forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 28 mar 2024, 20:10

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1676 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 164, 165, 166, 167, 168  Następna
Autor Wiadomość
Post: 12 cze 2019, 17:45 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 17:33
Posty: 9999
Wśród? wśród okupantów Palestyny są nacjonaliści?
Coś podobnego :shock: Pierwsze słyszę


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 12 cze 2019, 19:08 
korbaczeska pisze:
Nie, tylko odkryl że wsrod żydow tez sa nacjonalisci.


Nie, niczego nie musiał odkrywać, bo Izrael, jakoś specjalnie nie kryje się ze swoją polityką zagraniczną.
Wręcz obnosi się ze swoją traumą z II światowej najmniejsze pretensje mając do sprawcy. I to od lat, i też wobec tej Palestyny gdzie dokonują takiej samej rzeżi, co Niemcy na Żydach.
No ale Niemcy są cool i na obchodach D-Day, Angela dziękowała aliantom za wyzwolenie Europy od faszyzmu.
Nie wspominając o naszym IroBie, który od dłuższego czasu jest dumnym przedstawicielem rasy panów, co okazuje mniej bądź bardziej drastycznie, a państwo traktujecie to jako folklor, tudzież taki nieszkodliwy żarcik. Od chłopa już nie smierdzi, a wali darwinizmem społecznym, ale to IroB, on przecież deklaruje, że nie jest naziolem., więc trzymacie mordeńki w ciup.
Nie!!!! To Małpa ma rację, pokazał tym jedym linkiem i hipokryzję Izraela, mediów, i obnażył Waszą, prawda?
A może nie? Bo na Polskę i Polaków napierdlać jest trendy.. Jeszcze trochę, a będziecie tu pisali, że mamy Szkopom za obozy płacić, bo ten cyklon, ten prąd, ludzie, psy, porobili inwestycje i są stratni.

Ja pierdolę, lot na kukułczym..


Na górę
  
 
Post: 12 cze 2019, 19:40 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 7:47
Posty: 6455
luz blus, mnie to sie wlasnie tak skojarzylo.....trzy mecze graja jak trzecia liga a nawet okregowa i raptem z druzyna Izraela rozkwitli...przypadek? kurwa nie wierze......nie ma przypadkow, wypity anty anty z mlekiem matki wyzwolil w nich power ktory przekuli na zwyciestwo.....

Sigmund Freud sie klania :)

z tym cyklonem to moze przesadzilem......jesli ktos sie poczul urazony to przepraszam.

_________________
Ceń słowa. Każde może być twoim ostatnim. S.J.L. weil...Alle sagten: Es geht nicht. Da kam einer, der das nicht wusste und der es einfach tat.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 12 cze 2019, 19:48 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 17:33
Posty: 9999
IroB pisze:
......
Sigmund Freud sie klania :)

.....


Noo.....

Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 12 cze 2019, 19:51 
Cytuj:
Sigmund Freud sie klania :)
A co Ty kurwa wiesz o Freudzie? Sporo głupot pierdolił, jak i ty.

Tu nie kaman o ten cyklon, a o całokształt, nie chce mi się, ale gdybym zebrała się do kupy, to takie kwiatki bym wyciągnęła z twoich wypowiedzi, że cała ta boruchowo-korbaczewsko-rośkowa armia, chcąc zachować odrobinę przyzwoitości, musiałabyby zwinąć manaty i spieprzyć tam gdzie raki zimują.
Taka jest prawda IroB.

Jesteś synem kurwich macierzy, jest ci tam dobrze, to twoje miejsce na ziemi i ja to rozumiem(poniekąd). Ja jako faszysta, rasista, homofob, jakoś to zniesę, ale , że te nasze forumowe załogi z buziami pełnymi tolerancji, przeciwnicy faszyzmu, nacjonalizmu, kochający wszystkich, tylko nie Polaków, nie reagują na twoje jazdy, jest dla mnie zagadką.


Na górę
  
 
Post: 12 cze 2019, 19:58 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 7:47
Posty: 6455
o Freudzie wiem tyle ile se przeczytalem i zrozumialem!? albo i nie....jak by tu Ci delikatnie .....?

wali mnie w ramieniu jak sobie ramionkami wzroszam ostatnio...musi sie posunolem wiekowo i fitzycznie kondycjonalnie chyba, czy ?

wali mnie!!! jest tu kluczowym podejsciem do tego co by musieli boruch, roska czy tez korbaczewska na tle tego co bys mogla gdyby Ci sie chcialo :) :)

_________________
Ceń słowa. Każde może być twoim ostatnim. S.J.L. weil...Alle sagten: Es geht nicht. Da kam einer, der das nicht wusste und der es einfach tat.


Ostatnio zmieniony 12 cze 2019, 20:03 przez IroB, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 12 cze 2019, 19:59 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 paź 2014, 16:51
Posty: 4286
Cytuj:
To Małpa ma rację, pokazał tym jedym linkiem i hipokryzję Izraela, mediów, i obnażył Waszą, prawda?
A może nie? Bo na Polskę i Polaków napierdlać jest trendy.. Jeszcze trochę, a będziecie tu pisali, że mamy Szkopom za obozy płacić, b


Ech, Agafia, gdzie byłaś kiedy na starym fo o tym pisałam, ale to było dawno widocznie muszę sie powtarzać bo inaczej to będę hipokrytką.

BTW, Do maupy to był sarkazm a nie obrona polskich nacjololo.

_________________
Ave Seitan!


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 12 cze 2019, 20:06 
Co było na starym, zostało na starym. A co jest tutaj i dzieje się również na Waszych oczach, to się dzieje. Ja zareagowałam i Komandor. Was to gówno obeszło..
A facet jedzie po bandzie notorycznie już, bardziej niż ktokowiek inny.
Nieważne , bo i Irek wzrusza ramionkami, i Wy. :(
Ale Małpa jest zły. Prol jest zły. Ja jestem zła.


Ostatnio zmieniony 12 cze 2019, 20:10 przez AGAFIA, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
  
 
Post: 12 cze 2019, 20:09 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 paź 2014, 16:51
Posty: 4286
Jeszcze nie ale sie starasz :lol: ;)

_________________
Ave Seitan!


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 12 cze 2019, 20:11 
Cóż, fizyka... :)


Na górę
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1676 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 164, 165, 166, 167, 168  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 56 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group