forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 28 mar 2024, 20:56

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 4145 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 377, 378, 379, 380, 381, 382, 383 ... 415  Następna
Autor Wiadomość
Post: 16 cze 2019, 21:24 
Cytuj:
Kłamiesz i manipulujesz
No a jakże.
Nawet kurwa nie dopuszczasz do siebie myśli, że ktoś może inaczej rzecz postrzegać niż ty. Jesteś tak ograniczony, masz tak wąskie horyzonty, że nie ogarniasz, iż istnieją miliony światopoglądów, dokładnie tyle, ilu ludzi na świecie.
Ktoś się z tobą nie zgadza, nadymasz blade policzki i pufasz;

Kałmiesz!!! Kłamiesz i manipulujesz?


albo odwrotnie

Manipulujesz!!! O! Manipulujesz i kłamiesz!
w różnych konfiguracjach, w każdym razie.

Co ciekawe, ja tu z dobre 10 lat siedzę albo i więcej. Różne rzeczy czytałam na swój temat ale żeby pisać że ja manipuluję? Czym??????????????????????????????????????????

Gdybym chciała, wyciągnęłabym wasze wypowiedzi, zacytowała i zestawiła z własnymi wnioskami. Materiał jesr gruby. Ale po co? Tu i tak nikt nowy nie przyjdzie, no i są inne przyczyny, że tak powiem obiektywne.

Naprawdę szkoda, że to forum zmieniło się, w towarzystwo poklepywania się peniskami po pleckach.


Na górę
  
 
Post: 16 cze 2019, 21:29 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 19:22
Posty: 14868
Lokalizacja: Nad Bałtykiem
Nie zatrzymujemy. :D


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 16 cze 2019, 21:37 
Durny chuj.


Na górę
  
 
Post: 16 cze 2019, 21:37 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 7:47
Posty: 6455
cale to pierdolenie ze kiedys to wszystko bylo lepsze to tylko pierdolenie, wystarczy obejzec stary western ..film taki klasyczny z tych lat co to podobno bylo wszystko lepsze.....dzis jak mi sie zdazy kliknac i rzucic okiem chwile, chwile potzem mam objaw wymiotny ze znudzenia, wiec stwierdzam ze kiedys to wszystko byla chala, badziewie, wiocha, badziewie musze uzyc jeszcze raz bo nie przychodzi mi na mysl zadne inne okreslenie dawnych czasow ktore by oddalo badziewiostwo jakie panowalo powszechnie. Ok ! badziewia byly roznych kategorii i roznie sie wyrazaly ale byly badziewiem takim samym jak dzisiaj , tyle ze nie tak nowoczesnym i modernym. Badziewiostwo jest jednak zalezne od czlowieka a nie postepu techniki, w dobie kamienia lupanego i brazu tez panowalo badziewie, bo czlowiek juz zawsze byl badziewiem, no chyba ze jest sie Czlowiekiem przez duze albo inaczej , z wielkiej litery Czlowieiem .

_________________
Ceń słowa. Każde może być twoim ostatnim. S.J.L. weil...Alle sagten: Es geht nicht. Da kam einer, der das nicht wusste und der es einfach tat.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 16 cze 2019, 21:40 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 19:22
Posty: 14868
Lokalizacja: Nad Bałtykiem
AGAFIA pisze:
Durny chuj.


Smętna cipa. ;)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 16 cze 2019, 21:44 
Ale, że co chcesz powiedzieć? Że coś paliłeś?? Bomba, na zdrowie!!


Cytuj:
badziewiostwo jakie panowalo powszechnie. Ok ! badziewia byly roznych kategorii i roznie sie wyrazaly ale byly badziewiem takim samym jak dzisiaj , tyle ze nie tak nowoczesnym i modernym. Badziewiostwo jest jednak zalezne od czlowieka a nie postepu techniki, w dobie kamienia lupanego i brazu tez panowalo badziewie, bo czlowiek juz zawsze byl badziewiem, no chyba ze jest sie Czlowiekiem


Ja pierdziu!!!! Chłopak, ty masz takie fazy, że nawet na Woodstocku nie znają. Nie no, jak dla mnie arcymistrzostwo!!


Na górę
  
 
Post: 16 cze 2019, 21:46 
Offline

Rejestracja: 11 gru 2018, 16:59
Posty: 4687
Po czym poznać beneficjentow 500+? Mam na myśli tych biednych beneficjentów co dzięki temu pana boga za nogi złapali nie tych co im to właściwie nic nie zmieniło chociaż czasami też trochę pomogło.
Ależ powiem po czym:

- po dzieciach przede wszystkim. Wiesz to w małym mieście turystyczno-wczasowym widać jak się zmieniło. Wcześniej praktycznie nie widziało się, chociaż też były ale nieliczne, rodziny z więcej niż dwójką. Teraz jest ich więcej.
- po ubraniu, to też widać wbrew pozorom.
- po knajpach, np. teraz coraz częściej widać jak na ławce siedzą i bułkę kupioną w sklepie na przeciwko szamią zamiast w Nelsonie, Kutrze czy Maszoperii siedzieć i rąbać krewetki pod dobre wino czy wyszukane drinki.
- bo autentycznej radości z byle czego i oczach jak talerzyki bo wszystko dziwi i cieszy. Szczególnie widać po takich starszych dzieciach, powiedzmy 10-15 lat. Te bogatsze były często zblazowane bardziej ode mnie. Znudzone życiem. To nie pasuje, tamto nie tak...
- bo nie obyciu i braku pewności siebie, trochę zahukaniu... bez tekstów paniusi(panicza) odpindrzonej podkreślającej na każdym kroku "bo my z Warszawy" np. Krotko mówiąc po nie zadzieraniu nosa...

Możesz mi wierzyć. To widać, że ktoś pierwszy raz w swoim życiu jest na wakacjach i morze czy góry zobaczył.

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 16 cze 2019, 21:58 
Offline

Rejestracja: 11 gru 2018, 16:59
Posty: 4687
O! Jak milo się zrobiło na forum :D
Przeze mnie?

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 16 cze 2019, 22:14 
Mnie po Twoim poście, jakoś niezręcznie nazwać WW worem stomijnym.
Bo już miałam zamiar.


Na górę
  
 
Post: 16 cze 2019, 22:34 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 19:22
Posty: 14868
Lokalizacja: Nad Bałtykiem
Dla ciebie nie ma niezręczności, Najjaśniejsza Pani.
Jedyną granicą bzdur, które wygłaszasz, jest kres twojej głupoty.
A ta, jak wszyscy wiedzą, jest bezgraniczna.
Zatem.... :)


Ostatnio zmieniony 16 cze 2019, 22:52 przez Wielki Wezyr, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 4145 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 377, 378, 379, 380, 381, 382, 383 ... 415  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 78 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group