forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 14 lis 2019, 5:27

Strefa czasowa UTC+1godz.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 969 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90 ... 97  Następna
Autor Wiadomość
Awatar użytkownika

Obrazek

Znaczy dzisiaj, 17 maja 2019 roku

Awatar użytkownika

@MWardzyniakowa

Jedenaste przykazanie!!!
Nie będziesz kładł butów przede mną

Buk Jarosław.....

Obrazek

Awatar użytkownika

Ja oglądam TVN i czerpię tam najświeższe wiadomości, które są najbardziej wiarygodne, bo finansowane przez USA i pana Sorosa. :D :lol:

Film oglądałem. Na drugi raz się nie skuszę. Poza tym coraz bardziej jestem sceptyczny czy za tym filmem w tym kraju w sprawie pedofilii, panoszenia się sutannowych, jego oceny przez Polaków, polityków coś się zmieni.

Nic.

Awatar użytkownika

NIC to nie zmieni się od pieprzenia 3_po_3 tutejszych frustratów - "rewolucjonistów"

- - - - -

Założę się, że osoby lejące na tym forum tony pomyj na cały kler jak leci
i
znieważające wszystkich katolików - tylko za to, że są wierzący - otóż założę się, że te osoby nie dadzą grosza ani na filmy Sekielskich ani na żadną inną inicjatywę/projekt niezależny od polityki, telewizorni tej czy innej, itd

tak jak grosza nie dają na swojego idola Kubę Wątłego, do oglądania którego tak gorliwie nas zachęcają
( zajrzałam ile Kuba do dziś zebrał na swój projekt Medium Obywatelskie, buahahahaha..)

- - - - - - - - - - -

Szanowni? Nic nie zmieni wylewanie swoich frustracji na tym forum,
ale spójrzcie np. na katolicką Irlandię, ludzie nie zdawali sobie sprawy ze skali problemu,
a teraz? kościoły pustoszeją po tym, jak światło dzienne ujrzały afery pedofilskie.

Warto spróbować! W sumie nic innego nam nie zostało.

A film Sekielskich do teraz miał 18 822 190 wyświetleń.

@Czarna Mańka, dzięki za dane do przelewu :!:

Awatar użytkownika

older pisze:
Nie szkoda mi - wysłałem 500 - jak go nie odstrzelą albo inaczej nie udobrzą to jest nadzieja, ze coś sie ruszy w tym jebanym pisowskokościelnym grajdole. Nawet po 10 PLNów slijcie. Paczke fajek od ryja trudno odstawić ale popatrzcie na brzuchy wasze - kurwa dwóch piw nie wypijcie smolinosy!!! :)

To co napisałeś: "jak go nie odstrzelą"...powiem Ci że też się tego boję.
Tym bardziej że Komitet Obrony Pedofili jest mafią, która zwiera szeregi ponad podziałami.

Oni robią równolegle jeszcze jeden film o przekrętach finansowych.
"Niewinny" wypadek byłby na rękę bardzo wielu osobom;

( nie przepadam za spiskowymi teoriami,
ale przypomnę, że w tym kraju można zabić Komendanta Głównego Policji, cóż tam dziennikarz? )

- - - - - - -

Jeden taki nakręcił dawno temu film o pedofilach ze świecznika
na Jankowskiego też miał kwity...ale łeb sprawie ukręcono bardzo szybko (*)
a z faceta zrobiono bandziora i aferzystę.

Wielkie mecyje teraz, bo "odważna" gazeta mocno wybiórcza napisała o Jankowskim
(w grudniu 2018).
A gdzie byli jak WTEDY? w 2005 roku? teraz doznali olśnienia?

Ja tam pamiętam co innego...pamiętam, jak bronili pedofila Polańskiego
a jeden z nich powiedział tak:
,,Wszyscy są równi wobec prawa, ale niektórym Pan Bóg dał niezwykły talent i wolę. Tacy są równiejsi.’’

- - -
(*) niech Wam Komandor opowie w czym rzecz

Ale ja już o tym pisałem wcześniej. O tej niby wielkiej aferze z Dworca Centralnego i okolić wielkimi nazwiskami co to miały porazić i nic...
Z "wielkich" nazwisk ostał się tylko Samson i Krolopp. Bo już nie dało się zamieść. I jakieś ploty o Zanudzim.
I oczywiście Polański. Wszystkich mniej lub bardziej broniły i tłumaczyły elity.

A w Hollywood to już cała zgraja.

Artykuł z 2013 aby nie było, że to próba odwrócenia uwagi.

https://wpolityce.pl/kultura/249413-gwi ... powszechna

gwiazdy popu podobnie:

https://www.antyradio.pl/Muzyka/Duperel ... nimi-18470

A u nas pewnie nie lepiej. Bo jak i kler nie był lepszy od tego na zachodzie to i nasi celebryci najpewniej też.

We wszystkich tych przypadkach była swoista zmowa milczenia. Ploteczki, uśmieszki... jak ze Słowikami:

Cytuj:
Poznań przez lata tkwił w letargu. Po ulicach chodzili notable, dziennikarze, ludzie kultury, którzy wiedzieli, ale milczeli. Albo mieli na ustach ironiczny uśmieszek. Bo o pedofilii w chórze mówiono w towarzystwie, była tematem anegdot

https://www.newsweek.pl/polska/polskie- ... pl/lqvzf3e

Tak to działa.

Teraz zaczyna (ze strony PiS) np być kreowana taka narracja, że najwięcej pedofilów to murarze.
Kiedyś mówiono (o czym też pisałem lata temu na foNIE). ze zaledwie 3% skazanych pedofilów w USA do księża.
I to pewnie prawda. Ale prawdą też można można manipulować jak się nie powie ilu jest murarzy a ilu księży w danej populacji/
Ja wiem, nikt nie lubi statystyki (bo ta ponoć kłamie ale i bez statystyki liczby bezwzględne też kłamią) ale istnieje coś takiego jak nadreprezentacja. W prosty sposób tłumacząc powinno się oczekiwać ze jak np. pedofilów jest 1% (aby lawiej bylo liczyć nie wiem czy tylu jest) w populacji ludzkiej to na 10 000 murarzy powinno być ich 100 a na 100 księży jeden. Jak jednak księży będzie 5 na 100 to jest nadreprezentacja. I to znaczna. I tu przykład kiedy liczby bezwzględne "kłamią" a raczej ich podawanie zaciemnia obraz. Bo powiedzenie ze najwięcej pedofilów to murarze bo aż 100 a księża to margines bo tylko 5 ich jest i nie ma co drzeć szat to manipulacja.

I taka nadreprezentacja pedofilów występuje w wielu zawodach. Szczególnie takich gdzie łatwiej dzieci wykorzystać, wykorzystując naiwność, zależność, chęć zrobienia kariery, pozycję (idola, ojca duchownego, mentora...) i licząc na swoistą bezkarność. Bo i elity bronią i rodzice naiwnie myślą, że kto jak kto ale duchowny, wielki reżyser, dyrygent, aktor to nie jakiś ciemny typ.

Problem jest szeroki i skupianie się na jednym wyrywku bo akurat jest nam na rękę to błąd.

Awatar użytkownika

Komandor pisze:

I taka nadreprezentacja pedofilów występuje w wielu zawodach. Szczególnie takich gdzie łatwiej dzieci wykorzystać, wykorzystując naiwność, zależność, chęć zrobienia kariery, pozycję (idola, ojca duchownego, mentora...) i licząc na swoistą bezkarność. Bo i elity bronią i rodzice naiwnie myślą, że kto jak kto ale duchowny, wielki reżyser, dyrygent, aktor to nie jakiś ciemny typ.

Nie machaj mi tu statystyką, bo murarz ma mniejszy dostęp do cudzych dzieci
a jak go złapią to pójdzie siedzieć.

I dlaczego piszesz na "swoistą" ?
pedofil z elit może liczyć na bezkarność, po prostu.

Dzieci łatwo wyśmiać i zastraszyć, dzieciom nie wierzyli nawet ich rodzice.

Ten co mu się zanusi-na-coś-tam ( tfuu...) bronił pedofilów a są zeznania, że jemu
wożono chłopców z Centralnego. Najpierw tych chłopców kąpał starannie.
A potem im płacił co zdaniem jego kolesi całkowicie go usprawiedliwia.

Nie tylko wedle Seweryna B. z gazety mocno wybiórczej wszyscy są równi ale elity są równiejsze.

Obwinianie ofiar to norma
( sam widziałeś wczoraj wykonaniu forumowego "rewolucjonisty" )
po co tam poszła/poszedł
sam sobie winien/winna

Można powiedzieć bezkarnie jak niejaki Legutko ( tfuu...)
że wykorzystanie 12 latka to nie pedofilia
lub jak niejaki arcyłotr Michalik ( tfuuu...), że pedofilia w Kościele to wina dzieci, rozwodów albo gorącego klimatu na Dominikanie,

Cytuj:
Uważajcie na ludzi z ankietami na ulicach.
Chodzą i proszą o podpisy z zapytaniem - czy jest Pani/Pan przeciw pedofilii?
Zbieramy podpisy pod petycją o walce z pedofilią.
Okazuje się jednak, że to petycja pod zakazem edukacji seksualnej w szkołach.
Ile ludzi będzie się dopytywać o co chodzi i po prostu podpisze ?
Uważajcie i ostrzegajcie innych.

Znalazłam takie ostrzeżenie na facebuku, manipulują wszystkimi sposobami?

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 969 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90 ... 97  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.