forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 16 kwie 2024, 15:03

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1800 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147 ... 180  Następna
Autor Wiadomość
Post: 05 cze 2019, 19:03 
Cytuj:
Chyba, że jest Pan tak samo ofiarą propagandy TVP jak Agafia.


Cytuj:
Wypij Pan za moje zdrowie. Widzę, że w dobrym kierunku prowadzi Pan tą dyskusję. Nie tak jak Agafia. Może i jej Pan poradzi walnąć lufę, to też może przejrzy?


Prosze nie atakować ad personam Pana Komandora, wszyscy chyba już zauważyli, wszyscy wiemy, że to ty jesteś wykładnią ekonomii na tym forum, znasz się na faszyzmie, wiesz lepiej od osób przebywających we Francji, na Rzeszy codziennie, co tam się dzieje, wiesz, że rodziny z dziećmi to patologia, a nawet jesteś zachwycony programem społecznym, czy tam wspierającym rodziny z Kuby. Biadolisz , że 1 procent z PKB rujnuje polską gospodarkę, jednoczesnie jednak zachwyca cię ta Kuba, bo do durnego łba nie zaświtało, ile w takiej kubańskiej formie kasy by poszło. 1 % boli, ale już 10 % by nie bolało, bo boruch miałby taką psychologiczną kontrolę. Rodziny z dziećmi by kontrolował, co to ich nie uważa za patologię i absolutnie nie jest przeciwko programom wspierającym polskie rodziny, ale przyrównuje do żulii, do bezdomnych, uzależnionych klientów opieki społecznej. Bo matka czy ojciec, 3 dzieci potrzebują kurwa konsultacji z boruchem, żeby się dowiedzieć czy dzieciakowi trampki kupić, czy do domu lodówkę.Dozoru państwa. Bo te 500 plus to z borucha podatków. (schizofrenia level hard).
I tak się sprawy mają, że najmniej zainteresowani, mają najwięcej do powiedzenia

Nie ma na forum aktualnie większego oszołoma od ciebie. Dajesz dupy po całości już praktycznie w każdym temacie. Ten drugi głupek co to się ma za Paszę, przytakuje ci wprawdzie, ale tylko wtedy kiedy mnie atakujesz. Zauważyłeś? Nie? To spójrz..
Kiedy Panowie coś piszą, chowa ogon pod siebie.
Wyciągnij wnioski.


Inaczej, skończ pierdolić głupoty, doczytaj, dowiedz się, zamiast jechać ad personam, histeryzować, robić kretyńskie ankiety czy masz zostać, czy nie.
Ja jeszcze pazurów nie pokazałam, i każdego twojego pierdolenia nie komentuję. Ale moge i to bardziej dosadnie niż do tej pory.

I to było ostatnie ostrzeżenie z mojej strony, szanuję te subiektywne wnioski, ale raz jeszcze o mnie zahacz pejoratywnie, a zrobię z ciebie mielonego. Nie ty mnie będziesz ustawiał na tym forum. Babę własną se ustaw. Pozowanie na intelektualistę, ktorego połowa forum się czepiła, tym razem nie pomoże.


Na górę
  
 
Post: 05 cze 2019, 19:34 
Offline

Rejestracja: 11 gru 2018, 16:59
Posty: 4689
O kurna. Jakbym był Adasiem B. to bym teraz napisał: I widzi Pan jak mnie jak lwice bronią, upojone zimną rosyjską wódką i rozsmakowane w astrachańskim kawiorze piękne Panie. :roll:

PS. to pisałem po 4. lufie :lol:

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 05 cze 2019, 19:58 
:D


Ostatnio zmieniony 06 cze 2019, 11:00 przez AGAFIA, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
  
 
Post: 05 cze 2019, 20:28 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
ObrazekObrazekObrazek

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 05 cze 2019, 20:32 
Cieszy mnie, że się zrozumieliśmy. Pozdrawiam pana cieplutko.


Na górę
  
 
Post: 05 cze 2019, 20:38 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
AGAFIA pisze:
Cieszy mnie, że się zrozumieliśmy. Pozdrawiam pana cieplutko.


Ja tesz :D :D ObrazekObrazekObrazek
Obrazek

Obrazek

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 05 cze 2019, 20:41 
Jejku jak słodko...


Na górę
  
 
Post: 06 cze 2019, 11:47 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
Leżąc dziś sobie w hamaku w cieniu, popijając poranną kawkę myślami błądziłem gdzieś po zakamarkach polskiej rzeczywistości. Moje skromne refleksje jak poranna rosa na moim szczypiorku co i raz dotykały soczystej zieleni owego warzywa a w kroplach rosy tłukły się myśli dlaczego to mi tak na wątrobie leży to 500+ a np taka Agafia raczej zachwala.

Nie odkryłem nic nowego, to nie jest genialna myśl, ale pomyślałem sobie tak. Bo ten element tzw dobrodziejstwa pana prezesa na niebiesiech Nowogrodzkiej należy oceniać przez pryzmat całej polityki prowadzonej przez PiS. Nie wolno wyrywać tego elementu z tzw kontekstu. I wtedy być może znajdziemy zrozumienie dla krytyki jaką ja boruch się posługuję.

Bo oto okazuje się, że naczelnym zadaniem pana prezesa na niebiesiech Nowogrodzkiej nie jest dobrobyt ludzi, czyli poprawa ich bytu tylko całkiem co innego. Całkowita zmiana wizerunku Polski. A do tego prezes potrzebuje spokoju. Spokój zapewnia sobie między innym, a raczej w głównej mierze obietnicami, które o dziwo spełnia. Zrobienie z tego kraju pomrocznej PiSowskiej Rzeczypospolitej. O to chodzi. Toteż masz tu Polaku 500+, masz tu staruchu Polaku boruchu 13 emeryturę. Masz tu Prosiaku swoją emeryturę co ci PO zajebała a my w tym czasie zagarniemy całą władzę: TK, Sady, prokuraturę, media. Tak więc dlatego my wraz z boruchem mówimy na to "korupcja polityczna". Pan prezes używa często określając ten element życia politycznego "socjotechnika", inżynieria społeczna. To tak ładniej brzmi. Przy czym on używa tego określenia oskarżając innych o wszystko co wg jego ciemnej oceny niegodziwi są wobec Polaki. No jak widać na razie mu to wychodzi.

Bo Kaczyńskiemu potrzebny jest spokój. Może czuje traumę po stracie brata, może współodpowiedzialność za to co się stało w Smoleńsku? Sprowadzenie na cały ten szalony lot tragedii. Ładuj Lechu nie słuchaj nikogo?

No to teraz musi zbudować wielką postać Lecha, największego przywódcę narodu jakiego Polska miała w Dziejach. Większego od Mieszka I, Chrobrego całego rodu Piastów i Jagiellonów, Większego niż Piłsudski. Pochował go przecież na Wawelu. Założyciela Solidarności. Największego Europejczyka, który przecież rozwalił "demoludy" i mur berliński. I ustami Wałęsy wypowiedział słynne "My Naród!", "We the people". No i on jako bezpośredni spadkobierca Lecha jest kontynuatorem wielkiego przedsięwzięcia czym jest Rzeczypospolita, bez robaków, pierwotniaków, LGBT, in vitro i aborcji. Za to katolicka, naftalinowa. Bo taką wyrysował sobie jego kołtuński konserwatywny kawalerski łeb z kompleksami.

No i jak widzicie, jak można 500+ nazwać programem? Przecież to na wiorstę pachnie oszustwem zakompleksionego, złośliwego wodza. Złośliwego, mściwego bo tak powiedział o braciach Kaczyńskich ich ojciec. "Oni zniszczą każdego, kto jest od nich lepszy. Również i Polskę.

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 09 lip 2019, 8:04 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
Cytuj:
Kraków. Sędzia Sądu Okręgowego Dariusz Mazur traci ważne stanowisko. Ma go zastąpić Przemysław Wypych - taką decyzję podjęło Ministerstwo Sprawiedliwości. Ma na swoim koncie wyrok dyscyplinarnym i nie cieszy się dobra opinią w środowisku sędziowskim.


https://wiadomosci.wp.pl/krakow-byl-sed ... 880019073a

Niby niepozorna informacja, chociaż świadcząca, że PiS czyści sądownictwo z ludzi niewygodnych. Na miejsce tych, którzy sie narazili stawia na urzędach swoich. I kogo? Mnożą się sędziowie z "bogatą" przeszłością. Tzw mierni, bierni ale wierni. Ma tu zastosowanie pewien schemat. Często zdarza się, że awanse otrzymują sędziowie, którzy mają spaprane papiery. Jak w przypadku sędziego Wypycha dyscyplinarką. I to kary nałożone za poprzedniej władzy. Czy to nieznamienne? Wygląda na to, że jeżeli poprzedniej władzy sprawiałeś kłopot, to jesteś dobry? Bohater walki o "wolność"? :lol:

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 09 lip 2019, 8:08 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 19:22
Posty: 14868
Lokalizacja: Nad Bałtykiem
Wiadomo przecież, że taki nie będzie podskakiwał.
Wyciągnięty ze śmietnika będzie pałał wdzięcznością,a zatem i służalczością.
Poza tym taki delikwent ma świadomość, że jeśli został wyciągnięty ze śmietnika, to szybciutko może do niego wrócić.
Za podskakiwanie tej władzy, lub za całokształt nowym rządzącym.
Więc w jego interesie jest być wiernym panu, który dał mu szansę.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1800 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147 ... 180  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 38 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group