forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 29 mar 2024, 2:54

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 715 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70 ... 72  Następna
Autor Wiadomość
Post: 05 kwie 2019, 17:46 
Offline

Rejestracja: 02 wrz 2014, 17:32
Posty: 8006
Powinni zasiąść na ławie oskarżonych razem z MENem za wyłudzenie i defraudację publicznego grosza.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 05 kwie 2019, 17:58 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 16:15
Posty: 16796
Czy wasze dzieci pracują na moją emeryturę.
Czy na hitlerowskie?

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 05 kwie 2019, 18:26 
Ja patrzę z innej strony.
Facet, który pozwala by obcy facet utrzymywał jego dzieci, to pizda nie facet.
Ja mam tyle, na ile mnie stać i na elbanowskie nie zamierzam płacić.


Na górę
  
 
Post: 05 kwie 2019, 23:07 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 20:59
Posty: 4499
Elbanowscy to szczególna polska specyfika. Bliżej im chyba pod pewnymi względami do Terlikowskich, ale tamci już wypadli z gry, a Elbanowscy są jeszcze w wieku rębno rozpłodowym. Swoją karierę medialną zaczęli już za III Rzplitej. Głośno o nich się stało gdy zanegowali system szkolnictwa i chcieli uczyć i wychowywać dzieci z pominięciem szkolnictwa na zasadzie rodzinnej szkoły prywatnej. Sęk w tym, że oboje Elbanowscy są z zawodu nauczycielami.
Za dobrej zmiany znaleźli się na fali wznoszącej. Wielodzietna rodzina która neguje poprzedni system i była przez niego sekowana. Założyli sobie fundację która ich wspiera i jest wspierana - ?! Obecnie mają się jak pączki w maśle. Głupki? Na pewno nie, do bólu wykorzystują system i doją ile i co się da.

PS. A jeden taki pluje na WOŚP i wyciąga jakiegoś hejtera jako podstawę prawną.

_________________
Ceterum censeo Ukrainem esse Delendam


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 07 kwie 2019, 14:08 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 17:33
Posty: 9999
Polska powinna ponownie wprowadzić "bykowe" gdy obowiązywał ten podatek problemu nie był.
Został zniesiony bodaj przez Gierka, przywrócić i tyle na 500+ starczy i jeszcze zostanie.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 07 kwie 2019, 14:10 
Offline

Rejestracja: 02 wrz 2014, 17:32
Posty: 8006
Jak Ty nie płacisz kretynowego, to się odpierdól. :lol:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 31 maja 2019, 14:54 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
PiSowski aparat zemsty i odwetu działa. Rok w rok Owsiak organizował festiwal dla młodych ludzi z Polski i nie tylko. Było fajnie. Od czasów rządu PiSdzielstwa sprawa organizacji festiwalu ma się coraz gorzej. PiSdzielsstwo rzuca kłody pod nogi organizatorom. W tym roku wymyślono, że POLREGIO nie zorganizuje dodatkowych pociągów przewożących młodzież na festiwal.

Tylko komu tak naprawdę "zaszkodzi" durny PiSowski reżim? Nie młodym. Oni zniosą każdą niewygodę aby dotrzeć do Kostrzyna. Z pyszna będą mieli się zwykli Polacy, którzy korzystają z usług PKP na co dzień. Oni po prostu będą się gnieść w wagonach przez te kilka dni. Brawo za pomysł

I nie wiadomo czy tak kretyńskiej decyzji kretynom z PiSu gratulować? Ja gratuluję!Kretynom kretyńskiego sukcesu trzeba pogratulować. :mrgreen:

Cytuj:
Organizatorzy Pol'and'Rock Festival (wcześniej Przystanek Woodstock - red.) jak co roku zwrócili się do spółki Przewozy Regionalne z pytaniem o dodatkowe pociągi na festiwal w Korzystnie nad Odrą. Jak wskazują: "po raz pierwszy od 25 lat nie będzie dodatkowych pociągów na jeden z największych festiwali muzycznych w Europie". - Decyzja krajowego przewoźnika jest dla nas kompletnie niezrozumiała - podkreśla Jerzy Owsiak, prezes zarządu WOŚP.
.

https://wiadomosci.onet.pl/kraj/przewoz ... ak/e5sq80f

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 31 maja 2019, 15:04 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 paź 2014, 16:51
Posty: 4286
Bedzie pozniej w TVP pasek z tekstem " mala frekwencja na imprezie Owsiaka, mlodziez woli Lednicę" :lol:

_________________
Ave Seitan!


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 31 maja 2019, 15:17 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 wrz 2014, 11:32
Posty: 8281
Lokalizacja: zza wrót
Październikowa
‏ @Pazdziernikowa
S........ny nie dadzą specjalnych pociągów na 25. Pol’and’Rock Festival
w Kostrzynie nad Odrą (Woodstock)
Pierwszy raz od 25 lat...

_________________
Nie bierzcie życia tak poważnie i tak nie wyjdziecie z niego żywi.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 01 cze 2019, 2:16 
Offline

Rejestracja: 02 wrz 2014, 19:55
Posty: 1852
Ja sie wybieram w tym roku na Woodstock mam tam randkę z synem ,bedziemy palić kadzidełka i rożne tam takie inne rzeczy wyczyniać -serio


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 715 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70 ... 72  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 64 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group