forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 28 mar 2024, 17:23

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 9959 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 862, 863, 864, 865, 866, 867, 868 ... 996  Następna
Autor Wiadomość
Post: 12 cze 2019, 12:09 
No tak, a reklamy i socjotechnika nie ma w tym nic wspólnego.
Kowalski sam z siebie chce Volvo i nową komórkę.

A ja to pierdolę.
Mi wystarczy domek z ogródkiem nad wodą i Ok Dinghy, którego sam mogę wystrugać z drzewka w przydomowym lesie.
I śpiew ptaszków, zapach trawy i pieczonego chleba.
:D


Na górę
  
 
Post: 12 cze 2019, 12:29 
Offline

Rejestracja: 11 gru 2018, 16:59
Posty: 4687
polar pisze:
No tak, a reklamy i socjotechnika nie ma w tym nic wspólnego.
Kowalski sam z siebie chce Volvo i nową komórkę.

A ja to pierdolę.
Mi wystarczy domek z ogródkiem nad wodą i Ok Dinghy, którego sam mogę wystrugać z drzewka w przydomowym lesie.
I śpiew ptaszków, zapach trawy i pieczonego chleba.
:D


A nie chce sam z siebie? Myślisz, ze bez reklamy wolałby hulajnogę?

Ciekawe. W PRL reklamy nie było prawie, A już na pewno nie reklamy Mercedesa, Forda, Sony, Wranglerów...

a jednak jakoś każdy tak sam z siebie o tym marzył...

Upraszczanie sprawy Polar i zganianie wszystkiego na jedną prostą przyczynę to też manipulacja, socjotechnika i mieszanie w durnych łbach.

PS. W międzyczasie edytowałem i uzupełniłem poprzedni post.

_________________
Obrazek


Ostatnio zmieniony 12 cze 2019, 12:42 przez Komandor, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 12 cze 2019, 12:34 
A gdyby tych Mercedesów nie produkowano, a tylko jeden model poloneza, to skąd Kowalski by wiedział że chce Mercedesa?

Przykład, jak to mówią, idzie z góry.


Kurwa, zapomniałem, miałem się nie odzywać.
Amen


Na górę
  
 
Post: 12 cze 2019, 12:44 
Offline

Rejestracja: 11 gru 2018, 16:59
Posty: 4687
Idąc tym tropem to byś dzisiaj z pięściakiem w ręce i maczugą biegał za mamutem a nie spiskowe teorie w internecie głosił...

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 12 cze 2019, 13:06 
Dinghy z gumy była. :) :) :)


Na górę
  
 
Post: 12 cze 2019, 13:17 
Chuja się znasz. Moje dingy to preludium przed Finnem było. A Finn, to klasa dla prawdziwych mężczyzn, nie tak jak jakiś suburban, albo co nie daj bobrze Tukanka. :D

Ale w sumie dobrze, że jesteś.
Bo my tu świat ratujem, i zaczynamy od siebie.
Znaczy ja przestałem spawać, żeby cełodwa w atmosferę nie wpuszczać, Komandor nie na silniku, a na wiosłach będzie z Helu na Górki popylał, korba wyrzuci plejstejszyn, maerose podusi koty, żeby ślad ekologiczny się zgadzał, a ty zamiast kosiarką, zębami będziesz trawsko rwał. Na weganizm przejdziesz.
Może być?
:lol:


Na górę
  
 
Post: 12 cze 2019, 13:21 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 paź 2014, 16:51
Posty: 4286
polar pisze:
MMM pisze:

Gawron jest samolotem rolniczym, pożytecznym itd, acz stareńkim mocno. Teraz to zabytek jedynie i też Ci nie pasuje?

Ta wszędzie samoloty widzi. ;)

Cytuj:
Korwety typu Gawron (projektu 621) – planowana seria korwet wielozadaniowych dla Marynarki Wojennej RP zaprojektowanych według koncepcji MEKO A-100 z niemieckiej stoczni Blohm und Voss w Hamburgu. Zamierzano wyprodukować 7 jednostek tego typu[1], wykonawcą wszystkich okrętów miała być Stocznia Marynarki Wojennej w Gdyni.


korbaczeska pisze:


Za kogo ty mnie wlasciwie uwazasz polar, bo wnioski na moj temat masz zupelnie z dupy.
Wciskasz mi nie moje teksty i argumenty, chyba sie rozpedziles i z gory uznales ze popieram neoliberalizm, popijam sojowa latte a z nudow pisze krytyki kapitalizmu. Bo nie jestem robolem czy szwaczka na akordzie.


Dlatego, bo nie jesteś szwaczką pewnie dość łatwiej ferować pewne opinie.
I tyle. Nic osobistego. Widzisz, co zechcesz.


Widzisz jak ty nic nie wiesz o drugim czlowieku a wydajesz osady.
Pracowalam jakis czas na szwalni na akord, nocna zmiana.
A teraz sie odpierdol albo znajdz inny argument, tez z dupy.

_________________
Ave Seitan!


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 12 cze 2019, 13:36 
Offline

Rejestracja: 11 gru 2018, 16:59
Posty: 4687
Nie mam ani kota, ani psa ani Toyoty Landcruiser wiec na parę godzin tygodniowo Tukanką (ok 3-4 litrów na h) mogę sobie pozwolić. :mrgreen:

https://wamiz.pl/aktualnosci/10916/czy- ... mu-zwierze

I napisałem wyraźnie, ze ratować bez planowej i to globalnie gospodarki, reglamentowania dóbr i bez przymusu zrobić się nie da. Bo nikt z nas dobrowolnie z tego co ma nie zrezygnuje. Nawet z chęci posiadania jeszcze więcej nie. Nawet ty Polar nie zrezygnujesz i nie pójdziesz dobrowolnie na dwukrotne obniżenie poziomu życia (do tych 2 ha co się regeneruje) i do tego poloneza (na talon) nie wrócisz dobrowolnie, ani do kartek na kiełbasę i talonów na buty. Znając życie raczej staniesz na czele braci robotniczej walczącej o dodatkowe kilo kaszanki i kapitalizm w sumie. Bo jak to tak gówno po równo na talon. I ekologiczna gąbka na patyku zamiast papieru toaletowego na które idą drzewa.

Maerose też swojej zgrai kotów co przyrodę niszczą jak jeden Hindus, i to tylko dla jej fanu, bo na kotach nawet jeździć się nie da, nie uśpi. Będzie walczyć.

I tak ze wszystkim niestety. A uratować planety przed zniszczeniem bez wyrzeczeń się nie da. I to trzeba sobie jasno uzmysłowić. Te wszystkie pomysły ekologów to baju baju, gadanie dla gadania. Albo zwyczajnie boją się powiedzieć prawdy np Amerykaninowi że będzie musiał żreć 5 razy mniej Hamburgerów czy steków i to mniejsze.

PS. Zapomniałem dodać, że ciężar wyrzeczeń spadnie na nas, bo to my przekraczamy, i to często wielokrotnie normy regeneracji przyrody, Nawet my Polacy prawie dwukrotnie. Bo inne wyjście to wybić do nogi tych co konsumują dwa trzy razy mniej niż ta granica regeneracji ale jest ich w cholerę i jeszcze więcej. Tylko kto będzie pracował na nasz względny dobrobyt. A i tak pewnie Amerykanie by musieli u siebie neony w miastach pogasić i się nieco ograniczyć, Norwedzy, Brytole, Niemcy też.

_________________
Obrazek


Ostatnio zmieniony 12 cze 2019, 13:47 przez Komandor, łącznie zmieniany 2 razy

Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 12 cze 2019, 13:46 
Offline

Rejestracja: 02 wrz 2014, 17:32
Posty: 8006
Cytuj:
Maerose też swojej zgrai kotów co przyrodę niszczą jak jeden Hindus, i to tylko dla jej fanu, bo na kotach nawet jeździć się nie da, nie uśpi.

Gdybym miała moc, uśpiłabym pół pogłowia światowego zamiast moich kotów.
W zęby chcesz?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 12 cze 2019, 14:02 
Offline

Rejestracja: 11 gru 2018, 16:59
Posty: 4687
No i widzicie? :lol:

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 9959 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 862, 863, 864, 865, 866, 867, 868 ... 996  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 76 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group