forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 25 kwie 2024, 18:38

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 9959 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 867, 868, 869, 870, 871, 872, 873 ... 996  Następna
Autor Wiadomość
Post: 22 cze 2019, 16:01 
Czarna_Mańka pisze:
----https://www.wirtualnemedia.pl/artykul/piotr-najsztub-uniewinniony-od-zarzutu-spowodowania-wypadku-odzyskal-prawo-jazdy"[/size][/i]

Przejechał staruszkę przechodzącą przez pasy
nie miał prawa jazdy
OC, przeglądu technicznego samochodu----


Jakie pokrętne może być to prawo z jego procedurami. Można stracić prawo jazdy (przekroczywszy limit punktów karnych) a nie utracić jednak uprawnień do kierowania pojazdami :!: W takim przypadku jazda bez prawa jazdy jest wykroczeniem, za które grozi mandat w wysokości 50 zł. I to tak trwało w przypadku Najsztuba od 2009roku!!. Gościu całkiem świadomie prawdopodobnie wykorzystywał to. I mógł jeździć pokazując normalnym kierowcom środkowy palec wystawiony przez uchylone okno.

Na temat sprawstwa samego potrącenia nie chcę się wypowiadać, bo każdemu może się to zdarzyć mimo że jeździ ostrożnie. Sam doświadczyłem czterech stłuczek z mojej winy, i podobnej liczby z drugiej strony.


Na górę
  
 
Post: 22 cze 2019, 16:17 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
No cóż, pan Najsztub jest osobą znaną, ma zapewne większe dochody niż babcia, która ostatnio chapnęła Jarkowe 888 zeta. I tak jej to nie starczy na dobrego papugę. Mamy demokrację, wolny rynek, również w kwestii prawniczej. A, że to niesprawiedliwe i niemoralne...............?

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 22 cze 2019, 16:24 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 wrz 2014, 11:32
Posty: 8281
Lokalizacja: zza wrót
@boruch, daj se spokój, nie odpowiadaj.

_________________
Nie bierzcie życia tak poważnie i tak nie wyjdziecie z niego żywi.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 22 cze 2019, 16:25 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 wrz 2014, 11:32
Posty: 8281
Lokalizacja: zza wrót
Period się zaczął, tzreba go jakoś przeczekać...

_________________
Nie bierzcie życia tak poważnie i tak nie wyjdziecie z niego żywi.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 22 cze 2019, 16:41 
[quote="Boruch"---- babcia, która ostatnio chapnęła Jarkowe 888 zeta.---[/quote]
Ta kobieta ponoć już w międzyczasie zmarła - nowotwór.


Na górę
  
 
Post: 22 cze 2019, 17:01 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
No nie moja to wina, że zmarła. Jakby nie było Najsztuba było stać na dobrych prawników. Ją świeć panie nad duszą nigdy by nie było. Choćby z Jarkowym podniesionym do potęgi. I o to mnię chodzi. Czy znowu mowa nienawiści? Kurka wodna?!

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 22 cze 2019, 22:50 
Offline

Rejestracja: 02 wrz 2014, 19:55
Posty: 1852
Hmmmmm ale ci urosło z tą mową nienawiści. A tak w rzeczywistości to tylko taka ,,mowa trawa,,


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 23 cze 2019, 7:12 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
Ale jednak mowa. Ma prawo się nie podobać. Podobno piszę masę głupich "tekstów". Tak tu autorytatywnie stwierdziła pewna "komisja" ocen. Stwierdziła z chuja wzięte również inne wnioski. Ale z koniem kopał się nie będę. Sama komisja zaś nadaje tytuł np folksdojcza i to jest OK. Ja jestem największym chujem tego forum. Dla uściślenia to oczywiście metaforyczne określenie stopnia chamstwa. I niech tak zostanie. Będę z tym jakoś żył. Dziwię się tylko jaka to jest, że dla tych paru userów potrzeba aż tylu moderatorów. Ale przecież nie moja to sprawa.

Wracając do głupich tekstów - to chyba nie jest zabronione? Tak więc mowa trawa będzie i to nie raz. :D

No chyba, że będzie za to nadużycie "ban" :mrgreen:

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 23 cze 2019, 13:04 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 19:22
Posty: 14868
Lokalizacja: Nad Bałtykiem
NATO dąży do samozagłady? :lol:

Krzysztof Szczerski wiceszefem NATO? Decyzja do końca lipca

Czytaj więcej na https://www.rmf24.pl/fakty/news-krzyszt ... ign=chrome


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 23 cze 2019, 13:18 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 7:47
Posty: 6459
Boruch pisze:
Ale jednak mowa. Ma prawo się nie podobać. Podobno piszę masę głupich "tekstów". Tak tu autorytatywnie stwierdziła pewna "komisja" ocen. Stwierdziła z chuja wzięte również inne wnioski. Ale z koniem kopał się nie będę. Sama komisja zaś nadaje tytuł np folksdojcza i to jest OK. Ja jestem największym chujem tego forum. Dla uściślenia to oczywiście metaforyczne określenie stopnia chamstwa. I niech tak zostanie. Będę z tym jakoś żył. Dziwię się tylko jaka to jest, że dla tych paru userów potrzeba aż tylu moderatorów. Ale przecież nie moja to sprawa.

Wracając do głupich tekstów - to chyba nie jest zabronione? Tak więc mowa trawa będzie i to nie raz. :D

No chyba, że będzie za to nadużycie "ban" :mrgreen:



Ty sie Boruch nic nie denerwuj i mniej w chuju, jak chcesz to Cie naucze wzroszac ramionkami :)
moja zasada naturalna jest to ze mnie tylko prawda zabolec potrafii i tylko wypowiedziana przez kogos na kim mi zalezy, weic ten Volksdeutsche mnie wali a w porywach napelnia mnie duma, poniewarz przypisujac mi przynaleznosc do najmadrzejszego narodu, narodu ktory dokonal najwiekszego postepu cywilizacyjnego, narodu potrafiacego wyciagnac nauke z bledow przeszlosci sprawiacie mi tylko radosc.

_________________
Ceń słowa. Każde może być twoim ostatnim. S.J.L. weil...Alle sagten: Es geht nicht. Da kam einer, der das nicht wusste und der es einfach tat.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 9959 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 867, 868, 869, 870, 871, 872, 873 ... 996  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 178 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group