forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 28 mar 2024, 13:51

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 3495 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 283, 284, 285, 286, 287, 288, 289 ... 350  Następna
Autor Wiadomość
Post: 04 cze 2019, 23:26 
Offline

Rejestracja: 02 wrz 2014, 17:32
Posty: 8006
Cytuj:
Ceni żołnierzy wyklętych, reformę oświaty ocenia pozytywnie:
"Wbrew temu, co mówi totalna opozycja, nie było chaosu".
Strajk nauczycieli komentował: "To jest paranoja".
O edukacji seksualnej mówił: "jest to próba wychowania dzieci, które w jakimś momencie zostaną oddane pedofilom"

Tak tak, zgadliście, ten troglodyta to nowy minister edukacji.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 05 cze 2019, 4:07 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 wrz 2014, 2:49
Posty: 7256
Lokalizacja: warmińsko-mazurskie
Wielki Wezyr pisze:
Mapa - przemoc domowa i alkoholizm wg gmin. Kuźwa, ja już gdzieś to widziałem. :)

Załącznik:
FB_IMG_1559491902486.jpg


A nie po wyborach samorządowych w 2018 -tym ?

_________________
***** ***


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 05 cze 2019, 7:26 
Offline

Rejestracja: 02 wrz 2014, 17:32
Posty: 8006
Wama, ta mapka to gówno wrzucone przez jakiegoś idiotę.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 05 cze 2019, 14:55 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 19:22
Posty: 14868
Lokalizacja: Nad Bałtykiem
A wy się dziwicie, że Polak za 500+ dalby sobie jaja ogolić.... :lol:

Szczecin: "pokoik do spania na balkonie", "Ukraińcy mile widziani”

Obrazek

Cena za wynajem to 340 złotych z opłatami. :lol: :lol:

https://www.donald.pl/artykuly/vc2ZDcp6 ... Pbj3OvFg7w

https://www.olx.pl/oferta/maly-pokoj-do ... 763ec1c395


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 05 cze 2019, 15:04 
Offline

Rejestracja: 11 gru 2018, 16:59
Posty: 4687
No kurde co za ciemny naród. Świata toto nie widziało a krytykuje i krytykuje. I nic mu się nie podoba.
A ja się zapytam Wezyru Wielki: jaki tytuł ma ten wątek? A?
Ano ma: OTAKE Polskę! O drugą Japonię chodzi. ! Dotarło!? JAPONIĘ!!!

https://www.youtube.com/watch?v=DojmZXLqJHA

I jak widać, trochę może skromnie, jedna kapsuła ale za to z oknem, ale już mamy :lol: :lol: :mrgreen: :mrgreen:

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 05 cze 2019, 15:09 
Offline

Rejestracja: 11 gru 2018, 16:59
Posty: 4687
Wielki Wezyr pisze:
Mapa - przemoc domowa i alkoholizm wg gmin. Kuźwa, ja już gdzieś to widziałem. :)

Załącznik:
FB_IMG_1559491902486.jpg


Różne są mapki. Np odmowy szczepień dzieci:

Obrazek

Też ciekawe, nie?

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 05 cze 2019, 15:23 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
Ciekawe po co Pan tę mapkę uskutecznia. Nie ma co tu porównywać. Jeżeli ktoś nie chce szczepić swojego dziecka to sprowadza nieszczęście na siebie na swoje dziecko. Głosując na PiS sprowadza nieszczęście na całą Polskę.

Zresztą ruchy antyszczepionkowe istnieją w innych bardziej jakby to delikatnie się wyrazić różnych od nas społeczeństwach zachodu.

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 05 cze 2019, 16:51 
Offline

Rejestracja: 11 gru 2018, 16:59
Posty: 4687
Uskuteczniam by pokazać, że nie jest tak jak mówicie - Tam gdzie PiS to ciemnota, alkoholizm i bicie żony a tam gdzie PO czy KE to inteligencja i nowoczesność. Bo bywa różnie...
Ja bym zaryzykował twierdzenie, że poziom ciemnoty rozkłada się po równo ino jedna ciemnota jest prosta i tradycyjna, wypić i dać zonie w pysk jak rozpuściła a ta druga przeintelektualizowana, bo w internecie np. dowodów na spisek szczepionkowy szuka i mordowanie szczepionkami dzieci.
Z alkoholizmem jest podobnie. Paradoksalnie badania, np w Anglii, wykazują też ciekawy rozkład społeczny zjawiska. Wcale nie murarze i dokerzy są najbardziej na alkoholizm (i narkomanie) narażeni a lekarze, menedżerzy, aktorzy, policjanci itd. Tylko ze piją tak, że nie widać, nie rzuca się w oczy.Policja nie zagląda ani MOPS to i w statystykach patologii ich nie ma.


http://www.rynekzdrowia.pl/Po-godzinach ... 10,10.html
Ten argument ze społeczeństwami Zachodu to mi się podoba. To jak jak mówię, One też nie glosują na PiS. Wszystko się zgadza. :P

Tak przy okazji, to sarkazm... a czemu? A temu, że nie lubię prostych podziałów i prostych wyjaśnień. Bo takich nie ma.

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 05 cze 2019, 17:23 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
I tu się z kolegą Komandorem zgadzam, z czym kolega Komandor się ze mną może nie zgodzi, bo jakże to tak boruch posiada się mieć to samo zdanie o polskiej ciemnocie. Głosujący na PiS to na ogół ciemnota i antyszczepionkowcy to też ciemnota.

Miałbym tu tylko jedno zastrzeżenie - nie wiemy jak rozkłada się odmowa szczepienia dzieci do tego kto jaką partię popiera. Czy nie jest tak, że antyszczepionkowcy to w większości PiSiorki? Ja niczego nie przesądzam, ale właśnie tego nie wiemy.

Myślę również, że dziennikarzy, artystów mamy chyba mniej niż murarzy, mechaników samochodowych, itd. To jeżeli chodzi o nadużywanie alkoholu i bicie żony.

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 05 cze 2019, 19:29 
Offline

Rejestracja: 11 gru 2018, 16:59
Posty: 4687
Ależ dlaczego z Panem mam się nie zgadzać kiedy Pan się ze mną zgadza albo ja się jednak zgadzam?

Ma Pan rację, że tego nie wiemy czy ci glosujący na PIS na Pomorzu to ci antyszczepionkowcy czy nie. Bo te dane nie pokazują tego wprost. Tak samo jak nie wiemy czy ta patologia z z poprzedniej mapki to na pewno wyborcy PiS. Bo może właśnie KE albo nawet Wiosny. Ale pewne jednak zależności są. Statystyka to wskazuje. A jeśli nie, to zarówno z jednej jak z drugiej mapki wnioski są błędne.

Ale to też coś mówi:

Cytuj:
Ruch antyszczepionkowy jest często związany z ekologią. W Ameryce niechęć do szczepień zwykle idzie w parze z wegetarianizmem, odsunięciem farmakologii, sięganiem po naturalne produkty. Brak zaufania do medycyny skłania w stronę medycyny naturalnej.

Dr Mrukowicz: - To neoluddyzm, czyli odrzucenie tego, co nowoczesne i technologiczne, na rzecz natury. Zwykle dotyczy wykształconych ludzi.

Prof. Łuków: - Podejmowane w dobrej wierze idee, jak potrzeba ochrony środowiska, przekształcają się w postawę antymodernizacyjną i antyoświeceniową. Efektem jest stwierdzenie, że nauka szkodzi.

http://wyborcza.pl/magazyn/1,124059,175 ... kowca.html



Czyli jednak. Ciemnota ma rożne oblicza. Nawet Wiosenne.



PS.
Cytuj:
mieć to samo zdanie o polskiej ciemnocie

Nie tylko Polskiej. Ciemnota antyszcepionkowa, homeopatyczna czy plaskoziemna to raczej do Nas z tego Waszego swiatlego Zachodu przyszła. My się jeszcze bronimy, żeby było śmieszniej.

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 3495 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 283, 284, 285, 286, 287, 288, 289 ... 350  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 66 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group