europarlamentarzyści, ludzie którzy coś znaczą. Siedzą i przy drinkach rozważają o ważnych sprawach. Nagle wchodzi ktoś z Polski, np Legutko, albo Szydło. Czar prysł wszyscy się rozeszli, odwrócili. Będą tacy co powiedzą pod nosem szaaaa.

To taka scenka wymyślona naprędce. Nie ważne, że prosta, może prymitywna, ale zapewne nieraz się zdarzy. Tak właśnie będziemy traktowani w UE a może i już tak jest. Potem przyjdzie zmiana przepisów. Już tak się dzieje, skoro chce się wprowadzić uzależnienie rozdziału funduszy unijnych od stopnia praworządności.

Ale co tam Polak narazie reaguje na plusy jak pies na "aport" i rzucony kij.

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: WYDARZENIA
Post: 25 cze 2019, 13:01 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 19:22
Posty: 14868
Lokalizacja: Nad Bałtykiem
Boruch pisze:
Cytuj:
Do tej pory mówiliśmy tylko o pewnej perspektywie, że inne kraje będą na przykład kwestionowały współpracę z Polską, jeżeli chodzi o kwestie praworządności. Kilka takich orzeczeń więcej i to nie będzie już tylko obawa, ale realny fakt - ocenił w TVN24 adwokat Łukasz Chojniak z Uniwersytetu Warszawskiego. Komentował wyrok Trybunału Sprawiedliwości UE odnoszący się do przepisów dotyczących polskiego Sądu Najwyższego.


https://www.tvn24.pl/wiadomosci-z-kraju ... 47401.html

Niech PiSdzielstwo dalej fika. Oni niczego innego nie potrafią. Nazywają to wstawaniem z kolan. Nie ma znaczenia czy jest to polski interes czy zwykła rozpierducha, ustawka kibolska idiotów.

To, że zapłacimy za nieodpowiedzialną politykę tych głupoli jest pewne. Poza oficjalną polityką unijną jest jeszcze polityka przy zielonym stoliku, gdzie Polski już niedługo nie będzie, albo będzie traktowana jak śmierdzące.

Jest pewna knajpka w Brukseli gdzie spotykają się europarlamentarzyści, ludzie którzy coś znaczą. Siedzą i przy drinkach rozważają o ważnych sprawach. Nagle wchodzi ktoś z Polski, np Legutko, albo Szydło. Czar prysł wszyscy się rozeszli, odwrócili. Będą tacy co powiedzą pod nosem szaaaa.

To taka scenka wymyślona naprędce. Nie ważne, że prosta, może prymitywna, ale zapewne nieraz się zdarzy. Tak właśnie będziemy traktowani w UE a może i już tak jest. Potem przyjdzie zmiana przepisów. Już tak się dzieje, skoro chce się wprowadzić uzależnienie rozdziału funduszy unijnych od stopnia praworządności.

Ale co tam Polak narazie reaguje na plusy jak pies na "aport" i rzucony kij.


A Ty byś nie uciekł na taki widok?

Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: WYDARZENIA
Post: 25 cze 2019, 13:15 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
Przepraszam a czyje to takie zadbane stópki. Oj czy się mylę. :lol:

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: WYDARZENIA
Post: 25 cze 2019, 13:20 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 19:22
Posty: 14868
Lokalizacja: Nad Bałtykiem
Nie mylisz się. :)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: WYDARZENIA
Post: 25 cze 2019, 13:59 
Offline

Rejestracja: 02 wrz 2014, 17:32
Posty: 8006
Legutki?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: WYDARZENIA
Post: 25 cze 2019, 14:26 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 wrz 2014, 20:43
Posty: 6010
Zabrakło na wizażystę, czy tylko na pumeks?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: WYDARZENIA
Post: 25 cze 2019, 14:29 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
Tu szlifierka kontowa miałaby co robić.

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1329 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36 ... 133  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 48 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group