forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 28 mar 2024, 15:06

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2546 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 176, 177, 178, 179, 180, 181, 182 ... 255  Następna
Autor Wiadomość
Post: 16 maja 2019, 15:22 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
Cytuj:
Wielki Piątek mieszkańcy miasta Pruchnik najpierw powiesili, a następnie spalili kukłę przypominającą żyda. Prokuratura odmówiła wszczęcia postępowania w tej sprawie. Podwładni Zbigniewa Ziobry tłumacząc się tym, że wydarzenie na Podkarpaciu rzekomo nie miało związku z nienawiścią na tle narodowościowym.


– Ustalono brak znamion czynu zabronionego. Nie stwierdzono, by działania osób, które przeprowadziły inscenizację, nosiły znamiona umyślności i bezpośredniego zamiaru nawoływania do nienawiści na tle różnic narodowościowych – powiedziała w rozmowie z portalem Onet rzeczniczka Prokuratury Okręgowej w Przemyślu Marta Pętkowska.

Podczas badania sprawy wykorzystano takie materiały jak nagrania. Ujęto również szerszy kontekst – śledczy dokonali analizy pod kątem historycznym i współczesnym, sprawdzając gdzie w Europie odbywają się podobne obrzędy. Uwzględniając wszystkie materiały uznano, że w Pruchniku nie popełniono przestępstwa.

"A bo w Czechach..."
Prokurator Pętkowska podkreśliła, że palenie kukły jest zwyczajem ludowym. – Takie inscenizacje odbywają się w innych krajach europejskich, m.in. w Czechach, gdzie w 2010 r. wpisano go na listę reprezentatywną niematerialnego dziedzictwa kulturowego ludzkości UNESCO.
Jest tam nadal obchodzony – zaznaczyła.


Ciekawe co by było gdyby np taki Judasz pochodził z plemienia Polan i w biblii zapisany został jako przodek Mieszka I. Ktoś powie, to niemożliwe. Ale przecie mógł się któryś z naszych przodków Słowian zaplątać w czasach Chrystusa gdzieś w tamtym rejonie handlując bursztynem i muszelkami. I może miał na imię Janusz. Nasi sąsiedzi Czesi ubraliby sobie taką kukłę jak "hydraulika", założyliby mu na stopy skarpety i sandały, na szyje atrybut polskiego matoła i tępaka złoty łańcuszek z matko bosko. Na piersiach wypisaliby mu Janusz 2019. Co wtedy byśmy rzekli? Przyjemnie by było?
:D :lol:

Pojebanych mamy władców. Woda na młyn mentów naziolskich.

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 16 maja 2019, 21:09 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 19:22
Posty: 14868
Lokalizacja: Nad Bałtykiem
Pis próbuje przemycić w ustawie punkt,że nie ma odpowiedzialności za obcowanie z dzieckiem jeżeli była korzyść majątkowa..


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 16 maja 2019, 21:35 
Offline

Rejestracja: 02 wrz 2014, 17:32
Posty: 8006
Na chuj się interesujecie jakimiś blubrami wyrzygiwanymi przez pis?
To nieważne i tylko mydlenie oczu polskiej głupiej luckości.
Za chwilę się wszystko rozmydli i po ptokach.
Trzeba po prostu wyjść z kościoła, a nie się zachwycać manipulacjami śmierdzieli z kk.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 17 maja 2019, 6:37 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 19:22
Posty: 14868
Lokalizacja: Nad Bałtykiem
To miała być przysługa dla Kuchcińskiego, czy oczko puszczone do klech?

Myśleli, że nikt nie zauważy? PiS chciał znieść karę za obcowanie płciowe z małoletnimi za pieniądze

https://oko.press/mysleli-ze-nikt-nie-z ... pieniadze/


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 17 maja 2019, 6:58 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
maerose pisze:
Trzeba po prostu wyjść z kościoła, a nie się zachwycać manipulacjami śmierdzieli z kk.


Otóż to. Tylko, że w polskim przypadku ciężko na to liczyć.

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 17 maja 2019, 12:03 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 19:22
Posty: 14868
Lokalizacja: Nad Bałtykiem
:lol:

Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 17 maja 2019, 13:21 
Boruch pisze:
--
Ciekawe co by było gdyby np taki Judasz pochodził z plemienia Polan i w biblii zapisany został jako przodek Mieszka I. Ktoś powie, to niemożliwe. Ale przecie mógł się któryś z naszych przodków Słowian zaplątać w czasach Chrystusa gdzieś w tamtym rejonie handlując bursztynem i muszelkami. I może miał na imię Janusz. Nasi sąsiedzi Czesi ubraliby sobie taką kukłę jak "hydraulika", założyliby mu na stopy skarpety i sandały, na szyje atrybut polskiego matoła i tępaka złoty łańcuszek z matko bosko. Na piersiach wypisaliby mu Janusz 2019. Co wtedy byśmy rzekli? Przyjemnie by było?
--

Kto wie Panie Boruch? kto wie... nad czym obecnie pochylają się wyjątkowo uczeni badacze "pism świętych" z usraela.
Obyś Pan nie wykrakał.

Na marginesie - coś Pan tak się uwziął na te sandały + skarpety?
A co Pan na to? Wicegubernator Luizjany

Obrazek

Biznes już to chwycił

Obrazek


Na górę
  
 
Post: 17 maja 2019, 13:24 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
Wybaczy pan ale sandałków nie widzę. Skarpetki natomiast bardzo oryginalne. Chcę takie mieć.

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 17 maja 2019, 16:22 
Można kupić w Amazonie. Oryginał :!: Nie jakaś chińska podróbka :lol: .
https://www.amazon.com/DONALD-TRUMP-HAIR-SOCKS-Gumball/dp/B01DYRJ1OG?ref_=w_bl_sl_ap_ap_web_8987315011&th=1&psc=1
Fragment z opisu
Cytuj:
Wykonane w USA
Skarpetki Donald Trump z miękkimi, luksusowymi włosami można stylizować, czesać, przycinać i drażnić. Zmień styl prezydenta, aby pasował do Twojego nastroju!

Chyba zaszaleję i też sobie kupię. Nurtuje mnie tylko następujący, trudny do rozwiązania przeze mnie problem. A mianowicie żeby w pełni okazać oryginalność, nowoczesność tych skarpetek konieczne są do tego krótkie spodnie. A ja mam nogi jak szprychy od karawanu. No i nie wiem co zrobić, aby ktoś nie pomyślał niewłaściwie co oznacza taka moja demonstracyjna hybryda.


Na górę
  
 
Post: 17 maja 2019, 16:45 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 17:33
Posty: 9999
kowalew pisze:
Można kupić w Amazonie. Oryginał :!: Nie jakaś chińska podróbka :lol: .
https://www.amazon.com/DONALD-TRUMP-HAIR-SOCKS-Gumball/dp/B01DYRJ1OG?ref_=w_bl_sl_ap_ap_web_8987315011&th=1&psc=1
Fragment z opisu
Cytuj:
Wykonane w USA
Skarpetki Donald Trump z miękkimi, luksusowymi włosami można stylizować, czesać, przycinać i drażnić. Zmień styl prezydenta, aby pasował do Twojego nastroju!

Chyba zaszaleję i też sobie kupię. Nurtuje mnie tylko następujący, trudny do rozwiązania przeze mnie problem. A mianowicie żeby w pełni okazać oryginalność, nowoczesność tych skarpetek konieczne są do tego krótkie spodnie. A ja mam nogi jak szprychy od karawanu. No i nie wiem co zrobić, aby ktoś nie pomyślał niewłaściwie co oznacza taka moja demonstracyjna hybryda.


Wszytko będzie w pożo. gdy obuje Pan sandałki mogą być z Sudanu, będą w sam raz

Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2546 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 176, 177, 178, 179, 180, 181, 182 ... 255  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 50 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group