forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 28 mar 2024, 18:47

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 837 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73 ... 84  Następna
Autor Wiadomość
Post: 17 maja 2019, 12:40 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 19:22
Posty: 14868
Lokalizacja: Nad Bałtykiem
Śmiał wspomnieć o kurduplu.

Michał Olszański dostał zakaz wypowiadania się w mediach. Z informacji, do jakich dotarł portal Wirtualnemedia.pl wynika, że powodem zawieszenia był wywiad na temat rozmowy z Jarosławem Kaczyńskim w programie "Pytanie na śniadanie".

https://wiadomosci.onet.pl/kraj/michal- ... cs&utm_v=2


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 04 cze 2019, 14:54 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 19:22
Posty: 14868
Lokalizacja: Nad Bałtykiem
To chyba koniec Superstacji.

Polityka znika z Superstacji w trybie natychmiastowym. "Grzeczny Solorz, grzeczny"

Superstacja nie będzie już zapraszała polityków, ani informowała o polityce. Dziennikarze należącej do Polsatu telewizji otrzymali decyzję w piątek, a zmiany weszły w życie w trybie natychmiastowym – informuje branżowy Press. Zdaniem pracowników Superstacji przyczyną nagłego zwrotu kursu mogą być kary nałożone na inne biznesy Zygmunta Solorza.

https://natemat.pl/274947,superstacja-n ... kdTB_1Zw-A


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 04 cze 2019, 16:40 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 wrz 2014, 2:49
Posty: 7256
Lokalizacja: warmińsko-mazurskie
No to Eliza Michalik na bezrobocie, o ile jeszcze pracuje w superstacji .

_________________
***** ***


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 04 cze 2019, 17:22 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
Pracowała. W zeszłym tygodniu jeszcze prowadziła program "Gilotyna". Jest jeszcze Kuba Wątły. Też chyba poleci. Superstacja nie była jakąś wyróżniająca sie stają, ale przynajmniej za sprawą właśnie Michalik i Wątłego można było posłuchać innego komentarza politycznego niż te lizodupne. Teraz pewnie rozprawiać będą o tym ile waży Wieniawa oraz o kulinarnych bzdurach Marty Gessler. A z wiadomości zagranicznych jakie majtki aktualnie nosi księżna Kate.

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 04 cze 2019, 17:43 
Offline

Rejestracja: 22 wrz 2014, 17:53
Posty: 10656
Lokalizacja: Czestochowa.
No to telewizor mogę wywalić na śmietnik.........! :oops: To była jedyna stacja, której słuchałem........ :shock:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 04 cze 2019, 17:47 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 wrz 2014, 20:43
Posty: 6010
stary praktyk pisze:
No to telewizor mogę wywalić na śmietnik.........! :oops: To była jedyna stacja, której słuchałem........ :shock:



Słuchałeś? Ja już nie słucham nikogo, nawet mamy. Było oglądać i wyciągać wnioski. Ale skoro ich posłuchałes
... :lol:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 04 cze 2019, 18:48 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
A ja mam takiego pomysła. A może tak przekwalifikować się na czerpanie wiadomości z TVP? Czy wy wiecie ile tam optymizmu wlewają codziennie w Polaka? Jak to nasz kraj rozwija się dynamicznie pod rządami jedynie słusznej partii i prezesa i pod dobrym oraz prawym okiem kościoła katolickiego? Od razu nam się poprawią humory, przestaniemy zrzędzić, narzekać, kłócić się.

Ja nawet gotów jestem zrezygnować z stacji TVN24, którą dotychczas uznawałem za najlepszą, skąd czerpałem informacje. Też podejrzewam, że tam bardzo oszukują.
Może przejrzę na oczy i zobaczę rzetelność TVP, prezesa, programu 500+, zauważę ohydną grę z dziećmi naszych nauczycieli podczas strajku. Nagonkę na kościół katolicki określonych kół pod przywództwem żydów i Sorosa. :D :lol:

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 04 cze 2019, 19:18 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 paź 2014, 16:51
Posty: 4286
Telewizja nie jest juz jedynym zrodlem wiadomosci i programow, Wątly robi swoje medium obywatelskie w necie, Michalik tez moze jak zechce. Jest wybor. Jeszcze.

_________________
Ave Seitan!


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 05 cze 2019, 4:10 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 wrz 2014, 2:49
Posty: 7256
Lokalizacja: warmińsko-mazurskie
Boruch pisze:
A ja mam takiego pomysła. A może tak przekwalifikować się na czerpanie wiadomości z TVP? Czy wy wiecie ile tam optymizmu wlewają codziennie w Polaka? Jak to nasz kraj rozwija się dynamicznie pod rządami jedynie słusznej partii i prezesa i pod dobrym oraz prawym okiem kościoła katolickiego? Od razu nam się poprawią humory, przestaniemy zrzędzić, narzekać, kłócić się.

Ja nawet gotów jestem zrezygnować z stacji TVN24, którą dotychczas uznawałem za najlepszą, skąd czerpałem informacje. Też podejrzewam, że tam bardzo oszukują.
Może przejrzę na oczy i zobaczę rzetelność TVP, prezesa, programu 500+, zauważę ohydną grę z dziećmi naszych nauczycieli podczas strajku. Nagonkę na kościół katolicki określonych kół pod przywództwem żydów i Sorosa. :D :lol:


Panie Bor bez obrazy, ale to propozycja dla PiS-laskych masochistów.

_________________
***** ***


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 05 cze 2019, 8:15 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 19:22
Posty: 14868
Lokalizacja: Nad Bałtykiem
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 837 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73 ... 84  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 67 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group