forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 29 mar 2024, 14:08

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1800 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145 ... 180  Następna
Autor Wiadomość
Post: 05 cze 2019, 9:13 
Offline

Rejestracja: 11 gru 2018, 16:59
Posty: 4687
No to przynajmniej wiemy dlaczego zlikwidował PGRy. Z zemsty za wpierdol... :lol:

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 05 cze 2019, 9:37 
Korbeńka pała świętym oburzeniem na słowa kaczego, czy gnoja balcerowicza.
A ja gdzieś tam usłyszałem, że podczas tegorocznej parady równości w jednym rządku będą szły cyt: " przedstawiciele wszystkich odłamów liberalnego centrum, delegacje najibrzydliwszych marek światowego kapitału i reprezentacje placówek dyplomatycznych najbardziej agresywnych i zbrodniczych państw świata".
Będziesz na paradzie?
Wszak o równości traktuje.
A może to wszystko faszystowskie kłamstwa, dlatego czekam w napięciu na twój komentarz.


Na górę
  
 
Post: 05 cze 2019, 9:49 
Gdzie? Gdzie usłyszałeś?
Pisz, Polar, potrafisz mnie z rana nastroić tak, że cały dzień będę uśmiechnięty, pomimo dużego upału.


Na górę
  
 
Post: 05 cze 2019, 10:01 
Ależ ciesz się.
Ja się cieszę, że ty się cieszysz.
Swoim szczęściem zalewasz to fo, każdy jego zakamarek, każdego usera.
Coś jak kraj powszechniej szczęśliwości.
Miło jest.
Sielanka.
;)


Na górę
  
 
Post: 05 cze 2019, 10:47 
Palmy, fiesta, forever...
-Tak właśnie :)


Na górę
  
 
Post: 05 cze 2019, 11:52 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
kowalew pisze:
Boruch pisze:
----
Tak więc cieszmy się na razie z manny jaką obdarzył Polaków nasz ukochany przywódca. Może jeszcze przemieni nam wodę w wino.--- :D

A żeby Pan wiedział, cieszmy się z tej manny. Manna jest lekkostrawna, gorzej z tym winem jak się ma słabą głowę . I "módlmy" się aby jakiś nowoczesny "geniusz" nie przekonał prezesa, że może nie wodę w wino, tylko złotówkę w euro nie zechciał zamienić. Wtedy bowiem scenariusz grecki będzie dużo bardziej prawdopodobny.


Paradoksalnie powiem Panu, że prezes nie taki głupi i złotówki na ojro zamieniał nie będzie. Zresztą ja też za ojro nie tęsknie.

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 05 cze 2019, 11:59 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
AGAFIA pisze:
Ale wie Pan, jaki to prestiż byłby dla takich boruchów, gdyby za chlebek płacili 3 euro?


Pan boruch nie pierwszy już raz napisał ekonomię od podstaw. Jak z tą Rumunią, no trudno się chłopem nie zgodzić. W latach 2014- 2016 Polska w PKB per capita zbliżyła się do średniej unijnej tylko o punkt procentowy (wzrost z 67 proc. do 68 proc. średniej UE), podczas gdy Rumunia poprawiła się o trzy oczka (wzrost z 55 do 58 proc.). Natomiast już w 2017 r. tempo wzrostu gospodarczego w Rumunii było półtora razy szybsze niż w Polsce..Najnormalniej umknęło panu boruchowi, że w 2014-2015r , czyli kiedy przypadł nam ten punkt procentowy Polską rządziło PO. A od kiedy nastał Kaczostan, różnice powoli zanikają..


Nie ma to jak wbić gola we własną bramkę.


Nie kombinuj, bo już ci Cani to wyperswadował, a ty jak zwykle cierpisz na nieprzekonywalność. Domagasz się merytorycznych wykładni a i tak dalej brniesz w swoje. Po co ci to? Jesteś szczęśliwa, że masz rację? To sobie miej. Mnie tam to spływa. Nie mam zamiaru cię przekonywać.

A co do ceny chleba? Może niedługo doczekasz się, że będzie podobna jak w ojro ale w złotych. Ceny żywności rosną w zastraszającym tempie. I wpływ na to ma właśnie 500+. Ale może ty tego nie dostrzegasz. Pietruszka już osiągnęła poziom ojro, bo jest droższa niż truskawki.

Nie ma z tobą żadnej dyskusji.


A ja sobie tak tylko piszę bo mam za każdym razem ubaw co też twoja mądra główka wymyśli.

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 05 cze 2019, 12:04 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 19:22
Posty: 14868
Lokalizacja: Nad Bałtykiem
Ona ma tylko przekonanie, a nie rację. :lol:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 05 cze 2019, 12:18 
Boruch pisze:
---A co do ceny chleba? Może niedługo doczekasz się, że będzie podobna jak w ojro ale w złotych. Ceny żywności rosną w zastraszającym tempie. I wpływ na to ma właśnie 500+. Ale może ty tego nie dostrzegasz. Pietruszka już osiągnęła poziom ojro, bo jest droższa niż truskawki. ---

Tu ma Pan odpowiedź. Choć być może są i inne powody - mamy bowiem to co chcieliśmy - wolny rynek.
Cytuj:
Ceny żywności w 2019 roku będą rosły, zwłaszcza dotyczy to pieczywa oraz warzyw – przewidują eksperci z banku Credit Agricole. Jest to związane głównie z suszą 2018 roku, która dotknęła polskie i europejskie rolnictwo. Ekonomiście przewidują także, że ceny wieprzowiny ustabilizują się. Nieznacznie może drożeć mleko i produkty mleczne, za to stanieją owoce.
Susza z 2018 roku będzie wpływać na wzrost cen żywności w 2019 roku

https://www.tygodnik-rolniczy.pl/articles/pieniadze-i-prawo/w-2019-roku-zywnosc-bedzie-drozec-najbardziej-pieczywo-i-warzywa/


Na górę
  
 
Post: 05 cze 2019, 12:38 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
Cytuj:
– Program Rodzina 500 plus funkcjonuje od 2016 roku. Świadczenie przyznawane jest na każde drugie i kolejne dziecko, a – zgodnie z zapowiedziami rządu – od lipca także na pierwsze. Problem w tym, że nazwa 500 plus powinna zostać zmieniona na 300 minus – pisze “Super Express”.
Gazeta zaznacza, że wypłacane od 2016 roku świadczenie nie wzrasta, ale sukcesywnie rosną ceny. Powodem takiego stanu rzeczy jest inflacja, która wynieść ma w 2019 roku 3,3 proc. To oznacza, że wartość 500 Plus sukcesywnie spada.


https://dzienniknarodowy.pl/500-a-270-p ... iadczenia/

Niech każdy sobie sam wyciągnie wnioski. Dla mnie ta pomoc tak reklamowana przez PiS to w większości propaganda obliczona na efekt poparcia dla popaprańca i tchórza, który nawet nie ma na tyle odwagi aby samemu stanąć na czele rządu. On bardzo dobrze wie co robi. Jego zachowanie i to całe rozdawnictwo jest aroganckim, chamskim, niepoważnym, oszukańczym traktowaniem Polaków.

Propaganda PiSowska tarabani DAJEMY PO 500+. Gówno prawda.

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1800 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145 ... 180  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 59 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group