forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 28 mar 2024, 10:45

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 9959 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 832, 833, 834, 835, 836, 837, 838 ... 996  Następna
Autor Wiadomość
Post: 23 maja 2019, 8:36 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 14:47
Posty: 2614
Rodacy!
Nie boimy się żadnych potopów, tajfunów i innych Armagedonów.
Na szczęście w Wielkiej Polsce Rzymsko-Katolickiej żadne kataklizmy nam nie grożą, bo żyjemy bezpiecznie w opływającym w dobrobyt kraju nad Wisłą, którym mądrze i sprawiedliwie rządzi (nie myśląc o sobie ale o potrzebach wszystkich mieszkańców bez względu na wyznanie i kolor skóry) Miłościwie Nam Panujący Prezes Polski, Jego Wysokość i Czcigodność Jarosław Kaczyński, Brat Wielkiego Lecha Poległego w Zamachu Smoleńskim wespół z Prezydentem Polski Od Morza Do Morza, Jego Jaśnie Wysokością Andrzejem Dudą (Błogosławione Łono, Które Go Wydało i Piersi, Które Ssał) oraz Najwybitniejszym Premierem Powojennej Polski Mateuszem Morawieckim ! Czuwa też nad naszym cudownym krajem Król Polski Jezus zwany Chrystusem i Jego Matka Przenajświętsza Niepokalana Panienka Maryja Zawsze Dziewica a także Największy z Papieży Polaków Wielki Święty Heros Cnot Wszelakich Jan Paweł Drugi Wielki! Amen!

_________________
Religia jest obrazą godności człowieka! Rzymski katolicyzm jest najbardziej niemoralną religią w całej historii ludzkości, to szkoła fałszu, obłudy, hipokryzji, szalbierstwa i cynizmu.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 23 maja 2019, 12:13 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
I uj tęczowy z nimi. :lol:

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 23 maja 2019, 12:52 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
korbaczeska pisze:
Zebata ma wyjebane, nawet jak nie dostanie sie do Brukseli to nikt jej nie ruszy schowaja ja jak Szydlo do nastepnych wyborow.
Poza tym, panie Boruch, jak pan sie nie nawrocisz na jedynie sluszna wiare to ja blado widze pana przyszlosc :lol:


Oj pani Korbaczeska, tego się po Pani nie spodziewałem. Żeby borucha Pani namawiała do grzechu śmiertelnego?
Żeby był to grzech rozpusty to pewnie i dałbym się namówić mając na względzie odpowiednią partnerkę. Ale z kaczystami nigdy. :lol: ;)

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 24 maja 2019, 23:41 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 19:22
Posty: 14868
Lokalizacja: Nad Bałtykiem
Putin atakuje, a popis śpi... :lol: :lol:

Biedronka i Lidl mogą jednak obawiać się dużej konkurencji. Rosyjski dyskont „Mere” wejdzie na polski rynek. Sklep może sprzedawać produkty o wiele taniej od Biedronki lub Lidla przez wzgląd na to, że produkty będą ustawione wprost na paletach. Mere otwarcie deklaruje, że będzie sprzedawać o 30% taniej niż konkurencja.

https://gk24.pl/biedronka-i-lidl-naresz ... 3-14152015


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 28 maja 2019, 14:53 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
Cytuj:
Na moście Łazienkowskim zawisła w piątek wielka tęczowa flaga. Kilkadziesiąt osób chciało w ten sposób upamiętnić zmarłą transpłciową Milo. Organizatorzy przekonują, że flaga została porwana i doszło do rękoczynów. Sprawą zajmuje się policja.

"Chcieliśmy upamiętnić Milo i trzymaliśmy na moście nasza tęczową flagę. Spotkały nas dwa brutalne ataki przechodniów. To obrzydliwe. Jedna osoba została pobita" - napisał na Facebooku Bart Staszewski, organizator happeningu.

Do piątkowych zdarzeń odniósł się też radny Marek Szolc (Nowoczesna. Koalicja Obywatelska). "Niestety, osoby LGBT+ nie mogą przez 15 minut upamiętnić zmarłej członkini swojej społeczności - pokojowe wydarzenie zostało zaatakowane. Flaga zniszczona, fotograf uderzony w głowę, musiała interweniować policja. Wielcy faceci rzucili się na 15-letnie dziewczyny. Brak słów…" - napisał na Twitterze.


https://tvnwarszawa.tvn24.pl/informacje ... 92058.html


Oto Polactwo właśnie. Zapewne wielu z tych agresywnych debili homofobów to wyborcy jaśnie nam panującego tfu! prezesa i jego bandy.

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 28 maja 2019, 15:46 
Offline

Rejestracja: 11 gru 2018, 16:59
Posty: 4687
Zgroza, u Putina by z mostu zrzucili, albo w tiurmę za propagowanie... ale tam przecież wiecie wyższa kultura i zero homofobi.
No chyba, że nam Piotrek podeśle jakieś fotki z tych wspaniałych parad z Rosji start rakiety z glonasem i wiwatujący tłum z tęczowymi flagami. I pozdrawiający gejów Putin na trybunie.
Można sobie u Was Piotruś tęczą pomachać albo Portret Putina z tęczą naklejać?

Zresztą jak tak piszecie ta Rosja to kraj mlekiem i miodem i wolnościami słynący a u nas wiadomo leją i gnębią to może by tak ci pobici o azyl u Putina poprosili?

A zapomniałem emotki :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Bo jeszcze i mnie za homofoba wezmą szkalującego na dodatek znanego z tolerancji dla gejów Putina i naród rosyjski.

Wy to chyba macie jakiś dysonans poznawczy...

https://www.youtube.com/watch?v=25leUG5oqCY

https://www.youtube.com/watch?v=OCQ6U4CICSM

No to jak w końcu? Mamy brać przykład z Rosji czy nie? Zdecydujcie się.

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 28 maja 2019, 15:56 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
Panie Komandor i po co Pan angażuje w nasze polskie sprawy Szlachetny Naród rosyjski? Po co to? Odbija Panu całkiem?

Ja uważam Pana za człowieka rozważnego, bo tak do tej pory było. i niech tak zostanie.

Druga sprawa - niech Pan nie słucha niedobrych doradców. Nie potrzeba tu żadnych emotek. No chyba, że chce Pan podkreślić swoje emocje, to tak. Dla zrozumienia tematu ich nie potrzeba.

A jeżeli już chce Pan radzić Polakom o odmiennych orientacjach LGBT, którzy źle się czuja w naszym pięknym kraju to raczej bliżej im np za naszą zachodnią granicę niż do Rosji. To chyba oczywiste.

No! To walnij Pan lufę i wracaj Pan.

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 28 maja 2019, 16:26 
Offline

Rejestracja: 11 gru 2018, 16:59
Posty: 4687
Ja mieszam? A te zachwyty to moje jak to w Rosji dobrze i normalnie a u nas pedałów biją?

Bez emotek

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 28 maja 2019, 17:26 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
Komandor pisze:
Ja mieszam? A te zachwyty to moje jak to w Rosji dobrze i normalnie a u nas pedałów biją?

Bez emotek


Panie, ja Rosją się zachwycam z całkiem innego powodu. Mam sentyment do tych ludzi, ich historii, dokonań i tyle. Co do gospodarki i czy tam tak dobrze trzeba by ich zapytać. Pewnie też mają swoje problemy. Jeżeli piszę na temat Rosji nigdy im nie żałuję krytyki, oczywiście jeżeli uważam, że po sprawiedliwości im się należy. O rusofilię mnie pan nie posadzisz. Zapytaj się Pan tutejszych.

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 28 maja 2019, 19:52 
Czarna_Mańka pisze:
Komandor? Chyba Cię nie lubi? :P
bo się czepia i czepia

Może się czepia wręcz przeciwnie - bo go lubi? Weź pod rozwagę. Ludzie som niestabilne. Nie wiesz? :)


Na górę
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 9959 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 832, 833, 834, 835, 836, 837, 838 ... 996  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 66 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group