forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 28 mar 2024, 11:58

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1676 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 163, 164, 165, 166, 167, 168  Następna
Autor Wiadomość
Post: 11 cze 2019, 21:23 
Offline

Rejestracja: 22 wrz 2014, 17:53
Posty: 10656
Lokalizacja: Czestochowa.
Jak to dobrze, że ze sportu uprawiam jedynie żeglarstwo i brydża a oglądam ( sporadycznie) - tenis ziemny........!
Chodzi o to, że nie lubię chamstwa i góralskiej muzyki......... :lol:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 11 cze 2019, 21:27 
Cytuj:
Ja nie uważam piłki nożnej i nie znam reakcji po wszystkich meczach.
Jak ktos w taki sposób reaguje na wynik meczu sportowego to jest debilem i tyle.
Może..ale mi to bardziej wygląda na emocje, grę słów. Takie wiesz, sceny, że czasem coś pierdolniesz i nagle okazuje się że dałaś ciała.
Ot, kolega zamieścił fotę na fb. (Jesteś tam?). Ja to już ślepa jestem, a że na wyjeżdzie korzystam z neta w telefonie, więc sobie wyobraż.
No i na tej focie, leży na jedwabnej podusi, piękne, błękitne oczy patrzą w kurwa absolut, jakieś tam mimozy pod szyją, koszula wykrochmalona, no to stwierdziłam, że chłopak sobie jaja robi i zdjęcie trumienne własne zamieścił. Nie omieszkałam go pochwalić i fotki, i że ta podusia taka akuratna do trumienki.
Co się okazało, facet fotę ze szpitala wstawił. A te szaliczki, to opatrunki do rurek podłączonych.
Ze trzy tygodnie temu to było. Ci co mają L, wśród znajomych potwierdzą.
Skucha straszna, ale nie miałam niczego złego na myśli.


Na górę
  
 
Post: 11 cze 2019, 22:00 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 7:47
Posty: 6455
trzy mecze takie ledwo ledwo...ale z Izraelem wspieli sie na palce, cztrey galy im jebli jak cztery puszki cyklonu be.

_________________
Ceń słowa. Każde może być twoim ostatnim. S.J.L. weil...Alle sagten: Es geht nicht. Da kam einer, der das nicht wusste und der es einfach tat.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 11 cze 2019, 22:13 
Iro? Czy czasem macie takie upały, jak te u nas?
To by mogło tłumaczyć implozję twojej istoty szarej.


Na górę
  
 
Post: 12 cze 2019, 9:17 
Tam chyba od 40-tu lat te upały...


Na górę
  
 
Post: 12 cze 2019, 9:34 
Offline

Rejestracja: 11 gru 2018, 16:59
Posty: 4687
Jak to dobrze czytać FoNIE. Po pierwsze dowiedziałem się, że był jakiś mecz. Po drugie tego, że już sam wynik był antysemicki.Jak mogli tak? Nawet nasz tolerancyjny Niemiec kochający wszystkich oprócz Polaków bo ciemne katostwo napisał nas porównaniem bramek do puszek cyklonu B.

A po trzecie to zgadzam się, że w dzisiejszej kulturze, nie tylko nakręcani sportowymi emocjami, nadużywamy wielkich słów. Przez co tracą one swoją prawdziwą wymowę i wagę.

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 12 cze 2019, 14:14 
Offline

Rejestracja: 03 wrz 2014, 10:40
Posty: 980
Komandor pisze:
A po trzecie to zgadzam się, że w dzisiejszej kulturze, nie tylko nakręcani sportowymi emocjami, nadużywamy wielkich słów. Przez co tracą one swoją prawdziwą wymowę i wagę.

Fakt. Nadużywamy także małych, nierzadko mikroskopijnych. Vide chuj.
Jakie tempora, takie mores. Tak, panie bosmanie.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 12 cze 2019, 14:55 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 17:33
Posty: 9999
AGAFIA pisze:
korbaczeska pisze:
Niekumaci skumali o co kaman.
Tylko po co pisać o wyniku meczu pogrom. Piłka nożna to nie wojna, i tylko głupi by nie skumał o co chodzi z tym słowem akurat po meczu z Izraelem.



A kiedy pisano o przegranej Polaków z Niemcami ;blitzkrieg, to też miałaś obiekcje?

Ludzie, czy Wyście całkiem zwariowali?


Zwariowali? to może dobrze zobaczyć od kogo się zaczęło

Cytuj:
Pochodzę z rodziny, która wie, co to zagłada. Jesteśmy świadomi przeszłości i będziemy starali się wygrać to spotkanie – powiedział kapitan reprezentacji Izraela Bibras Natcho przed meczem z Polską

Czytaj więcej na https://sport.interia.pl/reprezentacja- ... gn=firefox


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 12 cze 2019, 15:15 
Pan jest niepoprawny. ;)


Na górę
  
 
Post: 12 cze 2019, 17:38 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 paź 2014, 16:51
Posty: 4286
Nie, tylko odkryl że wsrod żydow tez sa nacjonalisci.

_________________
Ave Seitan!


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1676 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 163, 164, 165, 166, 167, 168  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 54 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group