forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 25 kwie 2024, 10:25

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 9959 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 836, 837, 838, 839, 840, 841, 842 ... 996  Następna
Autor Wiadomość
Post: 29 maja 2019, 17:18 
Offline

Rejestracja: 11 gru 2018, 16:59
Posty: 4689
Parafon pisze:
Komandor pisze:
Ja mieszam? A te zachwyty to moje jak to w Rosji dobrze i normalnie a u nas pedałów biją?

Bez emotek

Komandor, nie końfalubuj bo w Rosji pedałów nie biją - ich sadzają w obozach na świerzym powietrzu w tajdze razem z pedofilami i gwałcicielami.


Toż przecie pisze jak żubru na polanie, ze u nas biją a w Rosji normalnie.

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 29 maja 2019, 17:26 
Offline

Rejestracja: 14 cze 2016, 11:06
Posty: 2533
Gdzie bijom? Bierdoń bez siniaków śmiga dyszkantem głosząc tenczowom prawdę i rozdając zamiast kiełbasek lubrykanty

_________________
Nic nie jest takie, jakim to widzimy...


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 29 maja 2019, 18:18 
Offline

Rejestracja: 11 gru 2018, 16:59
Posty: 4689
Na moście w postępowej Warszawie przecie nie u Was w Puszczy.

http://warszawa.wyborcza.pl/warszawa/7, ... ucila.html

Aby było jasne, to źle, ze biją i powinno to bijące bydło siedzieć. (wyjaśnienie dla Borucha.WW, Mae itd- tak, ci co biją to bydło, ale to nie cały naród polski, nie tylko dlatego że na PiS głosują albo do kościoła chodzą czy 500+ biorą tylko dlatego, że biją. A to różnica)

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 29 maja 2019, 18:57 
Offline

Rejestracja: 02 wrz 2014, 17:32
Posty: 8006
Pocałuj mnie w grząśl.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 29 maja 2019, 19:23 
older pisze:
(...)
Nie znasz historii.
Jak i wielu innych zagadnień. :)


No dobra.
Rozumiem, że ty znasz.
Znasz się na wszystkim, również i na tym żeby stwierdzić, że ja się nie znam.
Czyli taki omnibus.
Chemik, biznesmen, historyk, filozof, językoznawca, doradca skarbowy, Bob budowniczy, twórca fraszek, ripost ciętych i kwiatów doniczkowych.
Kiedy? Kiedy zdążyłeś tak dogłębnie wgryźć się w te wszystkie tematy?
Ja rozumiem... emerytura... dużo czasu...ale kurwa, po mandżursku też mówisz?
A jak tam te sprawy? Masz już doktorat z Kamasutry? Czy to cienkie Bolki są?
Z ciekawości pytam, bo u nas w zezie mówią kto wszystko umie ten tak naprawdę gówno umie.
:D


Na górę
  
 
Post: 29 maja 2019, 19:27 
Offline

Rejestracja: 11 gru 2018, 16:59
Posty: 4689
maerose pisze:
Pocałuj mnie w grząśl.


A gdzie ja ją złapie...:P

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 29 maja 2019, 19:52 
polar pisze:
AGAFIA pisze:
:D
Korba możesz coś więcej, bo nie zrozumialam w jaki sposób homoseksualizm pomaga przetrwać gatunkowi? Ciekawa teoria.


No to ja Ci to spróbuję roztłomaczyć bez większego pierdu pierdu.
To siem chyba rozchodzi o te komandorowe budowanie więzi społecznych.
Weźmy sobie na ten przykład takiego Greka ze starożytności, co to nie zna Gillette i dezodorantu. Brał on se swoją żonkę z pełnym obrzydzeniem na misjonarza, taki mizogin starożytny. A potem, żeby zetrzeć niesmak obcowania z kobietą, puknął se w dupkę jakiegoś eunucha odstresowując się i wyciszając. No i gdyby nie to puknięcie, mógł zatłuc babę w nerwach następnym razem.
A tak i baba cała i Grek spełniony.
Homoseksualizm ratował życie. Od zawsze.
Dzięki niemu mamy cywilizację.
:lol:

Zgodzisz się chyba ze mną, że to naciagane?
Ja tam w pedałów, homo, czy jak ich tam zwał, kamieniami rzucała nie będę. Mogę mieć za sąsiadów, a jak będą spoko, mogę się zaprzyjaźnić nawet. Ale takie teorie, że homo jest po to by gatunek przetrwał, jest dla mnie z cyklu historii które się nigdy nie wydarzyły, a jeszcze te, nie wydarzyły się bardziej niż inne. Homo był jest i będzie. Po ciul to rozkmianać i kręcić afery? Niech sobie będą homo, po cholerę się z tym obnosić?


Na górę
  
 
Post: 29 maja 2019, 20:22 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 7:47
Posty: 6459
z hetero tez sie obnosic nie powinno a juz wiaro w niepokalane poczencie to juz wogole :) moim zdaniem:)

_________________
Ceń słowa. Każde może być twoim ostatnim. S.J.L. weil...Alle sagten: Es geht nicht. Da kam einer, der das nicht wusste und der es einfach tat.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 29 maja 2019, 20:29 
Pewnie, że nie powinno. Ale widziełeś paradę lubiących od tyłu, albo z boku, albo na żabę? Widziałeś nauczyciela co to stara się o posadę matematyka w szkole i mówi podczas rozmowy kwalifikacyjnej, że wie dyrektor, ja to najpierw seks oralny, a potem w cipkę? No nie..a geje, nie wszyscy. ale wielu to robi, a potem ma pretens do reszty świata że go kurwa na matematyka do katolickiego liceum nie przyjęli. Pytają Cię o to z kim sypiasz, kiedy kupujesz bilet do kina, teatru, opery? Pytają na ulicy, w pracy szef pyta? No nie...

Mieszkam rzut beretem od Wrocka, w ciul tam knajp, klubów dla LGBT. Nikt szyb nie wybija, nikt lokali nie podpala, nikt nie czeka pod klubem by klientom wpierdul spuścić.


Na górę
  
 
Post: 29 maja 2019, 20:33 
Ale teoria korby, czy mój "dowód" jest naciągany?
Moim zdaniem naciągana jest korboteoria, a mój dowód to jedynie rubaszne bzdurki, którymi szkoda sobie dupę zawracać.

Jednak też uważam, że środowiska Lgtb same nakręcają aferki i szukają guza przed kamerami i mediami. Kiedyś, niby w bardziej katolickim społeczeństwie, homosia się bano. Krążyły jakieś bzdurne historyjki o sopockim geju, który tych którzy chcieli wysterować go na kasę, rżnął w tyłek trzymając za jaja, żeby nie uciekli po zapłacie.
A teraz podobno to gei się bije.
Śmierdzi mi to na kilometr.
Mam sąsiadki lesbijki, chamki pierwszej wody.
Żyją nade mną, całują się na parkingu, nikt ich nie wyzywa, że o jakiś atakach nie wspomnę. A wokoło Arka Gdynia. Chamy.
Miałbym je w dupie, ale mi zdziry mieszkanie zalały dwa razy przy remoncie, z rozkoszną miną tłumacząc, że to nie one. To firma remontująca.
Obwieszone znaczkami kodu. I w mordę nie dostały.
Ale ja się nie znam na wielu sprawach i nawet w Niemczech nie byłem. A że lesby znam? Co to za doświadczenie chama? Niewiarygodne. Bo jakbym taką Jandą był na ten przykład...


Na górę
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 9959 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 836, 837, 838, 839, 840, 841, 842 ... 996  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 176 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group