forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 28 mar 2024, 13:03

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 3495 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 282, 283, 284, 285, 286, 287, 288 ... 350  Następna
Autor Wiadomość
Post: 30 maja 2019, 7:17 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 19:22
Posty: 14868
Lokalizacja: Nad Bałtykiem
Ja pierdolę, ci idioci sami się dobijają.
Polska to kraj zamieszkały przez idiotów. :evil:

Lisiński nie jest już szefem fundacji Nie Lękajcie Się. Ujawniono, czego domagał się od ofiary księdza pedofila

Po wygranej sprawie Lisiński przysłał kobiecie list, w którym przyznał, że leczy raka trzustki i pojawiła się szansa na leczenie nowatorską, ale drogą metodą. – Marek nie chciał na konto – powiedziała "GW" Katarzyna. – Przyjechał do mnie i ja mu te pieniądze dałam do ręki. 20 tysięcy na umowę pożyczki, dziesięć w prezencie. Nie mogłam spać, jak mi o tym napisał. Człowiek, który tyle dla nas, ofiar, zrobił, któremu tak ufałam, śmiertelnie chory? – dodała.

Na odchodnym poprosił, żeby sprawa została między nimi, a pieniądze miał oczywiście oddać. Jak przyznała pani Katarzyna, wkrótce po operacji zauważyła, że Lisiński jest w świetnej formie. Udzielał się w mediach. Poprosiła o dokumentację medyczną z operacji. W zamian otrzymała tylko trzy zdjęcia, na których był kawałek ciała i cztery plamki. To wtedy zaczęła nabierać coraz większych podejrzeń.

Dodajmy, że były już prezes NLS to także ofiara księdza pedofila. Miał być nawet bohaterem filmu braci Sekielskich "Tylko nie mów nikomu". Nic z tego jednak nie wyszło, a on sam zażądał od Sekielskiego 50 tys. zł za udział w filmie.

https://natemat.pl/274391,marek-lisinsk ... OjPwjR4aLM


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 30 maja 2019, 8:59 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 paź 2014, 16:51
Posty: 4286
Dokladnie to samo pomyslalam. Sekielski rownie dobrze moze sobie krecic kolejne filmy do szuflady. Lisinski spierdolil sprawe koncertowo.

_________________
Ave Seitan!


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 30 maja 2019, 10:00 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
Wychodzi na moje. W tym kraju nikomu wierzyć nie można bo gdzie się ruszysz trafiasz na bagno. Ja pierdole!

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 30 maja 2019, 10:30 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 17:33
Posty: 9999
korbaczeska pisze:
.... Sekielski rownie dobrze moze sobie krecic kolejne filmy do szuflady.....


Zawsze kręcił na zlecenie, kręcenie bez zlecenia jest nieopłacalne.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 30 maja 2019, 10:32 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 17:33
Posty: 9999
Wielki Wezyr pisze:
....
[b]Lisiński nie jest już szefem fundacji Nie Lękajcie Się.....


A ta pani jeszcze jest, we fundacji? pytam bo nie orientuję się

Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 30 maja 2019, 10:35 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 19:22
Posty: 14868
Lokalizacja: Nad Bałtykiem
Ta Pani jest. I właśnie ona mu się za dupę wzięła.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 30 maja 2019, 10:57 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 17:33
Posty: 9999
Wielki Wezyr pisze:
Ta Pani jest. I właśnie ona mu się za dupę wzięła.


Prawidłowo, hetero


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 30 maja 2019, 20:01 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
Głódź pisze list do prezydent Gdańska Aleksandry Dulkiewicz.

Cytuj:
Metropolita gdański abp Sławoj Leszek Głódź skierował list do prezydent Gdańska Aleksandry Dulkiewicz w którym napisał, że z satysfakcją przyjął jej oświadczenie w związku z V Trójmiejskim Marszem Równości, który odbył się 25 maja, jednak jak podkreślił, nie wyczerpuje ono w pełni zaistniałych zdarzeń.

"Naruszona została harmonia życia społecznego i rażąco pogwałcono prawa i godność ludzi wierzących. Tymczasem, naszą wspólną troską winno być budowanie społeczeństwa opartego na wzajemnym szacunku"


Tak, "przepraszam" już nie wystarczy. Co jeszcze trzeba zrobić aby ukoić "ból" "byle jakiego abpa" spieszącego na pomoc pedofila w sutannie? Leżenie krzyżem, a może znaczny datek z skarbczyka miejskiego w kopercie na "naprawę dachu kurii", lub zakup stadka danieli dla tej purpurowej świni?

Podczas powyborczej burzy mózgów pojawiła się nowa sugestia. :D Nie kierujmy ostrych słów wobec wyborców PiSu, kościoła bo to właśnie doprowadziło do przegranej KE. Bądźmy grzeczni mili. :D I nikt nie zauważa, że PiSowski rządowy aparat ucisku stał się bardziej bezczelny i ma głęboko w dupie czy ich przeciwnicy będą grzeczni, mili czy nie. Szykują nam kolejne dobrodziejstwa, odgrażają się - my już z wami zrobimy porządek. Rozzuchwaleni kolejną wyraźną wygraną. Kościół nie mówi już o rozliczeniu pedofilii. Otrzepał czarne piórka i zapewne szykuje ofensywę. Jeszcze kilka miesięcy temu parady równości odbywały się raczej bez przeszkód. Dziś okazuje się, może być z tym problem bo obraża się uczucia katolików traktując wizerunek waginy w koronie jak pewien katolicki obrządek. A może to było obrządek topienia marzanny na wiosnę.

Ale ty Polaku bądź grzeczny i przepraszaj, że żyjesz. :mrgreen:

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 02 cze 2019, 17:13 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 19:22
Posty: 14868
Lokalizacja: Nad Bałtykiem
Mapa - przemoc domowa i alkoholizm wg gmin. Kuźwa, ja już gdzieś to widziałem. :)

Załącznik:
FB_IMG_1559491902486.jpg
FB_IMG_1559491902486.jpg [ 125.25 KiB | Przeglądany 2248 razy ]


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 02 cze 2019, 18:57 
Offline

Rejestracja: 02 wrz 2014, 17:32
Posty: 8006
W polskich rodzinach nie ma przemocy domowej, zapamiętaj Pan sobie.
Jak się któś napierdala i znietrzeźwia to jedynie kąkubinat albo lewactwo.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 3495 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 282, 283, 284, 285, 286, 287, 288 ... 350  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 50 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group