forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 18 kwie 2024, 6:47

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 9959 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 868, 869, 870, 871, 872, 873, 874 ... 996  Następna
Autor Wiadomość
Post: 23 cze 2019, 14:52 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
Ja, owszem mam w chuju - tylko taka ze mnie zaraza, że pysknąć muszę. :lol:

Nie lubię np, jak ktoś poucza, widzi u kogoś drzazgę a u siebie całej drabiny, nie.

Czółko panie IroB. :)

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 24 cze 2019, 10:49 
beton pisze:
Hmmmmm ale ci urosło z tą mową nienawiści. A tak w rzeczywistości to tylko taka ,,mowa trawa,,



Oj głupiaś.

Czynność sprawcza wykroczenia z § 1 art. 49 k.w. polega na demonstracyjnym
okazywaniu lekceważenia. Zachowanie demonstracyjne to zachowanie manifestacyjne,
ostentacyjne, obliczone na efekt, dokonywane na pokaz, nakierowane na to, aby było ono
zauważone przez większą liczbę osób


Ale co tam dzisiaj 500 zł znaczy?
Gdyby ktoś jednak chciałby dalej doczytać..

W kontekście powyższego należy bowiem wskazać, że w przypadku gdy

zachowanie się sprawcy wypełnia znamiona publicznego znieważenia Narodu i Rzeczpospolitej
Polskiej, to czyn taki stanowi przestępstwo z art. 133 k.k., które zagrożone jest karą pozbawienia
wolności do lat 3.


3 latka brzmią lepiej.
A jaka sława póżniej, autografy Panie, wywiady, dziennikarze, a może nawet na kombatanta się jakiś deputacik od panstwa wyciągnie :roll: :lol: :mrgreen:


Na górę
  
 
Post: 24 cze 2019, 10:56 
Offline

Rejestracja: 11 gru 2018, 16:59
Posty: 4689
A kto patrzy na jakieś paragrafy na forum? To tak jak na ograniczania prędkości... sam nie wiem po co są?

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 24 cze 2019, 11:03 
No, komandoru, jak na pięciuset metrach naliczyłem kiedyś siedemnascie znaków w tym dwa ograniczenia prędkosci to jestem ciekaw kto patrzy na znaki a kto na droge czy jaki pijany nie hasa... :)


Na górę
  
 
Post: 24 cze 2019, 11:07 
Sęk w tym, że nikt dopóki nie dojdzie do wypadku. A potem płacz i zgrzytanie zębów.

W dodatku, forum jest jednak czyjąś własnością i trochę chujowo to wygląda, jak się robi świństwa na cudzy licznik.
No, ale przecież wolność słowa mamy, więc pewnie można (uwaga sarkazm!) bez opamiętania walić słowem obelżywym w naród, a potem rżnąć upośledzonego.


Na górę
  
 
Post: 24 cze 2019, 11:43 
Offline

Rejestracja: 22 wrz 2014, 17:53
Posty: 10656
Lokalizacja: Czestochowa.
Kiedy Aguś ja tyż uważam, że ten naród w ogromnej większości jest dymnięty.
Owszem, nie przeczę, ze nie wszyscy. Powiem więcej: Sporo ludzi jest naprawdę mądrych. Ale to kropla w morzu ciemnoty i zacofania tudzież obłudy i fałszu.
Teraz możesz mnie zamordować ale liczę na miłosierdzie ........ :lol:
Gdyby było inaczej, sytuacja w kraju wyglądała by inaczej.....sama przyznaj.
Mało z tego; - nic nie wskazuje na to, by zanosiło się na zmiany na lepsze ( słupki poparcia)!
A wręcz przeciwnie jak by. Łobuzom rośnie.....! To o czym to świadczy....?! Mądrzejemy ?
Oczywiście powody tego są rozmaite i jak zwykle, - diabeł tkwi w szczegółach o które tak się tu dochodzicie. Tym bardziej uważam owe wojenki na tym forum za bezsensowne, że nie mają one najmniejszego wpływu na sytuację a jedynie podnosi się temperaturę dyskusji. A nawet jeśli ktoś nie do końca ma rację z przyczyn rozmaitych, to nic nie wniesie wzajemne jeżdżenie sobie "po rodzinie".....!
Ale to jedynie moja opinia i nikt z nią zgadzać się nie musi. ;)

Aaa!: - to nie było nic osobistego do Ciebie.........to tak całościowo uwzględniając sytuację jaka zaistniała na tym forum....... :oops:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 24 cze 2019, 12:13 
Nic nie powiedzieć - to naprawdę wiele powiedzieć... :) :) :)


Na górę
  
 
Post: 24 cze 2019, 12:17 
stary praktyk pisze:
Kiedy Aguś ja tyż uważam, że ten naród w ogromnej większości jest dymnięty.
Owszem, nie przeczę, ze nie wszyscy. Powiem więcej: Sporo ludzi jest naprawdę mądrych. Ale to kropla w morzu ciemnoty i zacofania tudzież obłudy i fałszu.
Teraz możesz mnie zamordować ale liczę na miłosierdzie ........ :lol:
Gdyby było inaczej, sytuacja w kraju wyglądała by inaczej.....sama przyznaj.
Mało z tego; - nic nie wskazuje na to, by zanosiło się na zmiany na lepsze ( słupki poparcia)!
A wręcz przeciwnie jak by. Łobuzom rośnie.....! To o czym to świadczy....?! Mądrzejemy ?
Oczywiście powody tego są rozmaite i jak zwykle, - diabeł tkwi w szczegółach o które tak się tu dochodzicie. Tym bardziej uważam owe wojenki na tym forum za bezsensowne, że nie mają one najmniejszego wpływu na sytuację a jedynie podnosi się temperaturę dyskusji. A nawet jeśli ktoś nie do końca ma rację z przyczyn rozmaitych, to nic nie wniesie wzajemne jeżdżenie sobie "po rodzinie".....!
Ale to jedynie moja opinia i nikt z nią zgadzać się nie musi. ;)

Aaa!: - to nie było nic osobistego do Ciebie.........to tak całościowo uwzględniając sytuację jaka zaistniała na tym forum....... :oops:
Pratyku, ja Tobie racji nie odmawiam, ani prawa do własnych opinii. Podobnie jak wielu innym użytkownikom. Jednak trzeba znać proporcje, w przypadku dwóch wiadomych panów, o zdrowym rozsądku czy konstruktywnej krytyce mówić nie można. To systematyczna jazda po bandzie, nastawiona na wywołanie ''skandaliku''.
Spójrz na post IroBa, ten powyżej.
No ja przepraszam, ale skoro taki ten ichni naród akuratny, i taki skok wykonał, to ja zapraszam 18 sierpnia do Berlina, dzielnicy Spandau.
I może niech IroB wytłumaczy szerszemu gronu co oznacza niesione na transparentach hasło ; ICH BEREUE NICHTS i z kogo to cytat.
Znając jednak IroBa, zatłucze kwestię bełkotem o własnym człowieczeństwie.

To cytat z Hessa, oznaczający ni mniej, ni wiecej jak ''niczego nie żałuję''. Hess powiedział te słowa podczas procesu w Norymberdze w dniu 5 listopada 1946.
18 sierpnia 1987 r Hess wiujnął się w więziennej altance (oficjalnie, bo mniej oficjalnie ktoś mu pomógł). Przez wielu przedstawicieli narodu ktory dokonal najwiekszego postepu cywilizacyjnego, narodu potrafiacego wyciagnac nauke z bledow przeszlosci jest uważany za męczennika (do tego stopnia aż mus był likwidacji grobu i to nie tak dawno temu, bo zledwie 8 lat) i każdego roku 18 sierpnia, na zupełnym legalu przez ulicę Berlina maszerują Niemcy celem uczczenia pamięci swojego bohatera.

To tylko jeden z niewielu przykładów, na brak proporcji, a może ignorancję, głuptę, kretynizm?
Bo jak inaczej zdrowo myślący człowiek ma to nazwać?

I mnie to razi, Was nie musi. Możecie dla lepszego samopoczucia udawać, ze poza granicami Polski jest Eden jak z broszurek świadków Jehowy, ale to nieprawda. Polska nie jest zagłębiem faszyzmu, razizmu, ciemnogrodu, a to jakby można wyczytać z postów niektórych osób.
Ale żeby o tym wiedzieć, trzeba otworzyć umysł, oczy, uszy, trochę się orientować co się na świecie odpieprza, zamiast posuwać debilne oskarżenia pod kierunkiem kraju, narodu, który po tylu latach wojen, niebytu wcale nieźle sobie radzi.
Proporcje, mocium Praktyku. :)


Na górę
  
 
Post: 24 cze 2019, 12:36 
Teraz można zastanowić się Praktyku, dlaczego Niemcy pozwalają na takie hocki, dlaczego nie protestuje Światowy Kongres Żydów, USA i inna chujnia? Jak myślisz?

Niemcy doskonale wiedzą, że ci maszerujący, to wierzchołek góry lodowej. Jeśli zepchną ich do podziemia, zrobi się naprawdę nieweseło. Tak więc może lepiej będzie, jeśli IroB zacznie od krytyki syfu na własnym podwórku, bo ma go dużo wiecej, niż my.
Co do reakcji Izraeala, diapsory, mam swoje teorie, ale może ktoś to zgrabniej wyjaśni.


Na górę
  
 
Post: 24 cze 2019, 12:47 
Stary tekst, ale potwierdzający opinię Agafii.

Cytuj:
ALOIS MANNICHL szef policji w miejscowości Passau w Bawarii ściga neo-Nazistów we wszystkich szerokościach. Grupa niedawno pogrzebała lidera w trumnie pokrytej swastyką. Mannichl wykopał ją. 13 Grudnia ugrupowanie, wzięło odwet. Krzycząc: „Nie będziesz deptał grobów naszych towarzyszy nigdy więcej, ty lewacka świnio”, ktoś dźgnął nożem prawie zabijając Aloisa Mannichla, przy drzwiach jego domu w Fürstenzell blisko Passau. Ten bezczelny atak na wysokiego rangą funkcjonariusza rzuca „zupełnie nowy wymiar” na przemoc prawicowych ekstremistów- zadeklarował minister spraw wewnętrznych Bawarii, Joachim Hermann

Niemiecka skrajna prawica jest zróżnicowaną ale niepokojącą skrajnością, która dręczy ksenofobicznymi zdolnościami poprzez elektorat polityczny i czasami morderczą przemoc, przepełnioną demonstracyjnym samouwielbieniem oraz muzyką „nienawiści”. Jest silniejsza na wschodzie niż na zachodzie. Narodowa Demokratyczna Partia Niemiec (NPD) posiada miejsca w legislatywie rządów lokalnych Niemiec wschodnich (kolejna skrajnie prawicowa partia ma deputowanych w Brandenburgu) i poradziła sobie bardzo dobrze w ostatnich wyborach. Wygrała 5% głosów w czerwcowych lokalnych wyborach w Saxonii, zdobywając 25% poparcie w jednym mieście. Skrajna prawica w Bavarii posiadła 2.5% głosów we wrześniowych wyborach.

Niemiecka Agencja Bezpieczeństwa Wewnętrznego, uważa że około 31,000 osób należy do 180 skrajnie prawicowych organizacji w całym kraju. Ale znacznie więcej podziela takie poglądy. Jedna piąta Niemców oraz około 40% Bawarczyków nienawidzi obcokrajowców.


Na górę
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 9959 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 868, 869, 870, 871, 872, 873, 874 ... 996  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 38 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group