forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 19 mar 2024, 5:42

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 4100 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 336, 337, 338, 339, 340, 341, 342 ... 410  Następna
Autor Wiadomość
Post: 21 cze 2019, 9:11 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
A ja obok tego przechodzę obojętnie. Nikt nie będzie mnie uczył moralności. Czy to Martusia z trojgiem potomstwa z ojca każdy innej parafii, czy to Kaja Godek, lub Terlikowska. Los Martusi i jej życie też mnie nie obchodzą. Z kim śpi, z kim ma dzieci jej sprawa.

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 22 cze 2019, 13:08 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 wrz 2014, 2:49
Posty: 7256
Lokalizacja: warmińsko-mazurskie
zritah pisze:
Obrazek

Druga córka z drugiego męża, która ma starszą siostrę z pierwszym mężem swojej matki,
który jednak nie jest jej ojcem, pcha wózek z młodszym bratem, który prawdopodobnie
jest synem trzeciego męża jej matki.

A co ona taka skwaszona? I co tam Duda z nimi robi? A Dudowa gdzie?

PAD to pewnie "kszestny"

tylko dlaczego,ktoś z tak..skomplikowaną sytuacją rodzinną,umoralnia innych?!
Mała hipokrytka..


Matka, jest tylko jedna

Wzorcowy model

Kaczyńska nie próżnuje, pewnie też wielka katoliczka skoro ma trzeciego męża i ślub kościelny

.. trzy razy czytałem ... i wszystko prawidłowo ... prawdziwie wolacka rodzina


No i ochroniarze w generalskych munduakach. Jak to nabożnie wyglonda.

_________________
***** ***


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 22 cze 2019, 13:10 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 wrz 2014, 2:49
Posty: 7256
Lokalizacja: warmińsko-mazurskie
Boruch pisze:
A ja obok tego przechodzę obojętnie. Nikt nie będzie mnie uczył moralności. Czy to Martusia z trojgiem potomstwa z ojca każdy innej parafii, czy to Kaja Godek, lub Terlikowska. Los Martusi i jej życie też mnie nie obchodzą. Z kim śpi, z kim ma dzieci jej sprawa.


Tyle, że robi za katolsky aftorytet moralności i stylu w stosunku do polskych bab.

_________________
***** ***


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 26 cze 2019, 14:07 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 19:22
Posty: 14868
Lokalizacja: Nad Bałtykiem
:lol: :lol:

Obrazek

Jarosław Kaczyński z medalem za zasługi od Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego

https://www.superpharm.pl/vaseline-inte ... -4710.html


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 26 cze 2019, 14:21 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
Sie śmiejecie? Tacy co to potrafią się dostosować przedłużają gatunek. Do tego dochodzą geny i mamy przekrój charakterologiczny społeczeństwa.

Obrazek

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 30 cze 2019, 11:28 
Obrazek


Na górę
  
 
Post: 30 cze 2019, 11:55 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
No właśnie. Mamy zapotrzebowaną nową narodową tradycję. Każdy ma do tego prawo. Właściciel sklepu nie będzie obsługiwał osób jakich sobie tam wybierze, taksówkarz nie pozwoli chwycić za klamkę swojego auta łysym, lodziarz nie sprzeda loda rudej kobiecie. I to jest nasze i to nie jest jeszcze nasze ostatnie słowo.

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 06 lip 2019, 13:04 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
Cytuj:
Dobra zmiana musi być kontynuowana. Musi trwać dobry czas Polski i Polaków - mówił prezes Prawa i Sprawiedliwości Jarosław Kaczyński na konwencji partii w Katowicach. Stwierdził też, że alternatywą dla rządów PiS jest "czas przeszły, w którym nic nie można było zrobić, wszystko było niemożliwe". - Ale czas przeszły na swój sposób wzbogacony o to wszystko, co ostatnio usłyszeliśmy i zobaczyliśmy. O tę wielką ofensywę zła. Musimy tę ofensywę odrzucić - podkreślił.


Mały, obłudy, podły oszust, krętacz i paranoik. Polacy go kupują. Takich czasów doczekaliśmy. "Dobry czas dla Polski"? Ja pier...........................!

Mam takie życzenie i marzenie. Oby ci cholero jedna los za to co zrobiłeś dobrze odpłacił. :mrgreen:

I ja mam siedzieć cicho i nie bluzgnąć w stronę tej kanalii skoro on nas obraża? Kurwa, nigdy nie zamknę pyska w takich przypadkach. Przeciwnicy PiSu są złem dla Polski? Kurwa, co to ma być? Na co ten moralny konus sobie kurwa pozwala?!

Ja mam siedzieć cicho bo co, bo ten kaczy bobek dał mi trzynastą emeryturę, dał innym 500+? Kurwa obudzić się Polacy póki czas.

Słowa Kaczyńskiego mają wyraźny faszyzujący wydźwięk. W podobnym tonie w latach 30-tych Goebbels i Hitler mówili o Żydach. Nie szczędzili takich słów innym narodowościom w tym Polakom.

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Ostatnio zmieniony 06 lip 2019, 13:26 przez Boruch, łącznie zmieniany 4 razy

Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 06 lip 2019, 13:07 
Offline

Rejestracja: 02 wrz 2014, 17:32
Posty: 8006
Czasy się dla panu nie podobają?
Nie chcesz widać odrzucić i walczyć z ofensywą zła?
To kup sobie bilet na prom do UK.
Na 26 lipca.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 06 lip 2019, 13:19 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
Za stary już jestem na takie podróże. Zanim bym tam dotarł bym się rozsypał. Tak więc wypada mi wymagać dla siebie szacunku. Pracowałem tu płacę podatki z których ten dupek żyj jak król. On ma taki obowiązek aby szanować wszystkich. Ja nie mam obowiązku szanować takiego bydlaka skoro on taki.

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 4100 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 336, 337, 338, 339, 340, 341, 342 ... 410  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 21 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group