forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 28 mar 2024, 11:15

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1566 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144 ... 157  Następna
Autor Wiadomość
Post: 30 maja 2019, 7:33 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
Nie walmy słowem w PiS, choć oni to łachudry pierwsza klasa, bądźmy kulturalni. A oni jeszcze dupy w stołkach EP nie posadzili a już obiecują Polakom walkę z hejtem czyli z "sokiem z buraka", czyli będą nam buzie zamykać. Bo to oni podyktują co jest krytyka a co hejtem. Jakie proporcje ocen posiadają każdy wie, a jak nie wie to niech dalej nie wie. Dalej - wsadzać będą do więzienia lekarzy za błędy lekarskie. Kto następny? Aktorzy nieprawomyślni, ludzie sztuki, kultury. Murarze, kolejarze, spawacze, bankowcy, nauczyciele? Kontynuacja państwa policyjnego. A może o politykach ktoś by pomyślał? :D Ale ty boruch przesadzasz, ty jesteś jak ten Międlar, jak tak możesz na Polaków nastawać, twierdzić że Polak to dureń, że nie widzi obrzydliwej nieuczciwości wałów PiSowskich. Nie nada boruch!

Z takim podejściem okaże się niedługo, że PiS będzie rządził jeszcze ze dwadzieścia lat. I przy każdej okazji kolczatkę Polakom o jeden stopień przyciśnie. Nie mówcie nic nie buntujcie się dalej, morda w kubeł. Zobaczymy jak będziecie śpiewać. I żeby czasem nie było tak, że komuś się przypomni taki pojeb boruch, który napierdalał pisowską bandę bez pardonu. Borucha wymieniam metaforycznie, chodzi osoby, które jak ja walą w to PiSowskie gówno jak w bęben.

Chcecie być gorszym sortem, kanaliami, folksdojczami, postkomuną, esbekami i czym tam jeszcze bo pamięć na epitety pana paździerzowego prezesa i PiSu mnie już zawodzi, to sobie bądźcie. Ja nie mam zamiaru stać biernie. Wiele nie mogę zrobić, ale pyskował będę nadal. Na Polaków za to co robią za ich głupotę. A to dlatego, że pomimo wszystko zależy mi na tym aby ten naród zmądrzał opamiętał się , bo zależy mi na Polsce. Normalnej Polsce, którą każdy kto na świecie szanuje i nie odsuwa się od Polaka jak od śmierdzącego. Bo taka jest prawda - tracimy jako państwo i każdy kto normalny widzi. Nie widzi tylko Polak naiwny i głupi omamiony przez kościelne kadzidło i plusami prostaka który nawet nie ma odwagi stanąć na czele rządu tylko zastawia się miernotami, którzy jak Roch Kowalski wykonają każde jego nawet najbardziej haniebne polecenie.

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 30 maja 2019, 8:31 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 19:22
Posty: 14868
Lokalizacja: Nad Bałtykiem
Tak, trzeba ich szanować. Jako i oni nas szanują.

W mediach publicznych znów obrażają. Pietrzak opowiada o "nowotworze, który kiedyś trzeba wyciąć"

http://wyborcza.pl/7,75398,24840811,w-m ... 1-L.1.maly


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 10 cze 2019, 15:58 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 wrz 2014, 14:41
Posty: 2026
Teraz naprawdę dobra nowina :!:

Cytuj:
Odkryto, że osoby pijące umiarkowane ilości alkoholu posiadają mniej problemów zdrowotnych. Dodatkowo, abstynenci znacznie częściej idą na zwolnienie chorobowe z powodu zaburzeń psychicznych, chorób układu mięśniowo-szkieletowego, schorzeń układu trawiennego oraz chorób układu oddechowego.


https://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/czy- ... e-alkoholu


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 10 cze 2019, 16:31 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
No i właśnie ja teraz udam się do lodówki skąd wyciągnę moje piwko przeleję do kufelka i sobie wydudlam ze smakiem. :)

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 10 cze 2019, 16:42 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
Wielki Wezyr pisze:
Tak, trzeba ich szanować. Jako i oni nas szanują.

W mediach publicznych znów obrażają. Pietrzak opowiada o "nowotworze, który kiedyś trzeba wyciąć"

http://wyborcza.pl/7,75398,24840811,w-m ... 1-L.1.maly


W normalnym kraju takiego cudaka uznano by za niezrównoważonego cierpiącego na amnezję i demencją starego piernika. I tak poważny periodyk jakim jest GW (mówcie co chcecie ale GW ma taki status w Polsce) na pewno by nie przejmował się co on plecie.

Niestety ogólnie rzecz biorąc Polska nie jest normalnym krajem. Znaczna część naszego społeczeństwa to bez względu na wiek takie same stare pierniki z podobnymi dolegliwościami jak Pietrzak, który pewnie nawet moczu nie trzyma. To, że zajmujemy się tym idiotą źle o nas świadczy.

W naszym polskim przypadku tacy ludzie jak Pietrzak niestety są niebezpieczni. Ciemnota i motłoch uważa go za wyrocznię. U nas te słowa ktoś może zrozumieć dosłownie a że nie brakuje wśród motłochu tzw ludzi czynu to może dojść do kolejnej tragedii. Czy po kolejnym "Adamowiczu" ta stara pierdoła też tak świetnie by się poczuła?

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 11 cze 2019, 14:27 
Zakonnica jest podejrzewana o kradzież pieniędzy z Domu Pomocy Społecznej w Dobrzeniu Wielkim. Sprawę badają śledczy. Dotychczasowe ustalenia wskazują, że za całą sprawą stoi 43-letni mieszkaniec Opola, który przejął od kobiety całą sumę.

https://www.wp.pl/?s=wiadomosci.wp.pl%2 ... 663682177a

460 tysi. Całkiem ładnie jak na zakonnicę.


Na górę
  
 
Post: 11 cze 2019, 14:30 
Offline

Rejestracja: 22 wrz 2014, 17:53
Posty: 10656
Lokalizacja: Czestochowa.
No co Ty....!
Jak na zakonnicę to przecież groszowa sprawa........ :roll:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 11 cze 2019, 19:32 
Offline

Rejestracja: 02 wrz 2014, 17:32
Posty: 8006
Mam prawdziwie dobra nowinę, właśnie Gosiewska ją ogłosiła:

Cytuj:
Ludzie czują, że ich życie jest bezpieczne i to jest to, co podkreślają na spotkaniach, że nie boją się już o utratę pracy. Starzy ludzie mówią, że już nie boją się, że ich dzieci zostawią i wyjadą szukać pracy poza granicami kraju, wręcz przeciwnie, młodzi Polacy, którzy wcześniej wyjechali, zaczynają wracać. Polska staje się atrakcyjnym krajem, atrakcyjnym również dla obywateli Unii Europejskiej, którzy coraz częściej się słyszy, że myślą o przyjeździe do Polski, bo tu jest bezpiecznie, bo tu się dobrze dzieje.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 11 cze 2019, 20:53 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 paź 2014, 16:51
Posty: 4286
Pewnie, niech wracają. Każdy marzy o pracy na smieciówce za 9 zł na godzinę.

_________________
Ave Seitan!


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 12 cze 2019, 11:43 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 19:22
Posty: 14868
Lokalizacja: Nad Bałtykiem
To ci będzie para, Terlecki i Gosiewska. :lol: :lol:

Małgorzata Gosiewska wicemarszałkiem sejmu .

Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1566 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144 ... 157  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 38 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group