forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 28 mar 2024, 20:39

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1135 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26 ... 114  Następna
Autor Wiadomość
Post: 10 cze 2019, 12:31 
Offline

Rejestracja: 22 wrz 2014, 17:53
Posty: 10656
Lokalizacja: Czestochowa.
Dokładnie !
Sam bym się użyć tego wyrazu brzydził........!
A choj........! - jak to, - kurwa - brzmi......?!...... :oops:

:lol: :lol: :lol:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 11 cze 2019, 18:07 
Offline

Rejestracja: 11 gru 2018, 16:59
Posty: 4687
Ale do Angola czy Niemca milo było ahoj ci w d... powiedzieć a on się cieszył ahoj, ahoj... Raz Holender (też dowódca trałowca) się mnie spytał jak zobaczył, ze tak do Angola mówię a reszta Polaków ledwie śmiech tłumi, o co tu chodzi? A Ponieważ Holendrzy bardzo Angoli i Royal Navy nie lubią to mu powiedziałem i wytłumaczyłem łącznie z fonetycznym podobieństwem do naszego...
I od tej pory każdego Anglika witał "ahoj ci w dupę!". Nawet jednego Belga nauczył jeszcze.

A Anglik sobie zasłużył jak na mnie wyniośle patrzył i śmiał uwagi rzucać, ze ja na takim małym i na dodatek złomie w sztormie do Zeebrugge przypłynąłem (jego fregata się z powodu sztormu prawie dwa dni spóźniła). Ja bylem przed czasem, musiałem noc na kotwicy przestać.

A Holendrzy (Belgowie też ale rzadziej) jak słyszą Royal Navy w domyśle brytyjskiej to się dopytują:

Which Royal Navy?
Dutch?
Belgian?
Danish?
Swedish?
...
jak już wymienią nawet Suazi, Oman i Tonga albo widzą, ze rozmówca się już wkurwia to niby nagle olśnieni wykrzykują: Aaaaaa... THIS Royal Navy!!!!

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 11 cze 2019, 20:50 
Offline

Rejestracja: 22 wrz 2014, 17:53
Posty: 10656
Lokalizacja: Czestochowa.
:lol: :lol: :lol:
Bo tych dżemojadów chyba nikt nie lubi...... :roll:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 11 cze 2019, 21:53 
:lol: :lol: :lol:

Holendrzy mają jakieś takie pozdrowienie od chuja płynące, nie pamiętam, ale coś było..

Wasze opowiastki-bezcenne.


Na górę
  
 
Post: 12 cze 2019, 6:42 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 wrz 2014, 20:43
Posty: 6010
Praktyku, ubezpiecz tę jebaną łajbę i wyciąg korek. Potem kup sobie nową, ale już bez korka, za to z nowym dizlem.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 12 cze 2019, 9:14 
Offline

Rejestracja: 22 wrz 2014, 17:53
Posty: 10656
Lokalizacja: Czestochowa.
Lubię Cię, - Wezyru, choć -eś centuś. Martwi mnie więc Twój brak zrozumienia w temacie...... :cry:
Ty mi proponujesz sprzedać coś, w co ja włożyłem dziesięć lat pracy że o piniondzach nie wspomnę.
Toż ta utka to omal połowa mojego życia. Tylko nieco mniej niż wspólne pożycie z małżonką........!
Jak ja bym ją teraz sprzedał, to jak bym się pozbył członka.........rodziny - ma się rozumieć.... :o
W końcu to jedyna rzecz, jaka wnuczkowi po dziadku zostanie. A co on później z tym zrobi.......to już jego sprawa......( pewnie, za namową mamusi, - sprzeda i kupi sobie nowego smarkfona ale to już mi będzie wisieć i powiewać. Może dzięki temu nie będzie przychodził i sikał dziadkowi na grób....!
:roll:
:lol:

Choć po prawdzie cos jest rozsądnego w Twojej propozycji....... :idea:
Jednak nie zawsze rozsądek powinien być na pierwszym miejscu.
Gdyby - bowiem, - tak było, do dziś pewnie posługiwali byśmy się kamienną siekierą...... :lol:
Że o odkryciu Ameryki nie wspomnę....... :lol:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 12 cze 2019, 9:40 
Offline

Rejestracja: 11 gru 2018, 16:59
Posty: 4687
Ja też swojego rdzawnika bym na plastikowe cacko nie wymienił. Co ja bym skrobał na wiosnę?

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 12 cze 2019, 11:21 
Offline

Rejestracja: 22 wrz 2014, 17:53
Posty: 10656
Lokalizacja: Czestochowa.
O !
Centuś słyszy........?!
Cza coś w życiu robić..... :D
Owszem, można całe życie ruchać ale w/g mnie, - oprócz tego należy robić również coś z sensem.
Samo ciupcianie na dłuższą metę jest gupie...... :oops:
Chyba, że ktoś liczy jedynie na 500+ ! :shock:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 12 cze 2019, 11:24 
Offline

Rejestracja: 11 gru 2018, 16:59
Posty: 4687
Ale ja nie widzę konfliktu - najpierw skrobanie a potem... a może odwrotnie... :?: :lol:

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 12 cze 2019, 16:07 
Offline

Rejestracja: 22 wrz 2014, 17:53
Posty: 10656
Lokalizacja: Czestochowa.
No jak odwrotnie......no jak ?!
Po skrobaniu tylko zimne piwko i w kojo.....!
Tylko odwrotnie..........chociaż......wtedy też zimne piwko i ..........łódka nieoskrobana przez tydzień..... :lol: .


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1135 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26 ... 114  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 55 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group