forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 29 mar 2024, 16:12

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 9959 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 834, 835, 836, 837, 838, 839, 840 ... 996  Następna
Autor Wiadomość
Post: 29 maja 2019, 12:11 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 paź 2014, 16:51
Posty: 4286
Jak na "anomalie" to jest to zachowanie dosc powszechne u roznych gatunkow w swiecie zwierzat.
W ewolucji jest tak, ze skoro cos istnieje i trwa to znaczy ze spelnia jakies zadanie, ma jakis cel.
Z punktu widzenia ewolucji homoseksualizm u zwierzat spelnia wiele funkcji takze takich ktore pomagaja przetrwac gatunkowi, wiec twoje twierdzenie ze homoseksualizm uniemozliwia kontynuacje gatunkowa jest bledne.

_________________
Ave Seitan!


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 29 maja 2019, 12:25 
Kizior jak łoś jebie łosia to pomaga przetrwać gatunkowi.
-Czego nie rozumiesz?


Na górę
  
 
Post: 29 maja 2019, 14:12 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 paź 2014, 16:51
Posty: 4286
Poczytac cos na temat, a nie pierdolic bez sensu drodzy panowie.

_________________
Ave Seitan!


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 29 maja 2019, 14:32 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 14:18
Posty: 4718
Lokalizacja: 5800 od domu
https://www.theguardian.com/lifeandstyl ... ess-expert
Z tej że beczki, idzie prawdziwa informacyjna wojna i jak można ego nie widzieć i nie rozumieć ja nie wiem.

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 29 maja 2019, 14:45 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 16:57
Posty: 7657
Lokalizacja: Ballybran, a jakże
Czytałam kiedyś książkę Jana Sar- Skąpskiego, w której odniósł się do zagadnienia homoseksualizmu, prezentując tezę, iż jest to ślepa odnoga ewolucji, która w ten sposób eliminuje niepożądane genotypy.Zważywszy, jak wielu ludzi sztuki, pisarzy,artystów, słowem intelektualistów, to homoseksualiści, wnioskować należy,że zdaniem ewolucji wysublimowany intelekt to błąd......


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 29 maja 2019, 15:13 
Offline

Rejestracja: 22 wrz 2014, 17:53
Posty: 10656
Lokalizacja: Czestochowa.
Mam podobnie jak Kocisko.
Dopóki mnie nie próbują emablować, - jechał ich sęk.
W przeciwnym przypadku mogą mieć problemy......ale to na własne życzenie.... :(
Żeby chłop z goło dupo latał............paranoja. Co innego baba........ :lol:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 29 maja 2019, 15:35 
Offline

Rejestracja: 11 gru 2018, 16:59
Posty: 4687
Korba na rację. Homoseksualizm ma pewne ewolucyjne znaczenie. Inaczej by zaginał bezpotomnie. U wielu gatunków rożne.
Od budowy więzi społecznych - nie śmiać się bo nawet taki sytuacyjny (zastępczy, zwyczajowy) homoseksualizm jak w Greckiej (szczególnie ze Sparty) falandze - taką funkcję pełnił. Po za tym wielu społeczeństwach kobiety to nie były od kochania tylko rodzenia a prawdziwa miłość, wież to tylko ta miedzy facetami - znowu przykład Grecji - Rzym był bardziej hetero oficjalnie.

A tak przy okazji to też trzeba obalić mit dobrotliwego, nieagresywnego, ciapowatego geja. Wielu z nich to wojownicy sławetni np Achilles gej zdeklarowany nie bi, seryjni mordercy, brutale.
Nie ma takich podziałów jak dobry gej - zły hetero czy odwrotnie. inteligentny i tępy też nie. Rozkład jak wszędzie.

@Slodka a matematyków, fizyków, inżynierów?

PS. Ale to nie znaczy ze mają publicznie z golą dupą latać i epatować seksualnością przynajmniej w naszym kręgu kulturowym, bo to faktycznie dla wielu co najmniej nie smaczne. Mnie tam mało co razi ale rozumiem, ze kogoś może. Parady z flagami, hasłami itp OK, nic mi do tego. Mają prawo jak każdy inny/

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 29 maja 2019, 15:59 
korbaczeska pisze:
Jak na "anomalie" to jest to zachowanie dosc powszechne u roznych gatunkow w swiecie zwierzat.(...)

Czemu człowiek, podobno rozumny, szuka u zwierząt wytłumaczenia wszelkich nieodpowiednich zachowań, jednocześnie unikając zwierzęcych zachowań w swoim domu?
Może jednak warto lizać sobie narządy rodne, zamiast spędzać czas przed monitorem?
Albo tarzać się w gównie zamiast szczepić, czy stosować filtry i kremy ochronne?
No bo skoro termity mają wojsko, a nie mają, kurwa, kibla w kopcu, to jak najbardziej trzeba brać z nich przykład.

:lol:


Na górę
  
 
Post: 29 maja 2019, 16:05 
:D
Korba możesz coś więcej, bo nie zrozumialam w jaki sposób homoseksualizm pomaga przetrwać gatunkowi? Ciekawa teoria.


Na górę
  
 
Post: 29 maja 2019, 16:52 
Offline

Rejestracja: 14 cze 2016, 11:06
Posty: 2533
Komandor pisze:
Ja mieszam? A te zachwyty to moje jak to w Rosji dobrze i normalnie a u nas pedałów biją?

Bez emotek

Komandor, nie końfalubuj bo w Rosji pedałów nie biją - ich sadzają w obozach na świerzym powietrzu w tajdze razem z pedofilami i gwałcicielami.

_________________
Nic nie jest takie, jakim to widzimy...


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 9959 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 834, 835, 836, 837, 838, 839, 840 ... 996  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 71 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group